reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Witam sie i melduje ze u nas wszystko ok :)
Super ze coraz wiecej ciezaroweczek jest na watku, zycze Wam nudnej spokojnej ciazy... :)czytam na bierzaco posty ale niestety nie udzielam sie bo wiele kwesti mnie nie dotyczy ...wiec wybaczcie ;) Nie mialam krwawien ani plamien,nie dretwieja mi rece ani nie puchna nogi,poduszke kupilam ale w ogole nie uzywalam bo wygodnie mi sie spi a plecki ani kregoslup nie boli ...jedyna moja dolegliwosc to wymioty ale jestem na lekach przeciwwymiotnych wiec jest ok ...
Ciuszki wszystkie wyprane,2/3 poprasowane,lozeczko stoi,wozek zakupiony czekamy tylko na kuriera ...brakuje paru rzeczy tylko ;)
Peti30-super ze masz juz wozek i jak pierwsze wrazenia?? Jakie mleko zakupilas dla malej??
 
Cześć dziewczyny ja już po wizycie.
Oczywiście usg doktor mi nie zrobił bo powiedziała ze nie będzie w razie czego odpowiadała za głuchote mojego dziecka, wkurzył mnie troche wiec znajac mnie to pójdę do dr. Kozłowskiego. Dostała,m też opiernicz za wage od ostatnie wizyty przytyłąm 4 kg. (no tu sie zgodzę ze moze troszkę za duzo). Ale dowiedziałam sie też że mój doktor porod.ów nie przyjmuje i że mam wskazanie do cesarki i zaptyałam oszpital (dziewczyny ze Szczecina) i nie powiedział że Police be ale zasugerował Zdroje. Teraz 29.07 mam usg tz. przedporodowe wiec mam pogadać z dr. Węgrzynowskim na temat porodu w Zdrojach.
A tak oprócz tego to u mnie wszytsko jest ładnie pozamykane i nie ma problemu z niczym dr. powiedział tylko prócz wagi cukrzycy też nie mam wiec jest dobrze.
 
Madzia co do Zdrojów powiem tylko- A NIE MÓWIŁAM :-D wiedziałam jakie zdanie on ma na temat polickiej porodówki, z resztą też to juz pisałam wczesniej- moja znajoma jest neonatologiem na Pomorzanach i tez mi mówiła, że w Policach nie ostał się ani jeden dobry lekarz na porodówce- wszyscy z jakiegos powodu odeszli albo do Zdrojów albo na Pomorzany- także dziewczyny ze Szczecina zastanówcie się jeszcze dwa razy zanim pojedziecie rodzić do Polic. Choć wiadomo przy cesarce to też troszkę inaczej mimo wszystko niż przy SN, mniejsze ryzyko nawet u kiepskiego lekarza. A czemu masz wskazanie do cesarki Madzia?
fajnie, ze wszystko u Ciebie ok :) tylko kompletować wyprawkę i czekać na Wielki Dzień :)))) ciekawa jestem co Ci powie Węgrzynowski, ale z tego co wiem on pracuje właśnie w Zdrojach, więc pewnie tez poleci
 
Madzia - ciesze die ze wszystko uWas ok. Mozesz spokojnir na porof czekac. A mowil cos wiecej o Policach ? Czemu "be".
 
Czesc Niepokorna no w koncu jestes:-)Super ze u Ciebie wszystko w porzadku i dopiete na ostatni guzik.
Wozek super,naprawde,prowadzi sie go fantastycznie.No i kolor czarny pomieszany z szarym,popielem,nie wiem trudno mi go okreslic.Ma zaslonke przed paparazzi,no ale ja slawna niestety nie jestem haha.Ale jak ktos ma wscibska sasiadke to sie przyda ;)
Zdradz w koncu jaki wozek kupilas:-)A co do mleka to zdecydowalismy sie na Cow & Gate.Moja kolezanka przerobila na swoich dzieciach i bardzo mi poleca.No ale wiadomo, okaze sie w praniu.

Madzia a o co chodzilo z ta gluchota,ze niby za czeste usg powoduje gluchote?
 
Peti30-bardzo popularny tutaj model ....mam ten caly zestaw tylko wzielam 3kolowy ;)
 

Załączniki

  • 1404818331855.jpg
    1404818331855.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 54
Ostatnia edycja:
peti mój lekarz uważa ze usg wcale nie jest takie dobre i ze za częste w jakimś tam stopniu na dzidzie wpływa i nie przegadasz go w tym temacie.

Dziewczyny Sienkiewicz nie powiedział dlaczego P09olice nie zasugerował tylko że Zdroje są dobre i zebym porozmawiała z Węgrzynowskim bo on tam pracuje lub z Bilarem.
 
Madzia - ja w takim razie w czwartek konkretnie podpytam Kurzawe. Bo mi już takie "NIE BO NIE" to nie wystarcza. Niestety mamy wspaniałych lekarzy ale też materialistów, i z tego co ja się dowiedzialam o Policach to jest tak - poprzedni ordynator zezwalał aby wchodzili na porodówke, odbierali porody i zgarniali za to kase od kobit, a % odpalali mu. Nowy ordynator wszystko zakończył i to dlatego tak nagle mówią, że tam nie wchodzą. Ja już musiałabym mieć na prawdę konkrety żeby zmienić zdanie co do miejsca porodu, a rozmowa z Węgrzynowskim i Zdroje to już mi zupełnie nie po nosie. Znam multum osób rodzących w Policach w ostatnim roku i opinie były różne, wiele było b.zadowolonych a jako któraś nie była to nie potrafiła podać konkretnego powodu, czyli pewnie myślała, że poród to wypad do SPA. Ehhhh - dam znać w czwartek co Kurzawa na temat Polic powie, muszę tylko pomyśleć jak mądrze tą rozmowę poprowadzić.
 
reklama
Do góry