reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Trzeba je jakos pospieszyc, ja wczoraj cały dzień na nogach, dużo kucałam, w sobote przytulanki z mężem i nic... Moze cos trzeba jesc specjalnego?? Kiedys słyszałam ze olej rycynowy ale to podobno paskudztwo, znacie inne metody przyspieszenia??
 
reklama
Szukałam w necie sposobów ale nic po za przytulankami, ruchem i tym olejem nie ma.
Ja też na nogach wczoraj bo siostra wymyśliła wyjazd do Tesco bo są wyprzedaże. Nalazilam się jak wściekła ciągnął mnie brzuch do dołu i tyle wszystkiego. Przytulanki też nic nie wnoszą, a myślałam że po taki czasie postu poskutkuja od razu :)
A tą herbatę z liści malin pijesz?
 
Genna nie Ranigast tylko Renni i ten Gaviscon. Ten drugi nie pomaga mi. Staram się pić mleko, trochę jem migdały i przede wszystkim Reni pomaga. Zgaga mi wróciła więc Kasik Ciebie powinna zwolnić ;)
Genna przyjęcie super, widzialam tam fajne prezenty na zdjęciu :) Masz takie łóżeczko jak mi się podoba :) szuflady będą kolorowe czy szare?

Szczerbatka wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, szczęśliwego rozwiązania i samych plusów matkowania :)

Dzieki za życzenia :) bardzo mi miło się zrobiło jak wieczorem weszłam na forum. A dzień niestety do końca miałam pechowy. Jeszcze sobie palec mocno przecielam aż ścianę pochlapalam krwią :-/

Kciuki dziewczyny za dzisiejsze wizyty :)
 
Smerfeta spóźnione, ale szczere życzenia wszystkiego najlepszego ;-)

Genna śliczny kącik urządziłaś dla Frania. Super że prawie wszystko juz masz. A przyjęcie super sprawa, tyle fajnych rzeczy dostałaś, mmmm napewno było miło :tak:

Ona słodki ten Twój synuś, a jaki juz duży :blink:

Bziumelka ja czytałam w książce W oczekiwaniu na dziecko że poród przyspieszyć można robiąc killa razy dziennie pocieranie sutków, taki a'la masaż. Drażnienie sutków powoduje skurcze macicy.

Dziewczynki te wasze córcie faktycznie się nie spieszą, a może rzeczywiście celują na 15.01 i wyprawkę RMFFM :-D
 
Medalikara ja jestem w 8mcu i juz mam wizyte co 2 tyg, ale moze dlatego ze mam szyjkę skróconą. A ty też pisalas ze masz skróconą? Ile ma cm?? Kiedy masz wizytę? Ja troszkę pochodziłąm w week i mam wyrzuty, mam nadzieje ze drastycznie sie nie skraca, bo ogólnie żadnych bóli nie mam, czasem tylko brzuch twardnieje ale na krótko.
 
Szczerbatka wszystkiego naj z okazji 18tych urodzin :) hihihihi lekkiego porodu :)
Widzę ze dziewczyny szaleją z metodami na szybki poród :) juz im spieszno by zobaczy maluchy
Ja nigdy nie miałam zgagai , piłam mleko pomagało, moj Gin zalecił mi ranigast jakis tam, kobiety w ciąż miga go brać ale nie działa , masakra jakaś, ja tak samo jak Kasik nie wiedziałam co to zgaga a teraz masz babo placek :/
Smerfeta Łóżeczko jest szare i takie sa tez szuflady, chciałam białe z kolorowymi gałkamin od szuflad ale w całej Polsce ich nie ma i jak sie pytałam w ikei to powiedzieli ze moze w lutym bedzie a to ostatnie M kupiL w Gdańsku, chyba cos jeszcze jest w Krakowie i Katowicach , a dziwne bo produkowane w Polsce i daaaaawno juz ich nie ma
Smerfeta ty chyba bedziesz miała
Zakaz używania noży jak tak szalejesz , jeszcze trzeba bedzie sniany malować !!!! Kobito opanuj sie
A no chciałam tako moonlight , mam wybrany kolor i co dupa , M sie nie podoba , wiec to był kompromis.

