reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Anulla, kuzynka mi poleciała zwykłą parafine kosmetyczną ale kupiłam balsam palmers i mi akurat starcza.
Dziewczyny kiedyś pisały z tego co pamiętam o tej serii z Rossmana że balsam jest fajny.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anulla ja nie pomogę z balsamqmi, bo nie znoszę nic co sie lepi. Teraz i tak sie kremuje, ale nie zawsze, bo nie lubię jak sie kleję. Bleeee...

Kasik moj maz jest Junior po tatusiu i chćieli, żeby nasz syn tez był junior zgodnie z tradycja, ale sie nie dałam, przekupilam rodzine imieniem po pradziadku od strony męża. Udało sie. Hihi. Mnie sie nie podoba ani Junior, ani Młody - zawsze tak wołali mojego męża.

Montana wybrałam szpital na Brochowie chyba. Spotkam sie na początku stycznia z położna, zobacże szpital, będę chciała wykupić prywatna sale. Jak bedzie wolna haha....

E Dziewczyny to na razie torba dla samej mamy do szpitala, bez kosmetycznych rżeczy do porodu typu podkłady i majtki poporodowe. Wrzucam juz do koszyka rżeczy potrzebńe w apteće gemińi, wyszło mi juz prawie 1200 zł. Ale zrobię te zakupy raz i na zapas:) w tym rownież sprżety powazniejsże jak laktator... I sie uzbiera. Zastanawialiśmy sie z meźem nad Angelcare płytki ale chyba nie zakupimy - moim koleżankom sie nie przydał. A Wam sie przydał?
 
Cześć dziewczyny. Ja siedzę w domu jak na szpilkach i czekam na skurcze lub odejście wód, wczoraj ginekolog powiedział, że w każdej chwili mogę zacząć rodzić, bo mały jest bardzo niziutko i szyjka już tylko 1 cm. Mam bóle krzyża i menstruacyjne, ale jeszcze nie regularne. Czekamy zatem, a ja jak do tej pory spokojna zaczynam powoli panikować.
Trzymajcie kciuki za nas.
 
Anulla ja używam tej serii z rossmana i jestem bardzo zadowolona, wczesniej uzywałam bio oil i zwykłaj oliwki ale w porównaniu rossmanowskich były słabe. Na wieczór używam oliwki która bvardzo szybko sie wchłania a rano balsam, chociaż oliwka jest fajniejsza :) Mam bardzo delikatną i nawilżona skóre po tym.
Zostane przy tej oliwce nawet jak urodze do codziennego nawilzania. No i super cena bo tylko 12-13 zł.

Mundek no to czekamy na informacje no i kciuki mocna za was :-)

Ja dzisiaj ma usg i jestem ciekawe czy ułozenie jest głowkowe bo ona mnie cały czas kopie po prawym boku i biodrze wiec cos mi nie pasuje, po żebrach w ogóle.

A was jak dzieci kopią??
 
Mundek, kciuki za ciebie zaciśnięte ;)

Bziumelka, mała mnie też po boku kopie a jest prawidłowo ułożona. Główka w dół a dupcie wypina i nogami na boki kopie.
 
Mundek trzymam kciuki :)

U mnie sylwester tez z mężem w domku przy Picolo,nawet nie wiem czy do polnocy wytrzymam aby nie usnac. Przeważnie chodzę spać ok 22 i budze się najpozniej ok 3nad ranem ze 2godziny przerwy i znow zasypiam... Wczoraj wieczorem przez prawie 10minut maly mnie tak kopal regularnie co 1-2sekundy ze az się przestraszylam ze moze sie zaplatal w pepowinie albo cos nigdy nie bylo takich dlugich seansów... To były naprawdę takie rytmiczne ruchy...

Zastanawiam się nad butelkami do karmienia aby miec juz na wszelki wypadek jeszcze popatrze w necie albo w sklepie i chyba kupie Avent antykolkowe.

Na początku planujecie klasc do lozeczka swoje pociechy od razu pod tradycyjna kołderkę czy raczej wchodza w grę śpiworki albo otulacze ? Bo tutaj tez mam caly czas dylemat....
 
Mundek kciuki zaciśnięte za łatwy poród :tak:

Bziumelka, Magda moja Zosia też mnie zazwyczaj kopie po prawej stronie , tzn wypina albo pupkę albo plecy na prawo od pępka, a rączki czuje przy lewym biodrze i caly czas mam wrazenie ze jest ułożona jakoś skośnie hihi. Ale na każdej wizycie od 18tc lekarz mowil ze jest główkowo, nawet tydzien temu mowil ze ułożenie główkowe. Zaś kumpela tez caly czas miala mowione ze glowkowo, a wczoraj trafila na IP i wyszlo ze mala jest ułożona trochę krzywo, nie dokońca jak trzeba hmmm wiec tez sie zaczelam zastanawiac jak moja córcia jest w końcu ułożona :).

Sylka ja na początku bedę moją malutką kładła na poduszkę klin i w otulaczki, rożki, po jakim czasie kocykiem, a dopiero jak bedzie wieksza tak mysle z rok to dam jej kołderkę i poduszkę. Tyle za ja mam koldre 100x135 wiec spora. DLatego na początek wybralam kocyk :-).,, Też mam butelkę Aventa antykolkową, nam na szkole rodzenia polozna powiedziala ze to jest mercedes wśród butelek, no ale wiadomo różnie bywa no i najważniejsze jest pilnowanie zmiany smoczków do tych butelek. Na początek są 0+, a kupilam w zestawie ze smoczkami 1+ w sensie ze co miesiąc trzeba zmieniac na odpowiedni rozmiar.

A jakie smoczki kupujecie dla swoich dzieciaczków i ile na poczatek?
Ja kupilam narazie 1 z NUKa napisane jest od 0-6 miesiaca, i teraz sie zastanawiam czy nie lepiej bylo wziac jakis inny 0-3. NUK mial tylko 0-6.
Kupilam wczoraj w IKEI taki praktyczny zestaw na łóżeczko: kosz na zuzyte pieluszki, a dodatkowo 3 miseczki też na łóżeczko, cena super bo 25 zl, coś takiego :
kosze IKEA.jpg
 

Załączniki

  • kosze IKEA.jpg
    kosze IKEA.jpg
    57 KB · Wyświetleń: 52
Witam po świętach :)

czytałam sobie trochę forum ale nie pamiętam za dużo (skleroza ciążowa ;-) )

Gratuluję udanych wizyt i cieszę się, że wszystko jest ok

Anulla super, że maluch juz fika w brzuchu :-). U mnie też coraz wyraźniej czuć ruchy. Mój synuś lubi fikać w nocy i kiedy jestem głodna :tak:. Super uczucie :tak:

Genna witaj po przerwie. Remont to masakra i mnie to tez czeka na wiosnę.

Mudek trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.

Zrobiłam parę zakupów z listy wyprawkowej. Kupiłam przewijak, wanienkę, parę pieluszek tetrowych, dla siebie koszulę do karmienia. Od czegoś trzeba zacząć w końcu. Teraz w każdym miesiącu będę robiła zakupy z listy wyprawkowej.

Wczoraj miałam tez wizytę taką bez usg, z wynikami badań. Tu jest ok ale wyszło, że mam polipa na szyjce. Podobno nie jest to niebezpieczne, gin powiedziała, że mam się nie martwić, ale wiadomo jak to jest i trochę sie tym przejmuję. Zwłaszcza, że niedawno okazało się też, że miałam krwiaka, który na szczęście juz był "stary".
Z polipem mam umówić się na badanie kolposkopowe.
 
reklama
Do góry