reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Lenka ale mój Kropek nawet na moją rękę tak reaguje, tak jakby mu się ciepło robiło i przestaje się wiercić.
Foote ja tydzień temu też jeszcze nie byłam pewna, teraz już ruchy rozpoznaję, chociaż zdecydowanie nie wiem jaką częścią ciała mnie szturcha.

A powiedzcie mi czy któraś z Was zaobserwowała może u siebie wzmożone owłosienie?? Bo ja ku swojemu przerażeniu już jakiś czas temu stwierdziłam, że mi na brzuchu się włoski pojawiły.
Wyczytałam że tak się zdarza w ciąży, i że to kwestia hormonów. Obiła mi się też o oczy taka informacja, że dodatkowe owłosienie może oznaczać, że rośnie mały chłopczyk, że to kwestia dodatkowego testosteronu. Ale widziałam też że o owłosieniu pisały też kobiety którym urodziły się dziewczynki. Więc sugerować się nie będę.
Mam tylko nadzieję, że te włoski po urodzeniu przestaną rosnąć, a wręcz że się wytrą. Bo inaczej o kostiumie dwu częściowym mogę zapomnieć.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bziobziok może Maleństwu miło się robi od ciepła Twojej dłoni :) i tak, ja tez mam te nieszczęsne włosy na brzuszku. A nigdy wcześniej ich tam nie było :/ ale nawet nie biorę pod uwagę, ze mogą tam zostać! Z reszta mówi się, że włosy w ciąży robią się piękne, lśniące (nie zauważyłam tego u siebie) ale nie ma co się przyzwyczajać, bo to jest "do zwrotu" po ciąży, więc myślę, że z naszymi włoskami na brzuchu tak samo
 
Ja też za specjalnie nie zauważyłam, żeby mi się włosy poprawiły, za to na brzuchu a i owszem :):):)
Ale może faktycznie coś w tym jest, że te włoski na brzuchu przepowiadają chłopca, u Ciebie Lenka już na 100% chłopiec, mi dr. na prenatalnych też sugerował że coś sterczy ale na 100% nie chciał powiedzieć. A potem maluch zaczął się ukrywać.

Obyś Lenka miała rację że to też się zwróci po ciąży, ja liczę na to że się wytrą jak znowu zacznę spać na brzuchu.
 
Niepokorna to ze oni tuu tego nie robia badan nie znaczy ze trzeba sie temu podporzadkowac.Idz szybko do Antepowicz bo to chyba tez Twoja GP.Ona Ci powie co robic,napisze list do Twojego szpitala.Mnie z cytomegalia skierowala do St.James Hospital i to uratowalo mnie od stresu przez cala ciaze bo tam sa ludzie ktorzy znaja sie na rzeczy.
Wizyte u GP masz za darmo a ona Ci powie co robic.

Wyjechalam tylko na weekend a tu tyle sie wydarzylo:szok:

Madzia i Piotr super ze wszystko dobrze sie skonczylo,dbaj o siebie.

Dorex gratuluje potwierdzonej ciazy,szefem sie nie przejmuj,nie sposob zadowolic wszystkich:-)

Esiek sliczna kolyska:tak:

Szyszka na pewno wszystko jest dobrze,pod koniec dzieciaki malo sie ruszaja.Ale jak ma Cie to uspokoic to jedz na ktg.

I tak pewnie cos przegapilam :-)
 
Cześć

Ja niestety też nie zauważyłam poprawy wśród swoich włosów i paznokci, ale też nie jest gorzej więc nie narzekam. Owłosienia na brzuchu brak tak samo tej lini,o której piszą, że się pojawia pod pępkiem.

Za to temat ruchów zaczyna mnie już irytować bo stwierdzam, że ja to chyba nadal nic nie czuję od wczoraj nawet przelewanie w brzuchu zanikło, chyba, że to była praca jelit a nie dzidzia. Nie wiem, nie potrafię jakoś nic wyczuć. Leżę plackiem i macam ten brzuchol i nic. Boże ta ciąża to jedna wielka niepewność, spokoju nie zaznam )

peti - ja przeglądałam to MamaRoo, jednak jakoś mnie nie przekonało, głównie design bo kojarzy mi się z takim kokonem na statku kosmicznym :) Jednak opinie ma dużo pozytywnych, ciekawe tylko ile z tego jest producenta bo to w miarę świeży produkt.

Co podpowiecie na prezent na urodziny dla chłopa dwulatka?
 
Esiek to ja juz Ci niedlugo odpowiem na to pytanie jak wyprobuje,ja slyszalam od znajomej ktora uzywala ze warte kazdych pieniedzy.Mnie sie osobiscie podoba,a moj maz jak to zobaczyl to oszalal:-)A wozek ze swiatlami widzialas?Juz przebakiwal ze Lucy musi go miec.No ale wozek przeciez juz mamy!:-)

Na ruchy jeszcze za wczesnie przy lozysku z przodu:tak:
 
reklama
Witam Was Dziewczyny,
Mam ogromną prośbę o informacje czy miała któraś z Was taką sytuację, że wiek płodu z USG był młodszy niż wskazywałaby data transferu?
Teraz kończę 9 tydz, po dwóch usg wiek ciązy był młodszy o 5-7 dni :( niesamowicie mnie to martwi. Serduszko jest ok.
Od samego początku idzie nam to powoli. W 14 dniu po transferze bhcg była dopiero 46, przyrost był prawie 100% po 48h, sprawdzaliśmy to 4 razy na życzenie lekarza - na samym początku usłyszałam że ciąza pewnie nie będzie sie rozwijać prawidłowo i zaraz dojdzie do poronienia :( no i teraz mam zgryzotę....umieram z niepokoju bo to nasze 6ste podejście - pierwsze udane...chyba
 
Do góry