reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Wow Lionessa i Ona gratuleje:-):-) Duze te Wasze chlopaki:-)

Ja już na 5miejscu. Mndek to sie do nas odzywa jeszcze co jakis czas a Hope to juz dawno nic nie pisała wiec nawet pewnie nie dowiem sie czy urodziła...:-(

A u nas w styczniu to może sie dziać wszystko, czy wszystki styczniowki na ten moment rodzą SN??
Ja zamierzam cc ale ostateczna decyzja bedzie 19 grudnia na wizycie.
 
reklama
Ja na tą chwilę SN i mam nadzieje ze tak zostanie do konca. Jak będziemy rodzić w wiekszości SN to koszulka liderki raczej nie bedzie istnieć bo za szybkie rotacje bedą :)

Ja dzisiaj kupiłam pampersy w Lidlu, te o których Magda pisałaś, ale kupiłam jedną paczke mini bo nie wiem czy bedą dobre dla Sońki. Mam zamiar kupić jeszcze jedna paczkę w biedronce i porównać co dla nas bedzie najlepsze. Mam jeszcze próbki z belli i od koleżanki dostałam jakies małe pampersy ktorych ona nie zużyła. Bedzie w czym wybierac. Torba do Szpitala tez już stoi ale jeszcze nie spakowana, bo kładziemy takie gipsowe kostki na ściane i troche z nich brudu jest dzisiaj konczymy wiec mam nadzieję że jutro uda sie ja spakować:-)
 
Lionessa gratulacje ale synek wział Cie z zaskoczenia :)

Infinity córcia przecudowna :)

Ja mam termin na marzec ale mam miec cc wiec będzie ok 20 lutego,myśle że to na styczniowej wizycie bedziemy ustalac. Mam nadzieję, że do tego czasu mój synek nie będzie pchał się na świat, chociaż wczoraj to caluśki dzień kopal mamusie i tylko brzuch mi falował ;)
 
Lionessa, gratuluje !!! Ale sie niespodzianka trafiła. Super !

Infinity,
piękna córeczka !

Byłam wczoraj na USG połowkowym. Nasz synuś jest cały i zdrowy. Lekarka dokładnie go pomierzyła, i pofociła i mamy 19 zdjęc. Wszystkie narządy udokumentowane ;-) U mnie tez dobrze, łozysko na ścianie tylnej wiec jest dobrze.
Zrobilismy sobie z mężem wczoraj dzien objazdowy po sklepach i pooglądalismy wózki, łóżeczka, mebelki. I powiem Wam że cała jestem teraz zakręcona bo już sama nie wiem co kupować. Mamy pare typów wózków ale jeszcze nie wiem na który sie zdecydujemy.
W jednym sklepie jest wyprzedaż i mogą nam sprzedać wózek 2w1 Mutsy Evo za 1600 zł nówka., kolor granatowy. Mój mąż sie w pierwszym momencie napalił ale ja tak sceptycznie bo mi sie kształt wózka niepodoba.Generalnie firma super, moja koleżanka ma taki dokładnie wózek i mówi ze peterada ! Sama nie wiem co robić.
 
Bziumelka, ja też mam tylko paczkę tych pampersow i jedną mega z biedronki. Zobaczymy co młoda będzie tolerować ;)
Cena w lidlu mnie zszokowala bo wszędzie po 39,99 były a tu proszę można jeszcze taniej ;)

Ja coś czuję że do terminu nie doczekam...
Muszę ta torbę spakować wkońcu bo podchodzę do tego jak do jeża a niespodziewanie może być potrzebna.

Ale mnie ból brzucha chwycił. Stałam i nagle młoda się przyciągnęła brzuch się naprężyl i zaczął mnie boleć tak jakby żołądek i niedobrze od razu. Mam nadzieję że to tylko żołądek którego Zośka nie oszczędza od kilku dni. Leżę i odpoczywam, wszyscy w panice w domu co się dzieje...

Kotuska, super że wszystko dobrze ;) to teraz udanych zakupów ;)
 
Drogie przyszłe mamy ! jestem położną, ale też mam nadzieję przyszłym psychologiem- by te plany ziścić, zdecydowałam się na pracę magisterską łączącą te dwie dziedziny. W jej ramach prowadzę badania obejmujące kobiety w ciąży. Jeśli któraś z Was może pomóc i wypełnić, bardzo dziękuję.

Oto link do ankiety https://docs.google.com/forms/d/1AU6NyrqIzTMRECLRNhw2JDBavmmXbB9Z9K-TasCL6Eo/viewform

Pozdrawiam
Haimann Monika
 
Magda korzystaj korzystaj z kasy pierwszeństwa, długo na to czekałyśmy ;-) Jak będę w przyszłym tyg na zakupach to też zamierzam skorzystać :-p Mam nadzieję, że ból brzucha już przeszedł? Mi cały czas dokucza pachwina :(

Kotuska cieszę się że badania udane :tak: Mutsy Evo znalazłaś w bardzo ładnej cenie :tak: w cenie będą też wszystkie dodatki czyli śpiworek, torba, koszyk? Jak dla mnie Evo odpada ze względu na przednie piankowe koła, aczkolwiek dzięki takim kółkom wózek jest lżejszy

Po dzisiejszym wyprawach moim faworytem wózkowym jest Tako Jumper Light :happy2: Ale szczerze mówiąc, muszę chyba wyszukać jeszcze jakichś dobrze wyposażonych sklepów bo w tych co byłam to słabo z wyborem
 
reklama
Do góry