reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kotuśka ja juz chyba sie zdecydowalam na Camarelo Sevilla i myślę że jeszcze tu na miejscu zajedziemy do dwoch sklepow-chce aby moj maz sobie jeszcze inne wozki zobaczyl, bo ja juz byłam i podobał mi się Grander Tutek, chociaz Sevilla jest bardziej elegancka :)

Ja po nocy znow delikatne plemienie i katar mnie meczy od suchego powietrza w szpitalu załapałam, w domu właczamy nawilzacz powietrza ale cos chyba nie zdaje egzaminu
 
reklama
Sylka, a który kolor sevilli wybierasz i co Cie skłoniło żę akurat ten. Ja go jeszcze na żywo nie ogladałam, tylko na necie i widziałam filmik na you tube i wydaje mi sie ze jest super. Ma wszystko to co chce aby wózek miał.Mi sie podobają te nowe kolory z serii 2015- niebieski z granatem.Ja mi sie w sklepie bedzie podobał to już nie bede szukać innego.


Bibi, dzieki za info o klinicznej. Ja Ci powiem że on mi tak wypisał skierowanie że własnie boje sie że mnie przyjmą ! Mam ze 2x poroniłam, ze wysoki cukier po obciążeniu dodatkowo w moczu, że ciąża po in vitro.A mi sie tam nie spieszy. Bo ja sie boje że oni dadzą mi insuline od razu. A mi lekarz jasno powiedział ze jak bedzie insulina to ja musze rodzic na klinicznej ewentualnie na zaspie. A ja mu powiedziałam ze ja urodze w Gdyni i koniec !!! NIe ma opcji żeby moje dziecko urodziło sie w Gdańsku. Ja jestem lokalną patryiotką i w Gdyni bede rodzic. Wiem że to śmieszne ale póki bedzie taka nadzieja to tak zrobie. Mam też drugie skierowanie do poradni cukrzycowej i postaram sie wbic u nas w Gdyni. Mój tata jest cukrzykiem i chodzi u nas do jedenj fajnej lekarki- ona tez miała problem z ciążą wiec ciągle sie taty o mnie pyta.Postaram sie do niej wbic troche po znajomosci. Dodatkowo mam znajomą która jest dietetyczką i układa diety cukrzykom wiec mam sie do kogo zgłosić. Kliniczna to ostateczność !!!!


ps. połozna mi mówiła że swego czasu na Klinicznej było takie obłożenie że do poradni cukrzycowej ciężarne dostawały termin .... po porodzie !!! cała nasza słuzba zdrowia.....
 
Ostatnia edycja:
Syllka, Kotuska, wózki camarelo są naprawdę fajne. To był nasz typ gdyby z tako nie wyszło ;)
Zrobiły się strasznie popularne. Są chyba 3 modele i różnią się tylko wyglądem tzn kolorami i detalami przy budce i osłonie na nóżki, stelaże nie różnią się.
 
Hej dziewczyny - ja mam Navingtona Galeon, kolor corsica - kupiony na olx -ale tylko sama gondola. Potem chcę inną spacerówkę . Wózek nie jest na skrętnych kołach ale pompowanych z amortyzatorami- ze względu na wielkość gondoli , wagę i łatwość składania. jeśli mieszkacie w bloku i musicie wnosić wózek - patrzcie na to. Zresztą powiem Wam że moi znajomi kupili wózek w 8 miesiącu z komisu - Bexa i są bardzo zadowoleni. Pewnie jedni będą się zastanawiać nad wózkiem pól ciąży - jak ja, a inni wybiorą raz i już.
A ten mima - cholernie drogi. Mi się podobał stokke - ale nawet używki szaleńczo drogie no i nie na zimę ;(
 
Kotuska zadzwoń zapytaj czy są wolne miejsca na patologi jak nie ma to Cie napewno nie przyjmą. Mnie tydz temu nie przyjeli z cukrzycą nadciśnieniem i rozwarciem grożącym przedwczesnym porodem, tam ewentualnie mogą wpisać na listę oczekującą jak widzą potrzebę i na skierowaniu nie ma napisane "pilne" bo jak jest to odsyłają do innego szpitala. Ja od początku chciałam rodzić na klinicznej wiec nie mam dylematów, pewnie za tydz znów dostane skierowanie tylko że jak mnie już przyjmą to nikt już mnie nie wypuści do porodu z moim dolegliwościami. Ale łudzę się jeszcze że bede mogła w domu leżeć a z nimi umówię sie na konkretny termin rozwiązania ciąży po 36 tc. Zobaczymy. Ważne żebyś na już była pod opieką i na diecie. Powodzenia :-)
 
Dzień doberek :)

Kotuska sliczny synuś rośnie u Ciebie w brzuszku :-). Przykro mi że sie przypałetała Tobie cukrzyca :(.

Kasik gratuluję synka,faktycznie duzy chyba będzie. Moja w 23tc ważyła 558g ;-)

Wczoraj wieczorem dostalam sms od mojej przyjaciółki która niedawno zaszla w ciąże naturalną,pisala mi ze trafila do szpitala bo krwawila, zrobili jej USG i wg niego wyszlo ze jest 5 tc i pusty pęcherzyk. Ostatnią @ miala 20.10 wiec powinien juz być ponad 6 tc. No i zostawiają ją na obserwacje, jak w ciągu 7 dni pęcherzyk sie nie pojawi to beda wywoływać poronienie. Ehh przykre to jest. Dziś do niej pojade w odwiedziny. Ciekawe czy jest jakaś szansa :-( . Pół nocy nie przespałam po tym smsie.
 
Z tą Kliniczną w Gdańsku to tak jest że odsyłaja, bo jak rozmawiałam z moim dr prowadzacym, gdzie on odsyła jakby zaczeło się coś dziać przed 37tc, pytałam czy na Kliniczną to mówił, że nie, tylko na Zaspe, bo z Klinicznej odsyłaja z kwitem bo maja za duzo pacjentek.

Kotuśka ten Camarelo Sevilla ogladaliśmy w Bobowozki w Gdyni i podobał nam się kolor ktory mieli na sklepie SE-17, jest ciutkę jaśniejszy w rzeczywistości niz jak się patrzy w necie. Teraz jak mi napisalas o tej kolekcji 2015 to wbijam w neta i mi sie spodobał SE 26. Szkoda, że nie mam gdzie go zobaczyć na zywo bo ztymi kolorami to troche lipa jak się nie zobaczy na zywo.
Zdecydowałam się na niego, ponieważ jest lekki jak na wozek 3w1, swobodnie się go prowadzi, a dzieki amortyzatorom podjerzdzanie pod kraweznik to maly pikuś :) Dodatkowy plus to ze spacerowkę mozna wpiac tylem lub przodem do kierunku jazdy żę jest z system click-click dzieki czemu latwo wpiac i wypiac gondole czy fotelik. Mojemu męzowi podobała się wizualnie szeroka gondola i że torba jest taka uniwersalna, a nie jak przy niektorych modelach, że jest typowa damska torebka.
 
A w ogóle, czymś się rożnią te modele 2015 od tych 2014 oprocz kolorystyka? Na pierwszy rzut oka to torba juz jest troszkę inna, ale nie wiem jak inne rzeczy...
 
reklama
Olusia, a w ciągu dnia śpisz?
Ja jak spać w nocy nie mogłam to potem w dzień choć chwilę ale musiałam oczy zamknąć ;)

A mnie dzisiaj od rana męczy jakiś problem żołądkowy ... biegałam na kibelek co chwilę. Teraz już trochę lepiej ale cały czas coś po jelitach lata.
 
Do góry