reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Smerfetko sto lat kochana :)
Ona twoj przystojniak to
Kawał chłopa juz :) i ma Smoczek z moim Ulubionym wąsem :)
U nas w szpitalu dają pampersy i do kąpieli dla dziecka wszystko i nawet Ubranko :) a w szkole rodzenia kazali brać torbę na kółkach ze wygodniej , nie trzeba dźwigać :) Wiec co szpital to inaczej
Smerfeta ty tą zgage to chyba mi tez przekazałas , no masakra jakaś !!! Cos Mówiłas o innym leki ktory pomaga bo u mnie żaden ranigast nie daje rady ;( i wlasnie mecze sie ze zgagą, bezsennością , nie mogę znaleźć odpowiedniej pozycji do spania :/
W sobotę miałam baby shower i taka padnieta byłam ze całą niedziele przespałam , generalnie odpoczy duuuuuzo, M nie pozwala mi sie ruszać z łóżka :) czuje sie lepiej ale jak leżę ciagle wiec tak zostanie do końca ;( w sobotę ma pojechał do IKei po łóżeczko , uffff ostatnie udało sie upolować, był tez obejzec wozek , w związku z tym ze nie doszliśmy do porozumienia jaki chcemy , bo każdy inny pomysł miał , wybraliśmy x landera, niestety te nowe modele bardzo mi sie nie podobają , ta rączka jakaś taka dziwna
, wiec znalazłam używany - piękny szaro, srebrno czarny :) w Gdańsku wiec przy okazji M obejzal, dostał oczywiście wskazówki co i jak bo niestety ja nie nadaje sie na dłuższą podróż samochodem , zatem od soboty jestem szczęśliwą posiadaczką super fury dla młodego i cudnego łóżeczka :) zdjęcia wkleję pózniej bo aktualnie w praniu co nieco / dzisiaj składaliśmy łóżeczko wiec cos tam mam ale jesCze nie kompletne ImageUploadedByForum BabyBoom1421027343.061264.jpg
W sobotę miałam tez baby shower, zorganizowały go moja siostra z prYjaciolką , było super , odstresowalam sie , trochę z ludźmi pozbyłam :) była mija babcia, mama , teściowa , oczywiście siostra i koleżanki wiec wielopokoleniowa. Impreza , było nas ok 15 :) Franio dostał mnóstwo przydatnych prezentów ;) których jeszcze nie zdążyłam kupic , a ja poduszkę do spania i karmienia :) ImageUploadedByForum BabyBoom1421027523.094145.jpg
Był tez super torcik z moim Zdjęciem z dzieciństwa i juz wiem Polkom Franio ma taki spłaszczony nosek :) po matce jak była mała, moj M myślał ze to zdjęcie 3/4D Frania hahaha a to ja :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1421027563.346386.jpg

Miłej nocy dziewczynki i poniedziałku , pewnie znowu bede spała do 12 :) jutro ostatnie zakupy , materacyk i fotelik , przyjdzie tez zamowienie z apteki i jestem
Gotowa z wyprawką :) kamień z serca i jestem gotowa ...... W środę jeszcze babcia przyjedzie pomoco szyć , pościele , kocyki , zasłonki i takie tam , jak bedzie gotowe to wstawie zdjęcia aaaaa i jeszcze musze wybrac polozną środowiskową, kurczę zapomniałam o tym
Dobranoc :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1421027343.061264.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1421027343.061264.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 56
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1421027523.094145.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1421027523.094145.jpg
    42,2 KB · Wyświetleń: 54
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1421027563.346386.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1421027563.346386.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 47
Ostatnia edycja:
A i jeszcze zapomniałam , każda cioca , babcie i prababcia dostały słodką pamiątkę z imprezy, na zdjęciu z resztą dekoracji ;)ImageUploadedByForum BabyBoom1421028081.413827.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1421028081.413827.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1421028081.413827.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 46
Genna, na zgage Reni lub gaviscon. Ten drugi w tabletkach do rozgryzania na mnie nie działa akurat ale jest jeszcze w płynie i jakichś saszetkach takie info mam z apteki.
To z wyprawka się uwineliscie ;)
A jednak nie tako moonlight tylko x-lander ;) i łóżeczko śliczne. To impreza widać udana, tyle prezentów i nawet wąski widać twoje ulubione ;) i tort super. Sama robiłaś pamiątki? Fajny pomysł ty to masz talent.
 
Hej dziewczyny :)
W sobotę miałam 30 urodziny, wiec weekend spędziłam bardzo intensywnie.
Wczoraj z mężem przepakowalismy walizkę, bo nie pamiętał juz gdzie co wkładaliśmy ;).
Nie mam żadnych objawów zbliżającego sie porodu. Na 10 jadę na ktg, zobaczymy co powie lekarz.
Ona mały słodziak Twoj synek :).
Genna ja na zgagę brałam gaviscon i bardzo go sobie chwale :).
 
Szczerbatka w takim razie trzymam kciuki za dzisiejsze badanie, oby wkońcu zaczeło się tu dziać :)

Magda Ty chyba dzisiaj tez masz wizytę ?? Jak tak to trzymam kciuki.
 
Szczerbatka, powodzenia na wizycie ;)
Ja tez torbę przepakowywalam wczoraj hahahaha
Bziumelka, tak też mam wizytę ale dopiero po południu. Ciekawe co lekarz mi powie ciekawego ;)
Moja Zosia to chyba przez skórę mi chce wyjść, już jej mówiliśmy że to nie w tym kierunku ale ona ma nas gdzieś ;)
 
Magda u nas to samo, śmieje sie ze mam weza pod skora a nie dziecko bo się tak wije :) Ale najgorszy jest ucisk główki na szyjke, bo wtedy tak mnie kłuję że nie mogę sie ruszyć.
 
reklama
Bziumelka, dokładnie ;) szykują się ale nie jest im spieszno :)

Mierzyłyście może sobie obwód w brzuszku? Mi mąż zmierzył wczoraj i jest 105 cm (na wysokości pępka) ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry