reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

No tak Magda skoro nie da sie go przegadac to trzeba isc gdzie indziej,oj ci lekarze,co niektorzy maja jakies swoje teorie na dany temat:crazy:

Ja ide do szpitala na wizyte pojutrze i musza mi zrobic test na paciorkowca.Zrobilam wprawdzie prywatnie w 30 tygodniu,ale najlepiej jednak zrobic miedzy 35 a 37 tygodniem.Ja nie rozumiem tego ze oni w Irlandii tego nie zalecaja a wrecz moj konsultant stwierdzil ze antybiotyk podany przy porodzie moze zle wplynac na dziecko.Jak wyskoczy mi w czwartek z tym tekstem to zapytam go jaka szkole skonczyl:-)

Niepokorna swietny wozek!:tak:
 
reklama
Esiek czekam w takim razie jeszcze na opinię Kurzawy. Bo na początku też chciałam Police- w razie "W" mozna zadzwonic do swojego lekarza i zawsze tam coś pomoże. Ale ja mam info z pierwszej ręki od lekarki- nie od kobiety która tam rodziła, tylko od osoby ze środowiska sticte "porodowego" i też odradza Police.. Wiem dziewczyny, ze Wy będziecie miały CC i Was to nie dotyczy, ale co to za szpital, gdzie kategorycznie nie ma znieczulenia zewnątrzoponowego? 2 pozostałe mogą mieć a ten jeden nie? Coś nie gra na tym oddziale. Ale ja też jak będę we wtorek na wizycie pociągnę temat. Może będzie miał lepszy dzień i coś konkretniejszego powie
 
No ja na pewno będę chciala się wypytać i na pewno dam Wam znać. Wyślę też mamę do tego jej znajomego gina co pracuje na Pomorzanach, myślę że on uczciwie powie jak jest. Też dam znać, dobrze, że mamy jeszcze trochę czasu. A co do znieczulenia to akurat jest dla mnie konkretny argument w Twoim przypadku :)
 
Dziewczyny w zaawansowanych ciążach jak wy wytrzymujecie w taki upał?? Ja brzucha jeszcze nie mam a poprostu dzisiaj umieram :( Masakra jakaś.
 
Dobry wieczór dziewczyny!
Znalazłam Was dopiero niedawno i postanowiłam dołączyć - w kupie raźniej :)
Pochodzę z Podlasia i tu w marcu w Bocianie w Białymstoku mieliśmy robione in vitro- krótki protokół, program rządowy.
25.03 miałam podane dwa blastusie- i jeden postanowił z nami zostać :-D pozostałe 5 na zimowisku.
Miałam juz robione badania prenatalne w Mastermedzie w Białym i z USG i Pappa wyszło że wszystko OK- a tego wyniku się bałam bo ze względu na wiek -39 w sierpniu- ryzyko mogło być duże. Ale jest wszystko jest w porządku:-)
W zeszły piątek na wizycie dowiedziałam się że mój maluch to mężczyzna- z dum prezentował klejnoty :)
Do tej pory raz miałam delikatne brązowe plamienie- doktor mówił że to związane z łożyskiem. I tydzień temu dokładnie we wtorek dostałam kolki nerkowej - ból z prawej strony brzucha i pleców- nospy nie bardzo chciały pomóc, ale jakoś przetrwałam.
A i dziś od rana znowu czuję jakiś dziwny ból w podbrzuszu- mam wrażenie jakby robił się twarde- ale na razie daję radę - jak do jutra nie przejdzie to bedzie powtórka z rozrywki czyli IP.
Zgadzam się z tym co napisała któraś z Was- że inne kobietki może na takie bóle nie zwróciłyby uwagi- my po IV martwimy się podwójnie!
Aha- ja tydzień temu wracałam z Francji samochodem, oczywiście ze nie kierowałam, i oczywiście że się zatrzymywaliśmy ale powiem szczerze ze po powrocie dochodziłam do siebie cały dzień - wiec jazdy na tak długie trasy nie polecam.

Aha i termin z USG mam na 10 grudnia
:-)
 
Bziumelka - witaj w klubie, ja też nie najlepiej ale na to niestety chyba pomoże nam tylko cień :)

lionessa - witamy. To zapowiada Ci się piękny prezent na Święta - mały Mikołaj :) Gratulacje.
 
Bziumelka nie dziwie się że Ci się podoba bo jest naprawdę ładna i cena też bardzo atrakcyjna :tak: ale poduszki do spania to bym z materiałem minky akurat nie kupiła bo jednak jest sztuczny - do spania wydaje mi się że jednak naturalne materiały powinny być :confused:Dlatego z minky jest tylko ochraniacz a poduszeczka i kołderka są już 100% bawełny. Chyba że faktycznie bardzo zależy ci na komplecie? ja akurat planuje małą fasolkę do karmienia a dużą poduszkę tylko dla siebie więc komplet mi nie potrzebny ;-)
Magda dziękuję raz jeszcze za opinię :-) po namyśle (pod kątem miejsca w łóżku oraz faktu że nie jestem pewna co części która ma zasąpić poduszkę bo lubię spać na cienkim jaśku) jestem raczej zdecydowana na wersję bez góry, zajmującą mało miejsca w łóżku (Poduszki ciążowe Dreamgenii Pregnancy Support and Feeding Pillow | Sklep internetowy Topmarket.pl) ale jeszcze się bije z myślami ...
Siega i reszta dziewczyn ja też dołączam do pytania o kosz na pieluszki; w sumie jestem zdecydowana na zakup ale fajnie jakby się wypowiedział ktoś kto używa bo jest tez kilka modeli na rynku ...
Madzia gratuluję udanej wizyty :-)
Lionessa witaj, super że kolejna grudniówka się pojawiła bo dotychczas tylko dwie byłyśmy z ona :-) Mamy podobny termin - ja 12.12.
 
reklama
Dziewczyny co do kosza na pieluchy,to ja nie kupuje.Lucy pokoj jest malutki i nie bede go zagracac,a ten kosz do malych nie nalezy.Opinie ma dobre wiec moze warto kupic.Ja mam duzy kosz przed domem,wychodze,wyrzucam i po sprawie.Nic w domu nie smierdzi:-)Ale gdybym mieszkala w bloku to bym sie nad tym zakupem zastanowila :)
 
Do góry