reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Nie żadnych wszystko ładnie się zaroslo byłam na kontroli u urologa miałam usg nerek i wszystko jest ok. Nie odczuwam żadnego dyskomfortu.
 
Dziewczynki mam do was pytanko, czy któraś z was miała śluz blado jasno czerwonego? Ja mam bóle podobne do okresowych po czym na drugi dzień mam niemile niespodzianki na papierze :-:-(
 
Syllka, drobna pomyłka ;)

Ja dopiero wróciłam z zakupów ;)
Wybraliśmy się z siostrą na maraton sklepowy ;) Ikea, smyk itp
Oczywiście coś dla młodej kupiliśmy ... misia słodkiego ze smyka, a później jeszcze kocyk "księżniczka Zosia" (jest taka bajka siostrzenica mnie uświadomiła) oraz pierwszą grzechotke oczywiście jak dla księżniczki to różdżka ;) hihihi.
Aaaa dzwoniła pani od literek bardzo przepraszala i w poniedziałek wysyła nowe literki i gratis nowe motylki też z poprawionymi kolorami a tych mam nie odsyłać ;)
 
Ewelajna86


zglosilas to swojemu lekarzowi???

byc moze masz za niski progesteron i bedziesz miala zwiekszaona dawke luteiny ja bym szybko do gina leciala



dziewczyny a ja po wizycie wszystko ok kyg nie pokazalo zadnych skurczy maly grzecznie siedzi i czeka na wielki dzien heh jeszcze tylko 12 dni i bede go tulic juz nie moge sie doczekac
szyjka sie skraca i maly na nia napiera lekarz twierdzi ze powoli sie przygotowuje do wyjscia mam tylko nadzieje ze wytrzyma do tego 11 grudnia zebym,na sugnale nie musiala jechac heh ...........
 
Ostatnia edycja:
Emilia
Absolutnie nie żałuję w ogóle nic się nie nacierpialam. Bóle miesiączkowe mam silniejsze od bólu po cc wiec dla mnie pikuś. Miałam pokarm od razu po cc. Ale nie karmiłam małej bo brałam antybiotyki na pęcherz. Pokarm miałam do 8 tyg po porodzie. Ale już nie wróciłam do karmienia bo wróciłam do swoich nawyków z przed ciąży czyli kawy i papierosów... Przez 2 doby po porodzie próbowałam mała karmić ale się nie udawało nawet z kapturkami a w pierwszą noc życia jak dostała butle to już cycka nie chciała nawet spróbować.
 
Ewelajna ja bym jak najszybciej dzownila do lekarza albo jechala na IP, bo widzę że masz juz 2 poronienia. Kochana nie ma na co czekać, może faktycznie trzeba tylko dołożyć progesteronu i bedzie dobrze :). Trzymam kciuki.

Ona no to super że wizyta udana, no juz niedlugo utulisz swoje maleństwo, cudowne chwile przed Tobą. Ja juz sie doczekać ni mogę mojego szczęścia, ale niech siedzi tyle ile ma siedziec w brzuszku, ja bede cierpliwie czekać.

Magda fajny dzionek mialas, taki zakupkowy. Dobrze ze literki Ci doślą, jak Ci sie znudzi biel bedziesz mogla zamienić na ten fiolecik :-p

A ja juz po szkole rodzenia, oczywiście bylo bardzo fajnie, dziś położna pokazywala kosmetyki do pielęgnacji maluszka, pokazywala jak dbac o kikut pępowinowy, byla tez kąpiel, przewijanie. Zauważyłam że ta położna jest bardzo przeciwna kosmetykom Jonson&Jonson twierdzi że uczulają, ja jeszcze jestem na etapie zbierania informacji na temat kosmetyków, bo jeszcze nie mam żadnych, ale chyba pokuszę sie na ta Ziajkę bo mowila ze jest bardzo dobra.
Mówiła nam też że od 32 powinniśmy zacząć hartować brodawki maścią Maltan, słyszałyście? Ze zapobiegnie to pękaniu i krwawieniu sutków po porodzie,a po porodzie można spokojnie używać maści na brodawki Bepanten Baby i że jest na tyle bezpieczny że nie trzeba myć piersi przed karmieniem. No ciekawych rzeczy sie można dowiedzieć, ciesze sie że poszlam do tej szkoły.
Za tydzień idziemy odwiedzać oddzial położniczy i porodówkę ;-)
 
reklama
Też myślałam aby prać bez płynu do plukania, ale myślałam, że ciuszki beda sztywniejsze. Kiedyś to prano normalnie i zadnej alergii nigdy nie mialam.
 
Do góry