reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Madzia76 30 tc to już brzusio będzie spory i niexwiadomo jak się będziesz czuła a i nacsamolot gin może się nie zgodzić bo to do któregoś tyg tylko można ale nie pamiętam już do którego. W Toskanii nie bylam może uda się z synkiem polecieć ;)
Jeśli chodxi o mebelki to jak bym miała dziewczynke to kupiła bym pinio parole dla chłopca bardziej pasują mi te. Szkoda tylko że nie ma ich u mnie w pobliżu bi nie widziałam na żywo :/
Ja też jestem ciekawa ile synek waży. Chyba jest długi i leży nadal w poprzek bo czuje go po obu stronach brzucha jednocześnie ;)
 
Magda ja mam co prawda inny model, a wszystkie te kojce- poduszki dla ciężarnych działają na tej samej zasadzie. Są rewelacyjne!!! Zobaczysz jaki to komfort spania :)
 
Co do prania - na jaki program włączacie ciuszki? Taki porządny? Ja myślałam, żeby prać tym jak najkrótszym u mnie 15 minut na 30stopni. Myślę, że wystarczy żeby pozbyć się bakterii a tak mi nie potarmosi ubranek nowych. A Wy jak robicie?

30 to trochę mało. Ja w 30 to piorę ciemne ubrania. Kolorowe zawsze na 40st nastawiam, a białe na 60 ale też "jadę" na "codziennym, szybkim" programie. 58min i kolorowe wyprane ;) Synowi prałam na programie baby care ale tam prawie 3h pierze :szok:teraz nie mam zamiaru tyle prać:-p
 
Co do prania ja piore w 40stopniach , moja pralka ma ta funkcje na dziecięce ale w sumie tylko jedno pranie tak robiłam bo to wychodzi u mnie 1.50 h a ja nastawiam tak na 1.20 . Co do suszarki to niezły pomysł zima przetestuje jak nie bede miała czasu prasować ale teraz ma być wszystko na tip top.

elleni mi to imie sie podoba od 5 lat wiec nie było nawet o czym myślec z tym ze teraz robi sie coraz bardziej popularne . A tych pralek mi wychodzi tyle bo kilka rzeczy juz na 3-6 mc wypralam . A same takie rzeczy jak grubsze kaftaniki, skafanderki, rożki , spiworki, pościel do łóżeczka zajmują duzo miejsca i same te rzeczy to juz 2 pralki.
 
reklama
Dzięki dziewczyny ;) nie mogę się doczekać poduszki już po waszych opiniach. Chcę się wyspać bez kombinowania jak tu się w kołdrę owinąć żeby była pod głową, brzuchem i między nogami :p a mąż ma problem bo dla niego nie starcza już ;)

Miłego dnia ;)
 
Do góry