reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny widze ze u nas wszystkich spokoj. Ja mam wizyte i ktg w srode i pewnie tez sie nic nie dzieje:confused:

Magda a jak na ktg?? Nie kazał Ci robic ktg co kilka dni??
 
reklama
Bziumelka, nie kazał. Niby termin na za tydzień więc ten tydzień na spokojnie. Jakby mnie coś niepokoiło to mam jechać na oddział.
 
Ale naskrobalyscie przez caly dzien, trudno nadrobic.

Smerfeta dzisiaj nie bralam tego pysznego syropu i odpukac zgaga w dzien odpuscila, ciekawe co bedzie po kolacji i przed snem.

Magda czekaj cierpliwie.

Szczerbatka wszystkiego naj, przede wszystkim szczesliwego rozwiazania.

Genna uwinelas sie ze wszystkim, gratki, Franio chyba specjalnie Cie postraszyl, zebys wziela sie do roboty ;)
 
medalikara, mam 8 pieluszek rozmiaru S 4-9kg i chce dokupić jeszcze 2 szt. Dodatkowo mam 12 sztuk newborn, nie zamierzałam ich kupować ale były w zestawie z innymi i lepiej sie opłacało. Wszystkie sa kieszonkowe a wkłady będę używać jednorazowe ekologiczne. Dodatkowo chce kupic zwykle jednorazówki tez ekologiczne i będę je zakładać na wyjścia oraz chyba na noc :-)
 
Ostatnia edycja:
Tyle nam zostaje ;) czekać.

Jutro zabieram się za robienie spódniczki tutu dla młodej :)
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1421086064856.jpg
    uploadfromtaptalk1421086064856.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 46
  • uploadfromtaptalk1421086094728.jpg
    uploadfromtaptalk1421086094728.jpg
    13,1 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Do góry