reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kasik w sumie tak :-D ale na wspomagaczach. Koleżanka jest już drugi raz w ciąży, w poprzedniej miała takie same pobolewania brzucha a urodziła sn szybko i sprawnie zdrowego synka
 
reklama
Hej, pytałyscie jak rodzą stycznióweczki. Ja się prawdopodobnie dowiem we środę. Bardzo chcę naturalnie, ale ostatnio mala usiadła i jeśli się nie przekręci, będzie cc.
 
Cześć a raczej dobry wieczór ;-)
kasik spokojnie mogę sobie z tobą rękę podać, ja mam to samo, strach przed chodzeniem do WC (moje plamienia z początkujących tyg. no i krew jednodniowa) żeby czegoś oprócz lutki nie było, klucie w pachwinach mam b.czeste, no i ten brzuch do 12 tyg non stop bolał po 12 jak ręką objął a od wczoraj znowu- kolezanka tłumaczy mi ze przy mojej figurze(jestem szczupła) tak będzie bo dzidziuś rozpycha się pomimo że tego jeszcze nie czuje. Trzeba wrzucić na luz - tylko czy ktoś ma przepis :-S
 
Wow dziewczyny, to ja teraz już liderka:szok:... a wydaje mi się, że to tyle jeszcze czasu zostało.
Wszystkim nowym mamusiom OGROMNE GRATULACJE. Dzieciaczki dorodne, a Wy dzielne:-).
Ja mam jutro wizytę kontrolną u ginka, więc zobaczymy co i jak. Trzy tygodnie temu szyjka miała 23 mm, więc ostro skupiałam się by utrzymać ją jak najdłużej. Jak na tą chwilę poród ma być sn, troszkę się boję że przegapię pierwsze symptomy, bo niby od jakiegoś czasu pobolewają pachwiny, że chodzić się nie da, lub w nocy brzuch jak na okres, ale niezbyt intensywnie. Jakoś sobie nie potrafię wyobrazić tego wszystkiego:sorry2:, tzn. porodu.
 
Medalikara wozek ladniutki ale ja nie umiem prowadzic trojkolowcow ;) Dzieki za info o bolach, u mnie sa na tyle slabe, ze nie ma sensu brac nospy. Skoro Was tez pobolewa to jestem spokojniejsza. A co sie stalo, ze u Ciebie smutek i zal?

anula ja niestety przepisu na luz nie mam. Niestety u mnie szklanka jest do polowy pusta ;)
 
kasik w grupie raźniej, dlatego podczytuje forum i jestem spokojniejsza, ktoś jak nie miał problemów z zajściem w ciąże to mnie nie zrozumie- a nawet czasami patrzą jak na wariatke !!!
ewelajna ja miałam problem w sumie nadal mam , w 3 dpt 4,0 a 10 dpt wyszło 5,3. Wizyta u endokrynologa i zapiała euthyrox 2x w tyg po 75mg i 5x po 50mg po 5 tyg zrobiłam i spadło do 1,2, dawkę zostawił endokr. i kazał powtórzyć za 5 tyg znowu i teraz robiłam i niestety ale podskoczyło do 2,4 :-( i czekam na wizyte,
Martwie dlaczego to tak skacze !!!! I czy maleństwu nic się nie dzieje przez to. Może są osoby które miały taki problem ?
 
reklama
Hej dziewczynki.
Medalikara bardzo ładny wozeczek. Kochana kiedyś pisałaś że masz bardzo chorego tatę. Mam nadzieje ze ten smutek nie spowodowany tym o czym mylśę.

Kasik też mi sie wydaje ze te bóle to rozciagające sie więzadła. U mnie też raz na jakiś czas boli, a juz jak chce nos oczyścić i że brzydko powiem smarkam w chusteczkę to najbardziej je odczuwam ;-).

Piszecie dziewczyny ze macie wizytę 22.12 ja też :-), juz doczekać sie nie mogę. Co do porodów to zauważylam ze duzo u nas na forum bylo CC. Ja to bym chciala SN, ostatnio malutka byla główkowo ułożona wiec mam nadzieje ze dalej sie to utrzymuje. Tak swoją drogą ciekawa jestem ile juz waży. Kumpeli w 28 t mala wazyla 1700 :shocked2:, bedzie kluseczka hihi.
A ja wczoraj mialam zabiegany dzien, prosto po szkole rodzenia pojechaismy z eMkiem do Wro do Askota. Kupilam stanik, dokarmienia,kurde myslalam ze mam wieksze cycochy a wyszlo ze wzielam 85A :sorry:. Z allegro co wam pisalam przyszedl za duzy, a wzielam 85B ale bardzo mily pan powiedzial ze przyśle mi 2 staniki mniejsze i ze mam sobie wybrac a reszte odeslać, super. No i kupilam jeszcze takie słodkie ozdóbki nad łózeczko Zosi, miś z takiej pianki. Mmm juz doczekać sie nie moge jak złoży moj emek łózeczko i zrobie kącik malutkiej. Czekam jeszcze na literki z allegro :tak: i bedzie cuuuudnie.
Milego dnia
 
Do góry