reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

lionesssa gratulacje ale niespodzianka

infinity cudna lasencja :)


a ja ogolnie melduje sie ze wrocilismy po krotce wam opisze jak u nas to przebieglo


maly przyszedl na swiat o godz 14.45 maga 4kg i 59 cm to ze jest najcudowniejszy na swiecie chyba pisac nie musze :)

zabiera nam caly czas jest grzeczny spi i je i tak na okraglo :)

a porod heh jesli chodzi o znieczulenie to bylam 4 razy klota bo nie mogla trafic okazalo sie ze mam jakies zwyrodnienie kregoslupa ale oczywiscie jak go zobaczylam to wszystkie dolegliwosci minely ........ wstalam dopiero nastepnego dnia rano lecz z akcjami ,,,,ale juz jest wszystko ok to znaczy ciagnie wszystko ale powoli jakos sie chodzi he:)
zbawienne bylo dla mnie to ze moj M byl caly czas z nami cala noc zajmowal sie maluszkiem wstawal przewijal i tak na okraglo hehe:)
nie mam pokarmu narazie maly sie denerwuje i nie chce cycka wogole ciagnac dostaje butele i tutaj wlasnie powiedzcie mi co bralyscie na to by piersi nie goraczkowaly>?
 
reklama
Ona gartuluję raz jeszcze. Ślicznego masz synka. Ona jak nazwalas swojego synusia bo widze na sygnaturce Antoś a na FB Olek hehe.
Wczoraj mialam właśnie w szkole rodzenia temat kamienie piersią.
Jesli masz obrzmiałe piersi to przed karmieniem rób cieple oklady, po karmieniu zimne. ardzo dobrym sposobem jest też liśc kapusty musisz go stłuc młotkiem do kotletów by puścił sok i przykladasz do piersi. Mowila nam polożna że dobrze jest przystawiać dziecko jak najcześciej do obolalej piersi. Mam nadzieje ze przejdzie.
 
Medalikara, fajnie że się odezwałaś. Mam nadzieję że niebawem mimo ciężkich chwil wróci radość przygotowywania wszystkiego na przybycie malutkiej. Trzymaj się kochana dzielnie.

Montana, jak tylko urządzisz kącik to nam się pochwalisz nie? ;)
Ja staniki z allegro zamówiłam i są ok ale wzięłam rozmiar mniejszy niż mam w tej chwili z push-upem bo to jednak bawełniany i inaczej leży.

Ja się śmieje że baba w miejscu usiedziec nie może ;) umyłam dzisiaj okno w sypialni, powiesiłam nową firanke i ozdoby świąteczne. Żeby pralka nie odpoczywala to wrzuciłam do prania jeszcze kocyki Zośki i poszycie huśtawki taka cudna pogoda że wyschlo na lince na dworze.
Zaraz goście przyjadą na kawkę ;)
Miłego popołudnia kobietki ;)
 
medalikara, mam nadzieję, że wszystko się ułoży i będziesz mogła cieszyć się upragnioną ciążą i niedługo córeczką na świecie :) A wózek ja też wcześnie kupiłam i też używany:)

montana jak już wszystko będzie gotowe, to pochwal się kącikiem dla maluszka ;-)
Magda, może nie przesadzaj z tą aktywnością ;-) usiądź wreszcie na miejscu, bo niedługo nie będziesz wiedziała w co ręcę włożyć i będziesz pragnęła kilku godzin spokoju :)

Kasik, bóle są normalne. Ja czasami też odczuwam, ale narazie bardzo rzadko. Póki co to bardziej jajniki czuję, że mnie kłują, ale lekarz powiedział, że to normalne.

A mój maluszek jest coraz bardziej aktywny. Rano czułam jak się obracało w brzuchu, a w południe czułam lekkie kopniaczki. Narazie są tak delikatne i nierównomierne, że niestety mąż tego jeszcze nie wyczuje.
 
ewelajna86, nie wiem co to znaczy 3gen? Ja mialam tsh 3,56 i moja ginka powiedziała że w porządku, do 5 jest w normie ale właśnie na necie naczytałam się że w ciązy powinno być poniżej 2,5 w pierwszym trym, i poszłam jednak do endo . I tak tsh miałam robione w 6 tyg a w 8 tyg miałam powtórzyć przed pierwsza wizyta u endo i samo spadło do 0.96 bez brania leków. Możesz zawsze skonslultować ale nie panikuj.
 
A ja po wczorajszej imprezie wypompowana, do tego prawie nic w nocy nie spalam bo nie moglam spac... ech.. mialam dzis jechac do sklepu za prezentami ale nie dalam rady... :-( ostatnio tez mam taka zgage glownie wieczorami....

Jutro mam echo serduszek moich maluszkow.. i mam lekka treme....:tak:


medalikara super wozek, mnie sie podobaja 3 kolowe wozki ;-)

Ewelajna86 z tego co wiem do THS powinno byc do 2;-)

Ona jeszcze raz gratuluje !;-)

montana jak już wszystko będzie gotowe, to pochwal się kącikiem dla maluszka
llgoy2KCT4lZLxRsKAqn03DLOD6B2UaHyMmxrSo1kKYCRImjkGBCCxOvhA42gj00QZHiGZ2un0MpASJlo9UtGTz9bGz58 gQ398REsGGiKo0cgQrUHAGW9VjAm5IlpgHgFCBDxj4jkgADs=


Anulla super ze maluszek bardziej aktywny jest...;-)
 
Ewelajna: ja podobnie jak Ty przed ciążą nigdy nie mialam problemow z tarczyca,a starając sie zajsc w ciaze badalam tez tsh by sprawdzić czy jest ok i zawsze wynik mialam w normie. Jak tylko dowiedzialam sie o ciazy zrobilam tzh i wyszlo ponad 5. I tu tez podobnie jak Ty naczytalam sie różnych glupot na necie, aż m chcial mi internet odciąć ;) gin kazal mi umówić sie do endokrynologa i dostalam euthyrox 75, po miesiącu ladnie spadlo do 2, pozniej mialam dawke 50 i spadlo ponizej 1. Na dawce 50 bylam juz do końca ciąży. Malutka urodzila sie zdrowa jak ryba :) nie denerwuj sie bo Twój kropeczek na pewno nie lubi jak mama sie stresuje, a na prawde nie masz powodow by sie zamartwiać :)
 
reklama
Dziękujemy za wszystkie miłe słowa :tak:

Smerfeta
- fakt, usteczka po tatusiu czyli spore :-D

Ona u mnie pokarm pojawił się po 3 dobach ale podobno po cc zazwyczaj jest w 4-5 dobie. Moja też niestety nie chce ssać, strasznie się denerwuje. Na razie przez stan moich piersi (nawał pokarmu) zrezygnowałam z przystawiania ale karmię odciągniętym mlekiem - niestety ręczny laktator Aventu u mnie zupełnie się nie sprawdził - zero wygody, wydajności i komfortu, nie mówiąc że po 2 dniach i kilku sterylizacjach zaczął skrzypieć :-p zaryzykowałam zakup Medeli Swing i nie żałuję - mała od 5 doby jest już tylko na moim mleku a wygoda użytkowania i skuteczność jest nie do porównania. Gdyby nie ten sprzęt byłoby już po moim karmieniu ...

Ok, uciekam bo mamy dzisiaj szkołę przerwania - tatuś musiał pojechać w delegację na 2 dni i jesteśmy same :-(
 
Do góry