reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Medalikara, zdjęcia pokoiku poprosimy ;) Nie forsuj się zbytnio. Ja dzisiaj obijam się strasznie. Rano byliśmy na spacerze, a od obiadu leżę i gapie się w tv.
 
Hejka!
U mnie dzisiaj trochę sprzątania i trochę leżakowania :happy: a rano poleciałam do invicty na badania krwi. TSH mi skoczyło z 0,737 do 1,2. Ciekawe czy będę musiała zmieniać dawki leków. O tym dowiem się już w poniedziałek bo mam wizytę. Będzie mi głupio bo waga skoczyła znowu ;-) to przez święta oczywiście ;-) :-D
 
Ja przez te swieta pożarłam jak swinka, ze nie umialam wstac od stolu tak mi bylo ciezko i w ogole ciezko mi sie rusza he he .... nawet nie chce wchodzic na wage...
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif
hi hi a tak poza tym kuruje sie czosnkiem, herbatka z miodem i cytrynka i troszke mi lepiej
wink2.gif.pagespeed.ce.fmosKM3Vqe.gif
 
Smerfeta, wagą się nie przejmuj ;)
Olusia, kuruj się kuruj bidulko.
Ja tez jadłam jak szalona a co dziwne to wszystkie dania wigilijne wywołują zgage ;) kapusta, grzyby itp... Po kolacji dostałam wygodny fotel i prawie ze leżałam przy stole ;) ot taki przywilej hihihi
 
Witajcie:) ja też się objadłam po świętach i chyba przytyło mi się :-). No i niestety wieczorami zgaga tak mnie męczy, że szok. Nie było innych męczących objawów, to chociaż zgagę mam. No i coraz więcej ciężarówek w moim gronie. Szwagierka pochwaliła się że jest w ciąży, już w 11tyg i druga dopiero co test zrobiła i zobaczyła 2 kreski. Także chyba nadchodzi wyż demograficzny :-D
 
reklama
O mnie też męczy zgaga po świątecznych potrawach. Cos musi byc w tym jedzonku. Stosuje wszystko co mogę (z rana na czczo pije wywar z siemienia, pije mleko, podjadam migdaly i jem reni) ale przy schylaniu i wieczorem i tak zgaga dopada :-/
 
Do góry