reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Genna miło Cię znowu widzieć. Eh zazdroszczę Wam remontów, aczkolwiek nie zazdroszcze tego sprzątania już po. Nadal będziesz miała sporo roboty bo wyprawka też trochę czasu zajmie :)
My jedynie wywalimy biurko, trochę gratow zapakuje w jakieś fajne pudła i poprzestawiam w pokoju meble :)

Medalikara mam nadzieję ze nie za ciężka jest Twoja praca i że robisz sobie często przerwy?
Co do odplamiania to nie jest to stary sposób, ale jest sposobem sprawdzonym przez wszystkie moje koleżanki. Po prostu ubranka trzeba namoczyć tak na 2 godz w Arielu do białego. Plamy schodzą lepiej niż po wanishu :)
O masażu jeszcze nic nie wiem, nawet nie wiem czy będę miała o tym na szkole rodzenia.

Magda jak się czujesz? Córcia wytrzyma do stycznia w brzuszku?

Agaawa powodzenia na wizycie. Może po prostu coś Ci zaszkodziło i tyle, a malutki po prostu zdziwiony odglosami dochodzacymi z jelit ;)

Dziś na wadze w klinice wyszło mi +9 kg!!! Przeklęte święta ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A u mnie nie ma pradu od godziny i podobno ma nie byc do 15-tej. Wkurzylam sie bo jak tu zyc w dzisiejszych czasach bez pradu ;) Dobrze, ze mam neta w telefonie bo bym zwariowala ;)

Smerfeta witaj w klubie, u mnie tez 9 kg na plusie, przez swieta przytylam tylko pol kilo, az dziwne ;)

Agaawa mnie tez wczoraj pobolewal brzuch i byl bardzo twardy ale dzisiaj juz jest ok.

A tak w ogole dziewczyny to czy Wasze brzuchy sa miekkie? Bo moj ma tak napieta skore, ze chyba lada moment pojawia sie rozstepy. Ogladalam ostatnio na fb filmik montany jak sie dzidzius rusza a ona palcami uciska brzuch, ja bym tak nie mogla uciskac bo brzuch jest za twardy.
 
Smerfeta, dziękuję, dobrze się czuję. Nic nie robię do nowego roku ;) żeby młodej nie prowokować. Wydaje mi się że jednak jej się nie spieszy i dobrze :)
A jak twoje bóle? Ćwiczenia pomagają?

Kasik, oj wiem coś o prądzie. Ostatnio pół dnia nie było a jak dzwoniłam do nich to nie wiedzieli nic o planowanym wyłączeniu wrrr.
Co do brzucha to mój też jest twardy/napięty od początku, a pochwalę się że ani jednego rozstępu :) i oby tak zostało.
 
Magda zazdroszcze, ze nie masz rozstepow ale Twoj brzuszek jest malutki, moj wyskoczyl ostatnio mocno do przodu, chyba po odstawieniu encortonu, na wadze systematycznie przybywa co miesiac 2 kg ale teraz idzie chyba juz tylko w brzuch. Mloda trzymaj do stycznia, zeby nie miala roku w plecy ;)
 
Kasik, mimo iż był jeszcze mniejszy to momentami miałam wrażenie że skóra mi pęknie była taka napięta i swedziala ale zawzięcie smaruję palmersem i odpukac ;)
Co do wagi to między ostatnimi wizytami 3 tyg miała +2kg teraz wizyta po 4 tyg i +3kg, łącznie od pierwszej wizyty przed założoną kartą ciąży jestem +15kg (wg karty ciąży +10kg bo tej pierwszej wagi nie miałam wpisanej).
 
Dziewczyny ja po świetach stanelam na wage i od poczatku ciązy mam +10kg. Dzisiaj zamówilam w Smyku przez internet 2kocyki dla młodego,aspirator do noska,5zwykłych pieluch tetrowych,karuzelę nad łożeczko i pampersy roz.1 i 2. Może jakoś po Trzech Króli moj maz bedzie mial wolna sobotę to pojedziemy do Hurtowni Bajka,któraś z Was mowila ze mozna tam się zaopatrzyć a i widzialam,ze mają tam wózki Camarelo, chce jeszcze raz zobaczyć Sevilla w necie maja 3w1 po 1340zł, nie wiem tylko jak się kupuje na miejscu to czy ta sama cena...Ale to i tak bardzo dobra cena...
 
....a jeśli chodzi o zgagę to mam codziennie, aż wieczorem mnie mdli od niej,nie brałąm na to żadnych lekow jem tylko migdaly ale średnio mi pomagają...
 
Syllkaa, ja pisałam o bajce (po sąsiedzku prawie ją mam) :)
Najlepiej do nich zadzwonić wcześniej spytać o dany model czy jest "na stanie" bo często ktoś kupuje np z marszu dany model. Ceny w necie i sklepie takie same i z tego co kojarzę można chyba się targowac ;)
 
Ja byłam u internisty bo przeziebienie mam juz 10dzien, tzn katar i od czasu do czasu boli gardło. Oczywiście nic nie dostałam bo lekarka stwierdziła że na antybiotyk to za mała choroba i nie ma co dziecka faszerować... Tak wiec nadal zostaja domowe metody.

Ale cos czuje ze w brzuchu sie dzieje, mój mąż twierdzi że brzuch mi się obniżył i chyba ma racje bo zaokraglenie jest bardziej nad pepkiem niz cyckami. Jak chodze dłużej to czuję jak ciągnie w dół więc może bliżej niż dalej. Oby jeszcze wytrzymała tak do 10stycznia to byłoby super :) Jutro mam usg ciekawe ile waży.

Magda suwaczek Ci stanął przynajmniej u mnie.
 
reklama
Magda moje bóle odpukać, w ogóle odeszły w niepamięć. Oby tak zostało :happy:

Kasik mój brzuch jest dość twardy ale od czasu do czasu robi się mega twardy i faktycznie czuje się wtedy gorzej, tzn mocno ciągnie do dołu i lepiej w ogóle się wtedy nie schylać ;-)

Co do wagi to mi przez miesiąc prawie 3 kg przybyło :szok: a wydaje mi się, że jem tak samo, jedynie niestety więcej słodyczy :sorry:
U lekarza wyszło, że jest wszystko wzorowo. Mała trochę przyspieszyła ze swoim przyrostem i ma już 978 g. Lekarz szacuje, że osiągnie wagę 3500 - 3600 czyli będzie całkiem spora :happy: Mam zwiększoną dawkę euthyroxu bo teraz zapotrzebowanie hormonalne wzrasta, ale za to odstawiam acard i dupka. No i jeśli katarzysko moje nie przejdzie do końca tygodnia, mam iść do internisty, ale chyba szybciej do niego pójdę bo zapomniałam poprosić o receptę na kwas foliowy :confused2:
Później wybraliśmy się do Akpolu zamówić wózek bo w sumie zdecydowałam się na Tako, ale okazało się, że firma Tako ma przerwę do 7 stycznia i nawet nie przyjmują zamówień. Mam więc jeszcze trochę czasu na zastanowienie się, który wybrać kolor wózka ;-)
 
Do góry