reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kotuska ladniutkie zdjecia, ja wczoraj mam tylko kregoslupa bo na polowkowych lekarz napisal, ze kregoslup niezbadany ze wzgledu na ulozenie plodu. Kurcze to moj synek na wielkoluda sie zapowiada ;) Ciekawe czy nie przez steryd? Chociaz wczoraj doktorek sam stwierdzil, ze duzy bo mu najpierw wyszlo 580 g wiec zmierzyl raz jeszcze i wyszlo 499 a komp obliczyl srednia i wyszlo nieco ponad 500. To jest z pomiaru brzuszka wiec wystarczy milimetr czy dwa przesunac i juz zupelnie inne wartosci wychodza.
 
reklama
Kotuska a dlaczego nie przyjma ciebie do szpitala? przeciez mialas zle wyniki cukrow.. hmm ... normalnie rece opadaja... twoj kropek niezle juz wazy..:tak:i sliczny jest
 
Kotuska ja też miałam skierowanie do szpitala na kliniczną w gdańsku ale nie przyjeli mnie bo według nich nie ma potrzeby hospitalizacji i wysłano mnie do przychodni przyszpitalnej w której okazało sie że już 9.09 nie ma możliwości zarejestrowania sie na wrzesień i mam dzwonić w październiku a do tego czasu sprawdzić w internecie dietę i sie stosować. Masakra byłam przerażona że mam czekać miesiąc aż ktoś sie mną zajmie. Na szczęście tego samego dnia kupiłam paski w aptece i dostałam glikometr odrazu zaczełam mierzyć cukry po posiłku a na wizytę do diabetologa umówiłam się 2 dni później w lux med bo mam tam abonament. Trafiłam na świetną diabetolog która mnie prowadzi z ogromnym zaangażowaniem, teraz jak nie mogę z domu wychodzić to dzwoni do mnie pytać jak cukry wysyłam jej zdjęcia wyników sms'em a ona koryguje leczenie. Jestem bardzo zadowolona bo na wizytę GUM na klinicznej nie wiem czy bym doczekała. Jak Cie nie przyjmą to polecam szybko znaleźć prywatnie lekarza

Magda pytałaś o imię dla córki- Bianka ;-) zdrobniale Bibi:-) ps. też ma straszny wkręt na mandarynki, wysłała:-)m dziś męża po pracy do biedry, szkoda tylko że muszę uważać z ilością bo tak pewnie też całą skrzynie bym zjadła:-)

Jeżeli chodzi o mój wybór wózka to Jedo fyn memo lada dzień powinien być odbiór. Nie wiem czy wiecie w sklepach mama i ja jest "gwarancja najniższej ceny" tzn. Pani w sklepie sprawdza na ceneo najniższą cenę danego modelu i za taką sprzedaje wózek. Dobra opcja bo nie trzeba z netu kupować - polecam:-)
 
Ostatnia edycja:
Ja też nie mogę spać :-( już od dawna kręcę się w łóżku. Zasypiam o 1 w nocy, budzę się po 4 na siku i koniec spania. Ostatnio mam tak coraz częściej. śpię tak płytko, że nawet jakiś mały hałas mnie wybudza i koniec ze spaniem.
 
reklama
GRUDZIEŃ
1. _Infinity_ (9 grudzień), córka Lenka
2. Ona232 (11 grudzień), syn Antoś
3. Lionessa75 (16 grudzień), syn
4. Mundek (29 grudzień), syn
____________[/FONT]

2015

STYCZEŃ
5. Hope84 (1 styczeń) córka Nina
6. szczerbatka (13 styczeń) syn Piotruś
7. Magda_7891 (19 styczeń) córka Zosia
8. Bziumelka (20 styczeń) córka Sonia
9. Bibi1 (21 styczeń) córka Bianka
10. Oktavi (22 styczeń, USG 8 styczeń) córka Jagienka
11. Emilia M (29 styczeń) syn Filip
____________

LUTY
12. ewelina.br (4 luty) syn Filip
13. Medalikara (14 luty) córka Helenka
14. Genna (20 luty), syn Franuś
____________

MARZEC
15. montana8 (2 marzec) córka Zosia
16. Agaawa (3 marzec) syn Piotruś
17. Syllkaa (11 marzec) syn
18. Finesse (29 marzec)
____________

KWIECIEŃ
19. Smerfeta (1 kwiecien) córka Alunia
20. Kotuska83 (9 kwiecien) syn
21. Jazzabell (10 kwiecien) bliźniaki
22. Kasik36 (10 kwiecien) syn
23. Olusia7982 (15 kwiecien) bliźniaki: córka + syn
____________

MAJ
24. Liskka (12 maj) syn
25. Anulla28 (18 maj) córka
26. Aisa79 (25 maj) syn
27. anula86@ (29 maj)
 
Ostatnia edycja:
Do góry