reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Infinity super ta sowa!

Magda to jest wersja wózka Tako Moonlight Omega dałam za niego 1100 zł, a za fotelik Cybex Aton 3'najnowsza wersja wraz z baza Izofix i uchwytami do wózka dałam drugie 1100. Cena bardzo dobra.

Montana na teraz i ja będę siedzieć i patrzeć na nasze wozy! :-D A do szkoły rodzeńia zaczynam chodzić od najbliższego czwartku.

Ja słucham uważnie waszych opinii na temat CC. Rozumiem wskazania, bo to bezdyskusyjne, ale dalej trzymam sie swojego zdania, ze spróbuje SN jak tylko to bedzie możliwe. Juz mam namiary na polozną. Ale kto to wie jak to pójdzie? Oby dla każdej z nas szybko i bezproblemowo.
 
Agaawa, to faktycznie cena super ;) my zapłaciliśmy za wózek 1230 z adapterami do fotelika maxi cosi ;) i cieszyłam się że taniej niż w sklepie.
 
Agaawa, tak. Tako omega. Czarno szary na białym stelażu ;)
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1417299889092.jpg
    uploadfromtaptalk1417299889092.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 82
reklama
Agaawa, ważne żeby nam się spisywał dobrze ;) kolor rzecz wtórna ;)

Kasik, a no nie mogę spać. Spałam od 21 do 22 i tyle ;)
Teraz oglądam tv i czekam aż mnie zmuli ale chyba wcześniej zgaga mnie zameczy niż zasne ;)
 
Do góry