Montana ja tez miałam kłucie szyjki ale sie nie zaczęła skracać , leżę i dostaje leki na twardnienie brzucha i pomaga wiec kochana leżakujemy ;)
Magda tak są o wąsy :) rożek w wąsy i smoczki w wąsy :) a co do pamiątek to przez szpital niestety jakos nie dałam rady. Wiec dekoracjami i pamiątkami, zabawami i konkursami zajęła sie moja siostra :) jest taka strona chyba organza, podobno szybko działają , w 3 dni wszystko było , kupno, zapłata, i dostarczenie
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a co wy tak te walizki przapkowujecie? Ja mam jeszcze luz w moje :) miejsce na podusie :) Franio ma mini torbę osobno , jakby matka trafiła jeszcze na patologie , zeby noe musiał jechac z nią :p
ImageUploadedByForum BabyBoom1421057296.452152.jpgtorba spakowana na patologie a osobno mam zestaw do porodu ( koszula i reczniki) i po porodzie (koszule i ręczniki) kosmetyczka spakowana uniwersalnie a tego dorzuciłam maść na brodawki i wkładki laktacyjne , podkłady poporodowe i wkładki (lignina) dają w szpitalu . Na kazdej paczuszce napisałam łopatologicznie dla M , "donporodu" , "po porodzie" hahaha wiecie jak to z facetami :p no i rzeczy na wyjscie dla Frania osobno , czyli kombinezon, ciuszki o fotelik . Wiec jestem READY :) a młody pewnie po tych przebojach posiedzi i bedzie przenoszony :p
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1421057296.452152.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1421057296.452152.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 47
Hihi Genna ja tez sie tak smieje ze moja Zoska bedzie przenoszona, teraz tylko te dzieciaki nas stresuja. Ja tak nie lubie bezczynnie lezec. W tv nic nie ma dobrze ze jest nasze forum :-) .
No to gotowa jestes na kazda ewentualnosc :sorry2:, ja czekam na torbe ktora zamowilam, mysle ze do srody bedzie i tam spakuje swoje rzeczy, a na wyjscie sdla malutkiej naszykuje tez osobna torbe z ciuszkami. Kurcze pisalyscie ostatnio ze niktore z Was nie mialy doczynienia w opiece nad dzieckiem, ja tak samo :szok:i troche sie boje. Szczerze nawet nie wiem co naszykowac na wyjscie ze szitala dla Zosi, zeby nie zmarzla,albo by jej nie przegrzac. Na pewno bedzie kombinezon ale co pod nim hmmm:confused:



Ja tez nie wiedzialam co to zgaga, tak od 2 tyg na wieczor mnie meczy, cos strasznego. w sumie to nic nie biore na nia, ake zaopatrze sie w Renni skoro polecacie.

A na przeziebienie fajne sa tabletki prenatal grip care, czy jakos tak.
 
Dziewczyny ja wczoaj mialam taka zgage myslalam ze zwiariuje... masakra... nic mi nie pomagalo, wzielam tez renni i moze odrobinke... u mnie nasila sie zgaga mocno wieczorami.... :-( ech....

Genna sliczne lozeczko i pokoik a i widze ze juz jestes na wszystko przygotowana...:tak:

szczerbatka wszystkiego naj naj !!;-)


montana ty chyba mnie pytalas o ta szyjke? otoz z 38mm skrocila sie do 26mm... wiec lezalam caly czas... dzis mam wizyte tzn glownie echo i ogladanie szyjki... trzeba wiedziec co dalej... aaa i idzis sie dowiem wyniki glukozy...:tak:

medalikara ja mam praktycznie co 2 tyg wizyte od samego poczatku, z drobnymi przerwami... ze moze 2 razy mialam co 3 tyg.. :tak:

Kciuki za dzisiejsze wszystkie wizyty!:tak: ja dzis tez jade na echo serduszek i podgladanie szyjki... poza tym pol nocy nie spalam, 1000 mysli, zgaga... loooo matko.... !! teraz jestem nie tomna...
 
reklama
Montana powiem ci ze gdyby nie akcja ze szpitalem przed sylwkiem to pewnie jeszcze nie byłabym gotowa :(
Dziewczyny czy wam tez tak Cierpną rece, dłonie? No ja teraz to mam jakąś kumulację, owszem cierply ale nie aż tak jak teraz, a od weekendu to zaczęły mi stopy puchnąć , zawsze
Miałam Szczupłe stopy a teraz aż mi sie nie podobają , nie mogę patrzę na nie :p
 
Do góry