reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Zula wysłałam PW. Utro można brać doustnie ale wtedy zmniejsza się jego wchłanianie. A jakie teraz bierzesz dawki leków?? A lutke podjezykową bierzesz??
 
Minni jak zobaczyłam Wiki to aż mi się zachciało żeby moja Nadia już tak słodko w łóżeczku spała :) cudną jest dziewczynka !

Zula ja brałam cyclogest 400 i 200 mg . Mam w domu jeszcze coś w zapasie ale on tez wypływa i to całkiem sporo. Natomiast jak miałam krwawienia to Polski giń zamienił mi te czopki na lutke podjezykowol i dupka. Czułam się po tym super i żadnych uplawow już potem nie było .

Niepokorna nie robiłam bo nie skierowali mnie na to a ja zapomniałam zapytać Polozna . Będę u niej w środę to spytam .

Emilia 4 poronienia miałam po ciąży naturalnej a 5 po ivf. Nie wiedzieliśmy co jest przyczyna bo wszystkie badania wychodziły super. Przypadkiem trafiłam do extra doktorka w Polsce który zrobił nam profesjonalne badania pod katem immunologicznym i postawił diagnozę . Dał nam 50 procent szans po leczeniu. Do ostatniego transferu szykowaliśmy się 9-10 mc . Kosztowało to dużo kasy i zdrowia ale jestem dowodem na to ze czasem się udaje nawet w beznadziejnych przypadkach . Nasz cud niedługo przyjdzie na świat a ja może w końcu zapomnę o bólu z powodu poprzednich strat .

Esiek nie jestem przekonana czy ten angielski angel cere nie działa w Polsce bo mój kuzyn miał i działał u niego bez zarzutu . Jak mu powiedziałam ze nie powinien działać bo coś tam z falami to mnie wyśmiał i powiedział ze fale są takie same . Ja się na tym nie znam ale skoro działało to chyba miał racje .

Dobrej nocki zamykam spac.
 
reklama
Bziumelka, Jogo dzięki. Ja nie chcę stosować nic doustnie nie względu na te cholerne jelita:(

Co do Angel Care to mój mąż elektryk też mnie wyrył jak mu powiedziałam, że nie działa bo są inne fale. Ciekawe jak to jest faktycznie:)

A pytałyście o płeć, na połówkowym stanęło na synu i córce:)
 
Do góry