reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

anulla wyniki już są, dziś dzwoniłam i pani w rejestracji powiedziała że jak źle wychodzą to oni dzwonią, a m odebrał i powiedział że ok :-) i żebym się nie martwiła bo w porządku są- zachował się jak ekspert :-D jutro będę je miała w ręce to dam znać jakie wartości wyszły
 
reklama
Pisałam Wam ostatnio że pytałam lekarza czy jak urodzę to mogę podejść do ostatniego 3 ivf mimo ze nie mam mrozaczków, któraś z Was mówiła że napisze na forum NOVUM (chyba Bziumelka). I jest odpowiedź, ze można :eek:, oczywiście jeśli sie zdązy zdecydować do 30.06.2016. Hmmm to dlaczego mój lekarz powiedzial że ten program jest do momentu jak sie uda, a kolejne szanse przepadają. Przecież oni też zyskują kasę za ivf hmmm :confused:
 
infinity jak tam sie czujesz???

ja fatalnie juz nie wiem jaka pozycje sobie mam wybrac wszystko mnie boli wszystko ciagnie rece mi dretwieja heh :(
 
Montana dokładnie to ja pisałam :-) nawet sama nie zdazyłam tego sprawdzic czy cos odpisali.
Wydaje mi sie ze lekarze sa poprostu niedoinformowani i pewnie jeszcze nie mieli takiego przypadku.

Infinity i Ona niedługo sie rozpakujecie :-) Zazdroszczę bo ja tez bym juz chciała...
 
Czesc dziewczyny !

Tak rzadko tu zagladam, ze nawet nie bede klamac ze jest inaczej ;) Ale mysle o Was prawie codziennie i ciesze sie ze wszystkie nadal w szczesliwych dwupakach!!!

Infinity, Ona - wielki dzien zbliza sie wielkimi krokami ! Kciuki za Was !

Nie musze wam pisac ze dziecko tak odwraca swiat do gory nogami, ze malo jest czasu na cokolwiek innego ;) Choc i tak jestem z siebie dumna bo jestem chyba dobrze zorganizowana ze wszystkim - mamy co jesc, wzglednie czysto mamy i jeszcze czasem mamy czas by razem cos obejrzec czy sie wykapac :) poza tym swiat kreci sie wokol Goski co jest cudownym uczuciem ze wszystko co robisz robisz dla kogos ;) Ja powoli wracam do zycia, niedlugo mam pierwsze nocne wychodne i zamierzam wypic pierwszego od ponad roku drinka i to moze nie jednego ;)

Ciezko tak zsumowac wszystko co sie dzieje w zyciu po urodzeniu dziecka, jedno jest pewne - trzeba czerpac kazda chwile bo czas leci jak szalony, zaraz Gocha ma miesiac a ja jeszcze zyje emocjami z porodowki ;)

Sciskam Was baby mocno i trzymajcie sie jak najdluzej w dwupakach :D
 
Anula86, super, że wyniki masz w porządku:)

ja jestem po wizycie. Wszystko jest w porządku, szyjka długa, łożysko umieszczone na ścianie tylnej i wysoko - nie pamiętam jak to określił lekarz. Także nie mam czym się martwić. No i wygląda na dziewczynkę, ale nie wiadomo na pewno, bo dziecko odwróciło się do nas plecami :) Pewnie dowiem się 5.01 na połówkowych.
 
Anulla, ja tak czułam że dziewczynka. I to pierwsze ubranko jednak będzie pasować !! Super. Jak by co to u mnie kawaler bedzie dla Malutkiej ;-)
 
reklama
Do góry