reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Jogo - ja mam mejla jeszcze gdzies z angelcare w angli, ktory to wyjasnia wiec ja nie ryzykowalam i kupilam w polsce choc w uk moglam go kupic polowe taniej :/ ale moze dalam sie zrobic w balona :/
 
reklama
Lenka twoja rada co do złożenia luzeczka podzialala mój m-ek wczoraj do 1-dużej w nocy składał mebelki dla małej. Dzisiaj pozostało tylko je ustawić :-)

Zula ja kiedyś brałam lutinus ale on też strasznie mi wyplywal źle na niego reagowalam.
 
Ostatnia edycja:
Bzibziok moja Ada ma 3-4 razy dziennie czkawkę. Ehh nie lubię tego uczucia. Wiem, że dla niektórych ciężarówek to przyjemne i lubią, ja jednak nie …

Peti30 gratulacje !! imponująca waga, no ale i tydzień ciąży też ;) niech córcia zdrowo rośnie !:*

Ojj i jestem na 2 miejscu na liście ….
Zuzia2011 pewnie, że wszystkie razem ;) zawsze to raźniej ! fajnie jak każda z nas dzień po dniu rozpakuje się hehe

Minni27 jaka śliczniutka żabka <3

Niepokorna ja robiłam wymazy na paciorkowca. Jak na złość jakaś bakteria przyplątała się i dostałam na 7 dni antybiotyk do przeleczenia:/ jeszcze żeby doustny to byłoby super, a tu dopochwowy :/ Najlepsze jest to, że nic mnie nie picze, nie boli, a jednak coś wyhodowali.
 
peti gratuluje tak pieknego okazu;-)
jogo jak narazie zadnych objawów nie mam ,lekarz mówił ze jeszcze czas ale 19.08 ide do kontroli zobaczymy co powie,ja tez juz bym chciała miec wszystko za soba,ach ta niecierpliwosc:tak:
 
Niepokorna no to się leczymy obie;) ja jeszcze nie wykupiłam nawet tego leku... muszę się pospieszyć bo jeszcze skończyć nie zdążę :-p
 
Jogo a jesli moge spytać to poronienia były na samym poczatku ciazy? A w ciaze naturalna zachodzilas bez problemów? Przyczyna immunologiczna? Ja tez tak jak ty walczylabym ile tylko sie da. Tylko nie łatwo znaleźć takiego dobrego doktora. Ja akurat nigdy nie poronilam bo nigdy do tej pory nie udało mi sie zajść. Przez 4 lata z lekami, inseminacje itp, dopiero ivf zadziałało. A badania ok, drożność ok, jedynie brak owulki, ale lekami dobriwadzali a ciazy dalej brak. Ogolnie to podejrzenie endometriozy ale nie zaproponowali laparo zeby zbadać. Pomyślałam ze jak ivf sie nie uda to jade do Polski zrobie prywatnie ale nie było potrzeby :-)
 
Esiek nie mam pojęcia dlaczego ci tak napisali wiem ze tel stacjonarne ang nie działają w Polsce ale nianie nigdy wcześniej nikt nic takiego mi nie mówił.

Niepokorna , eleni to mnie nastraszylyscie i już napewno zapytam Polozna czy da mi skierowanie na to badanie .

Emilia u mnie te poronienia były na przełomie 6/7 tyd . Na początku zachodzilam naturalnie bez leków ale nie tak często jak bym chciala . Potem się zablokowalam zupełnie i nawet przy Iui nie zaskoczyliśmy . Stad decyzja o ivf ale nawet po tym poronilam. Zostało nam 2 zarodki na 3 crio ( już prywatnie) ale nie było sensu podchodzić . Zdecydowaliśmy się pojechać do Polski i tam poszłam do lekarza który powiedział ze on nic nie może a nie chce z nas kasy zadzierać dlatego kieruje nas do swojego kolegi immunologa. I tu się zaczęło wszystko wyjaśniać wyszły nam takie rzeczy ze żadna z poprzednich ciąż nie miała szans się utrzymać tylko leczenie . Lekarz przygotował nas do transferu ale jeden zarodek nie przeżył odmrazania a drugi zaraz przyjdzie na świat :) taka historia szkoda tylko ze zajęło to 8 lat !

Zula corcia i synio za jednym zamachem szczyt marzeń nie jednej forumowiczki :) gratuluje !!! Nie wiem co ci poradzić może spróbuj choć jedno opakowanie tej podjezykowej kupić i zobaczysz jak się będziesz po tym czuła ? Wybieracie już imiona a i który to już tydzień ?
 
reklama
Zula Synek i Córeczka- moje marzenie :) ależ Ci zazdroszczę! Będziesz miała wszystkie dzieci w domu

Madzia cieszę się ogromnie, ze moje "kombinatorstwo" podziałało i masz mebelki złożone :-D

Jogo bardzo długo przyszło Wam czekać na Wasz Cud.. za to radość pewnie po stokroć większa
 
Do góry