reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Żyję, jak zawsze u mnie nie obyło się bez drobnych komplikacji, na szczęście (odpukać) sytuacja opanowana.
Nadrobię zaległości może jutro, na razie dziękujemy za kciuki i prosimy o nie puszczanie do wyników....
 
reklama
Infiniti kciuki mocno zacisniete. Jak się czujesz?
Jogo masz racje z tą kierownicą ogólnie cały wózek mi się podoba i super się nim jeździ ;)
Może jeszcze uda Ci się sprzedać wózki chociaż myślę że jak są dobre i nie zniszczone a co najważniejsze podobają Ci się to może nie warto kombinować ;) w końcu raz wyjedziesz wózkiem na spacer i już nowy nie będzie.
Ona i Madzia białe łóżeczka strasznie mi się podobaja a robie marynarski pokój dla synka więc łóżeczko będzie pasować.
A jeśli chodzi o urlop to ja jadę nad morze w przyszłym tygodniu i czeka mnie podróż ponad 800 km dlatego pytsm. Ale skoro wy wybieracie się za granice to się nie przejmuje.
Esiek Włochy piękne miejsce byłam dwa razy aż Ci zazdroszcze ale chyba nie zdecydowała bym się jechać tak daleko. Ja akurat wrócę z urlopu przed rozpoczęciem III trymestru więc mam nadzieję że dobrze zniose podróż. Ostatnio byłam nad polskim morzem 20 latt temu a jakoś wcześniej szkoda było mi jechać na urlop do nas i trafić w złą pogode dlatego latalismy za granice a teraz nie skorzystam za bardzo ze słońca więc na pogodzie mi nie zależy ;)
 
Jogo matko boska, to ileż ty masz szaf dla swojej Nadusi ?? ja teraz większość kolorowych rzeczy wrzuciłam, jeszcze z jedna pralka koloru będzie i później jedna białego. Ja mat, pościeli itp nie piorę bo mam po synku już wszystko poprane na bieżąco więc może dlatego z 1-2 pralki odpadną mi ;)

Jogo mówiłam, że piękne imię daliście swojej księżniczce ??:> jak nie to mówię, że cudnie będzie się nazywała
 
Co do prania - na jaki program włączacie ciuszki? Taki porządny? Ja myślałam, żeby prać tym jak najkrótszym u mnie 15 minut na 30stopni. Myślę, że wystarczy żeby pozbyć się bakterii a tak mi nie potarmosi ubranek nowych. A Wy jak robicie?
 
Emilka witaj ja też miałam plamienia wylądowałam w wielką sobote w szpitalu lekarze nic nie znaleźli nie wiadomo dlaczego one były ale po 5 dniach przeszły i z malutka jak widać wszystko ok.m po 2 tyg. powtórzyły sie jeszcze raz ale krócej i też przeszły a mała mój brzuch traktuje jak worek treningowy.

majka my nad morzem mieszkamy wiec nas to jak by nie rajcuje a Włochy cudowny kraj do tego ja miałabym jechać do Toskani a to już wogóle cudo gaje oliwne i te sprawy. Tylko ze ja będę wtedy w 30 tc i to mnie troszkę martwi, gdybym miała wyjeżdżać jutro to ani chwili bym sie nie zastanawiała. Majka te mebelki super ja bym wybrała kolekcję barcelona czy jakoś tak tam było bo to tak pod dziewczynkę, ale mebelki super.

Esiek ja z pracodawcą rozmawiałam i tu nie ma sprawy tylko tak sie zastanawiam że ja teraz z zus dostaję pensję o 500 zł. większą niż miałam jak pracowałam ale żebym mogła w przyszłym roku otrzymać 13-stą pensję w tym musze przepracować 182 dni i jak wezmę ten urlop to mozę być te parę dni które mi pomorze. Myślę tylko nad kontrolą z zus, bo tak moze się zdarzyć.

Lenka ty odpoczywaj i sie nie forsuj jak z szyjką będzie dobrze to wtedy zrobisz zakupy.

Co do prania to ja też chyba tyle tego wszytskiego będę miała mąż nawet chce kupić mi nowa pralkę.

Majka czekam na Twoją wizytę bo moja kropka bedzie ważyła podobnie do Twojego synka.
 
Esek ja też tak myślałam na 15 min, ale to już musimy poczekać na opinię ciezarówek fachowców które już piorą. Teraz te pralki mają fajny program na ciuszki dla maluchów moze na tym?
 
Zgadza się Madzia. Wynagrodzenie wypłacane przez ZUS jest średnią, poza tym ma inne uwarunkowania i zawsze jest ciut wyższe. U mnie tak samo jak u Ciebie jest różnica. Gdybyś wróciła po tym urlopie znów przez miesiąc miałabyś niższe. Musisz to przekalkulować. Ja na 13-stkach się nie znam, w mojej korporacji się tego nie stosuje niestety :) Ale w Twojej widzę, że tak :D

A tego programu dla maluchów w pralce ja nie mam. Natomiast myślałam o tym, żeby wrzucać do suszarki zamiast prasować.

Co do mebelków Pinio to oglądałam je na żywo i spodobała mi sie najbardziej kolekcja Carpenter. Na żywo wyglądały na solidne.

Dziewczyny jak chcecie "poszaleć" to wpadłam ostatnio na kilka stron www dla maluchów, rzeczy są cudne i na niektóre na pewno się skuszę, ale ceny niektórych produktów mnie powaliły - wydały mi się grubą przesadą np. ochraniacz do łóżeczka za 360zł :)

Oto linki:

3kiwi.pl | Sklep artykuły dla niemowląt i dzieci
Studiocaramella - Łóżeczko, pościel, lampki dziecięce
Konserwacja-Mulliculli


:)
 
reklama
Esiek: temp przy praniu powinna byc min 40 stopni a przy bialych to 50. Ja pralam normalnie z naszymi ciuchami. Uzywamy dobrych, nieperfumowanych proszkow bez parabenow itd. Wsio bylo ok

Infinity: trzymam kciuki za amnio. Mam nadzieje ze wsio ok

Szyszka: oczywiscie urodzilas wiec czekam na pelna relacje i z gratkami oficjalnymi tez:)
 
Do góry