reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Smerfeta to nasze dzieci maja podobna wage, skoro srednio dziecko przybiera 100 g na tydzien a moj tydzien temu wazyl 850 g to pewnie teraz wazy 950 g :) Dobrze, ze bole odeszly w niepamiec. A chodzisz na cwiczenia w szkole rodzenia?
 
reklama
Hej dziewczynki :).
Agawaa kciuki za wizytę.

Smefeta moja niunia w 26t6d ważyła niemalże identycznie bo 986g hihi martwilam sie wtedy ze jest mala ale jak mowisz ze lekarz powiedzial ze moze wazyć przy porodzie 3500-3600 to faktycznie taka spora :).

Bziumelka to kuruj sie domowymi sposobami. Ja od środy też przeziębiona, też katar i czasem gardło drapie. Narazie kuruje sie czosnkiem, herbatą z cytryną i piłam syrop *spam* ale sie skonczyl wiec kupiłam tabsy prenatal grip. Mam nadzieje ze przejjdzie. Bo juz musialam odmówić Sylwestra ktory mial być u nas ze znajomymi, bo szczerze nie czuje sie na siłach żeby coś przygotować i siedzieć do rana :). Tak więc bedziemy z męzulkiem ogladać TV przy Picolo :-D

Kasik wbrew pozorom mój brzusio nie jest az taki miekki, chociaż zawsze jak bada mnie lekarka i sprawdza macice i jej wysokość i zawsze mówi że jest dobrze bo brzuch miekki. Czyli za twardy być nie powienien chyba. Fakt też mam czasem uczucie że twardnieje i jest jak kamien ale trwa chwilunie moze 5-10 sek i puszcza :)
 
Kasik na razie jest świąteczna przerwa, więc ćwiczeń nie ma, ale 5 stycznia mam pierwsze zajęcia z położną i dowiem się, czy mogę nadal chodzić na ćwiczenia. Może wyjść na to, że urodzimy tego samego dnia skoro Twój synuś (Adaś???) taki duży :-D

Sylka kup reni albo to co poleca Medalikara (już czytałam o tym i na pewno kupie) bo nie warto tak się męczyć ze zgagą.
 
Cześć Dziewczynki.

Kasik, Smerfeta to mamy prawie tyle samo kg, u mnie 9,5 kg od początku.

my juz po wizycie. Mamy juz 1700gram, wszystko jest ok. Na wszelki wypadek dostałam luteine doustnie jak powiedziałam o tych twardnieniach brzucha. Ale szyjka twarda i mocna 35 mm. Wiec wszystko dobrze. Uffff... Czas zamawiać kosmetyki do wyprawki. A dzisiaj kupiłam koszule do karmienia na placyku za 25 zł, bawełniana i uwaga! Bez rysunków dla dzieci. Przymierzylam jest ok, wiec kupie jeszcze dwie i będę miała komplet. Zostały mi jeszcze klapki pod prysznic i kosmetyki w małych butelkach i torba dla mamy do szpitala bedzie spakowana.
 
Agawa super że wszystko z małym OK ;). No juz spory chłopczyk hihi. Fajnie że lekarz dał Ci luteinę, przynajmniej spokojna bedziesz :). Mi też zostało kupienie 2 koszul i klapek. A juz decyzja padła w którym szpitalu chcesz rodzic?? Ja chyba jednak u nas w mieście, jedyne co mnie przeraza to to ze nie ma znieczulenia zzo. Ale tyle osob dalo radę to i ja dam :sorry: taką mam nadzieje :-p
 
Smerfeta imie jeszcze nie wybrane. Zastanawiam sie nad imieniem mojego M ale nie wiem czy to nie bedzie klopotliwe. Pewnie bysmy do niego mowili Junior ale czy w innych sytuacjach nie bedzie problemow. Znam tylko jeden taki przypadek i mowi sie o nich mlody i stary, zeby odroznic ;)
 
Agaawa, super że wszystko dobrze. No i torba prawie skompletowana woow ;)
Ja moja wczoraj skończyłam pakować a moja mama wchodzi do pokoju z wielkimi oczami "czy ty się gdzieś wybierasz, coś się dzieje" hahahaha mina bezcenna ;) Trzy razy ją przepakowywalam aż jest perfekcyjnie i mąż wtajemniczony co i gdzie ale on i tak zapomni ;)

Montana, tak samo podeszłam do sprawy zzo ;)
Już mężowi mówiłam że najbardziej boję się że spanikuje i zacznę błagać o cc (bo mój próg bólowy to prawie zero). Moja mama urodziła mojego brata który był ułożony pośladkowo i dała radę, a chudsza odemnie była więc ja chyba też sobie poradzę (oby ;) ).
 
reklama
Genna, fajnie, że już koniec remontu i nareszcie zaczniesz kompletować wyprawkę i urządzać pokoik dla malucha:)

dziękuję, że pisałyście o zgadze, to zajdę do apteki jutro i zakupię lek, bo zgaga tylko dzisiaj mi odpuściła, a tak to żyć nie daje.
Pisałyście o wadze - u mnie od początku mam +3kg. I niedługo przekroczę magiczny próg 60kg.

Smerfeta, fajnie, że wybraliście Taco :) a wreszcie jaki model? No i masz czas na wybór koloru:)
Kasik, mój brzuch też nie jest tak miękki. Nie jest bardzo napięty, ale chyba to wystarczy żeby swędział :-(

A ja jak zwykle nie wiem jakich mam używać kosmetyków, bo już kupiłam zwykłą oliwkę na brzuch i mam uczulenie na dekolcie od niej:-(. A mam tak suchą skórę jak się nie posmaruję, że szok. Nie wiem już co kupować.
 
Do góry