reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Esiek ulga to malo powiedziane haha :-D wylam jak bobr na tych badaniach, oczywiscie ze szczescia i dotarlo do mnie w koncu,ze nosze w sobie ten CUD :-) Najwazniejsze,ze mala jest zdrowa...nie moglam wyjsc z podziwu jak ona fikolki robila, na poczatku byla grzeczna, dala sie dokladnie pomierzyc zbadac itd a pozniej troszke ja jeszcze pomeczylismy zeby fotki porobic to odpychala sie nozkami i byla juz na brzuszku...smiesznie to wygladalo :-D


Dziewczyny zakochalam sie w tych komplecikach z H&M, cenowo sa tanie bo po 40zl
newborn.jpghmprod.jpgZobacz załącznik 630292
1812d287ab8e126cgen.jpg
Jest duzo wzorow z tych serii ale nie wszystkie dostepny obecnie sa w HM :-)
 

Załączniki

  • newborn.jpg
    newborn.jpg
    38,2 KB · Wyświetleń: 41
  • hmprod.jpg
    hmprod.jpg
    44,6 KB · Wyświetleń: 37
  • 1812d287ab8e126cgen.jpg
    1812d287ab8e126cgen.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 47
Ostatnia edycja:
Szyszka ja tak z krzaczorow co chwile zagladam i sparwdzam czy Ty jhuz rozpakowana a tu dalej nic...oj biedna sie musi naczekac na tego swojego ksiecia :-) teraz to juz w kazdej chwili moze sie zaczac,wiec duzo cierpliwosci zycze
 
Hope - to prawda, ulga po genetycznych jest nie do opisania a widoki tez niczego sobie :) Moja mała tez spała, a na koniec zaczął się wiercipięta.
Wczoraj zaliczyłam kolejne ciuszkowe zakupy, ale H&M ominęłam bo akurat w tej galerii nie ma - ale fakt, rzeczy mają piękne. Polecam Ci też wejść do Kappahl - tam są najpiękniejsze z najpiękniejszych :) rzeczy dla maluchów i sporo akcesoriów - ceny średnie ale można przeżyć, wczoraj kupiłam małej taką misiową tulnisię pudroworożową :)

Jezu moje dziecko jest chyba jednym z niewielu wśród Waszych, które jeszcze nie ma imienia. Teraz czekam na połówkowe w środę z nadzieją, że pokaże buźkę i zobaczę na kogo mi wygląda. Wczoraj robiliśmy test lenki - mąż ręka na brzuchu i gadał do niej tymi trzema imionami z których wybieramy - ale na żadne nie było reakcji choć wcześniej kopała, także d u p a ;/

Szyszka - kciuki za jutro, o ile nie za dzisjaj - hahha :)

ona - ja bodajże do 15tc nie utyłam nic a teraz w końcówce 19tc mam już 5,5kg na plusie także = spokojnie, doczekasz się :)


alternatywa - tak jak dorex pisze, doczekasz się. Ja zaczęłam kupować od prenatalnych czyli w 13tc a teraz mam już wytapetowaną ścianę, kołyskę, i 3 duże torby ciuszków i gadżetów. Także nie martw się - zdążysz powydawać :) Z kolej jak będziesz w moim tc to będziesz zazdrościć - Jogo, Elleni, Peti i Niepokornej jak ja teraz które już piorą i są na finishu.


Ktoś wie czemy posty Hope i moje są pogrubione?
 
Siaga obyś się nie myliła ;)
Esiek, Hope zadzwoniłam dziś do gina, co z jutrem, bo byłam taka wkurzona po czwartkowym ktg, ze sie nic nie dowiedziałam i powiedział, ze mnie jutro zbada i da mi skierowanie do szpitala. A jak zapytałam na kiedy to mi odpowiedział, ze daje tak 4 dni po terminie:wściekła/y: nie chcialam z nim dyskutowac przez tel, ale jutro normalnie nie wyjde z gabinetu tylko będę go błagać żeby mi dał skierowanie najpozniej na srodę.

Sory w ogole dziewczyny, ze Wam tak zrzędzę i wiem, ze jestem wkur.wia.jąca, ale to czekanie mnie wykończy :szok:

Hope mam taki komplecik w zeberkę:-D:-D ja tez sie wzruszylam na swoich badaniach, nie moge wyjsc dalej z podziwu jaki to cud miec w sobie drugie zycie.
 
reklama
Szyszka ja się nie dziwię że masz już dosyć, jak już wiadomo że ciąża donoszona i z dzidzią wszystko ok to pewnie czas się tak dłuży i jeszcze do tego ciężko w takim 'stanie' żyć jakoś normalnie ;-) życzę aby te dzisiejsze objawy tak jak piszą dziewczyny były zwiastun porodu :-)
Ona ja przytyłam ok. 2 kg. ale jakieś 1-1,5 do 11 tc, teraz prawie nic.
Hope już pisałam na kto po ivf ale gratuluję jeszcze raz :-)
Esiek jak widzę wszytko od rana pogrubione i ogólnie 'rozjechało' się całe forum - chyba coś robią :eek:

Co do zakupów to Kappahl trochę drogi jest w porównaniu do innych sklepów, szczególnie jak kupujemy w normalnej cenie. Ale tak jak pisze Esiek mają tak piekne rzeczy że na 100% coś kupię jak już poznam płeć.
Ja obkupiłam się wczoraj w Cubus-ie - mają spodenki za 9,90, body po 10, kupiłam też piękny sweterkowy pajacyk na zimę za 19,90 :-) No i nie ominęłam Smyka - mam polarkowy kombinezonik za 50zł :-) - przypadkiem wpadłam też u nich na 'misowy' dział i zakochałam się w retro-pluszakach :-D
Mam nadzieję że wizyta w czwartek u nowego lekarza przyniesie mi w końcu spokój ducha i dowiem się kto u mnie mieszka - obiecałam sobie że biegnę wtedy po odekwatnego misia (są dwa kolory w zależności od płci ;-))...
 
Ostatnia edycja:
Do góry