reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Lionessa gratuluje zaskoczenia! Witamy Grzesia na świecie!

Ale szybko grudniowkom poszlo! Wszystko w jednym tygodniu. Ciekawe jak tam Mundek? I Hope juz sie powinna szykować.
 
Wow Lionessa i Ona gratuleje:-):-) Duze te Wasze chlopaki:-)

Ja już na 5miejscu. Mndek to sie do nas odzywa jeszcze co jakis czas a Hope to juz dawno nic nie pisała wiec nawet pewnie nie dowiem sie czy urodziła...:-(

A u nas w styczniu to może sie dziać wszystko, czy wszystki styczniowki na ten moment rodzą SN??
 
Bziumelka, zadałaś to samo pytanie co ja chciałam ;) czy wszystkie styczniowki sn czy któraś ma cc? Jest nas kilka ciekawe która pójdzie pierwsza ;)
 
Ja dzisiaj pierwszy raz skorzystałam z przywileju kobiety ciężarnej ;)
Kolejki do kasy w Tesco były straszne a ja ciach do kasy z pierwszeństwem i przed ludzi. Mąż był w szoku ale nikt nawet nie zaprotestował ;) ja bym im pokazała "hormony" jakby zaczęli coś gadać :)
 
reklama
Do góry