reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Infinity dobrze że tu jesteś bo potrafiłaś uspokoić Aise i Anulle :tak: :-D

Anulla
mój M nie był ze mną tylko raz na wizycie odkąd jestem w ciąży i tak żałował, że od tamtego czasu tak przekłada sobie zajęcia w pracy, że na każdej wizycie jest obecny

Olusia gratuluję parki, ale super :-D

Co do wózków to nie mogę się zdecydować, dlatego tak Was wypytuje i dumam nad zakupem ;-) Wiadomo, super byłoby kupić nowy, ale tu wchodzą w grę chyba tylko Tako bo mają w miarę ceny. Niedługo pojadę do jakiegoś sklepu pooglądać conieco, może będą na stanie Tako. A z innej beczki - malutka ostatnio bardzo aktywna się zrobiła :tak: w końcu się doczekałam ;-)

Ps.
Olusia straszna historia z tą dziewczyną z kwietniówek :( już wiem wtedy dlaczego mój gin co chwile robi mi wymaz
 
Ostatnia edycja:
reklama
Smerfeta gratuluję wyczekanych kopniaczków:) mój mąż ma pracę w delegacjach, więc nie może przekładać wyjazdów i niekiedy nie może nawet dojechać do mnie bo siedzi na drugim końcu kraju. Ale cieszę się, że jutro będzie ze mną i raczej na połówkowych też będzie:) A Infinity najbardziej potrafi mnie uspokoić, bo jako jedna z nielicznych doświadczyła amniopunkcji i chyba najbardziej zgłębiła temat. Ale najbardziej się uspokoję po wizycie u lekarza i jak zobaczę maluszka na usg.

Co do wózków, to ja upatrzyłam Taco i nie bardzo chcę zwracać uwagę na inne. Obawiam się, że u mnie skończy się na używanym wózku i jeden mam upatrzony, który ma zupełnie nową spacerówkę, mało używane nosidełko i gondolka po 1 dziecku. No i kusi mnie żeby jechać po ten wózek, ale boję się czy to nie wcześnie. :zawstydzona/y:
 
Anulla moj M byl ze mna na kazdej wizycie. Jak bylo usg dopochwowe to doktorek pokazywal mu nagranie z usg jak ja sie ubieralam a teraz jak jest przez brzuch to stoi przy mnie i sie wpatruje. A co do wozka to jezeli masz kupic uzywany to mozesz juz teraz i tak nie ma gwarancji. No chyba, ze chcesz poczekac na potwierdzenie plci. Ja i tak chce bialy wozek, bez wzgledu czy dla dziewczynki czy dla chlopca :)
 
Anulla co do wózka używanego to czasem warto też kupić samą gondolę, tzn oczywiście na stelażu, z ewentualnymi różnymi dodatkami. Gondole są najkrócej używane, a jeśli po jednym dziecku to już w ogóle można super trafić. Dlatego też tak oglądam i zbieram opinie, bo jeśli trafie na jakiś fajny używany to oczywiście zdecyduje się na używany, a część spacerową najwyżej dokupię nową - ale ta będzie potrzebna dopiero jak dziecko osiągnie ok 6 mies
 
Kasik, ja nie dobieram wózka pod kolor, nie mam jakoś upatrzonego koloru jaki bym chciała. Po prostu jak trafię na fajny, to go kupię. No tylko nie chcę różowego, nawet jak dziewczynka będzie. Aha i cały czarny odpada, bo mie pasują mi. A ten co upatrzyłam ma brązowo-beżowy kolor.

Smerfeta
, właśnie wypatrzyłam bardzo fajny. Bo zależało mi na dobrej spacerówce, a ten ma w ogóle nieużywaną. Nosidełko też mało się używa do samochodu, a potem mogę kupić fotelik. No i chyba jak jutro po usg będzie wszystko w porządku, to pojedziemy po ten wózek.
 
Sylka, u mnie ryzyko poczatkowe po 30-tce ocenili na 1;600.Niby tak wpisują po inv.
Asia nie przejmuj sie bo wynik to tylko wynik. A dziecko jest w brzuszku i wszystko jest ok i nie ma co panikowac. Wyniki z krwi masz całkiem dobre na moje oko, jedynie paapa minimalnie na granicy i to pewnie zawazyło.Ważne ze wole HCG masz stosunkowo niskie.Jak bys miała np. powyzej 100 to wtedy można by było sie martwić wynikiem jako takim. Tak więc głowa do góry.

Odnośnie wózków to ja jestem narazie na "tak" wózek Camarelo sevilla z nowej kolekcji.


Byłam dzis na wizycie no i lekarz nie mial wątpliwosci ze sie cukrzyca ciążowa pojawiła.Mam skierowanie do szpitala ale nie wiadomo czy mnie przyjmą. Mam tez skierowanie normalnie do poradni cukrzycowej na leczenie.
Mój Kropek waży już 464 g i odpowiada wiekowi ciąży.Jest wszystko ok. Za tydzien w piątek ide na połówkowe to wiecej sobie poogladam.
A dziś dostałam taką foteczke:
 
Cześć dziewczyny, chwile mnie nie było, a wy tyle naskrobałyście że nie nad robie żebym chciała ;-)
infinity pocieszyłaś anulle i aise i nie świadomie mnie też, tzn ja opisywałam jakiś czas temu moją historie z badaniem przezierności karkowej i czekam teraz na wyniki z krwi, ale mniej więcej już wiem jak interpretować, bardzo się boję jak zobacze wyniki ale staram się nie denerwować, jak tylko będę miała wyniki to podam żebyś mi zinterpretowała ;-)
trzymam kciuki za twoje maleństwo po suwaczku wiadać że to już tuż, tuż
olusia gratuluje parki
ewelina jak samopoczucie, lepiej już ? Twoją ciąże prowadzi dr Mrugacz
kasik gratuluje synka, ja prawdopodobnie też będę miała synka, ale to jeszcze nie na 100%
pozdrawiam was wszystkie :happy2:
 
Smerfeta ja już mam gdzie trzymać:) Ale jestem bardzo niezdecydowana i nie wiem co robić. Także może poczekamy i na nowe będą fajne promocje, a może używane jeszcze będą. Nie wiem sama, bo ciągle zmieniam zdanie. Chyba jestem rozchwiana emocjonalnie, bo nigdy tak nie miałam :-D
Kotuska Camarelo są śliczne i co drugi wózek na moim osiedlu to ten :-). Chłopak ładnie rośnie i nareszcie za tydz połówkowe:)
Anula86, kiedy masz wyniki z krwi odebrać?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kotuśka cudne zdjęcie :-)

Smerfeta gratuluję kopniaczki. Ja tak bardzo delikatnie czuję jak brzuch się rusza jak położę na nim rękę. Mam jeszcze czas na porządne kopniaki.

Teraz wiem jak te testy pappa potrafią zszarpać nerwy. gdybym to wiedziała, to głęboko zastanowiłabym się nad tym czy je zrobić.
 
Do góry