reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Witam, z tymi badaniami to różnie bywa. Ja morfologie i mocz robię co 4 tygodnie. Ale miałam już 3 razy robione dużo badań i teraz rownież mam zrobić po 32 tygodniu cała kartkę rożnych. Mój gin twierdzi ze jestem specyficzna tzn. Jedyna w swoim rodzaju, wiec dmucha na zimne. Niech mi robią co chcą tylko żeby Michalinka urodziła się cała i zdrowa. W środę byłam na USG i mała waży już 1800, niestety buzi nie chciała pokazać do zdjęcia 4d, ale za to pipke pokazała tatuś owi. Bez wątpienia dziewczynka. Acha co do ruchów to ja poczułam ok 18 tygodnia a szczuplusia to ja raczej nie jestem. Teraz waże 107 kg, a jak podchodzilam 1 raz do ivf do wazylam 63 kg. lekuchno utylam, ale co tam po urodzeniu Misi wezmę się za siebie. To tak na polepszenie humoru.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewelina125 jak urodzisz corcie to już na starcie zrzucisz z10 kg,a potem to rożnie,ja karmiłam piersią i mówi się,ze jak kobieta karmi to traci kilogramy,ale u mnie się nie sprawdziło,ale za to teraz jak karmie tylko w nocy to waga mi leci:-) wiec trzymam za ciebie kciuki
A mój Krzyś się przemieszcza,trzeba go pilnować,no i zaczepia kota, ciągnie go za wąsy a raz wsadził mu palca do oka.Kot wszystko to znosi ze stoickim spokojem,dziwie się,że nie odchodzi tylko stoi i daje się ciągać.
 
Cześć dziewczynki!!!

lolitka200-mam określone ryzyko, wyszło ok ale myślałam, że z samych tych liczb coś wywnioskować można-wiesz jak to jest wszędzie człowiek się czegoś doszukuje.

Dziewczyny ja od paru ładnych dni mam kłucia w podbrzuszu, raz prawa strona, raz lewa, raz całość, nie mam plamienia ani krwawienia, czy na tym etapie ciąży to normalne, wizytę mam pod koniec września a w związku z tym, że na początku swoje przeszłam to jestem przewraźliwiona. Nie wiem czy zadzwonić do gina?. Aniołeczek mi pisała, że to normalne ale ja i tak trochę się martwię tym bardziej, że od dziś wróciłam do pracy wiec już tak dużo nie odpoczywam. Jakieś rady?

Pozdrawiam Was gorąco...
 
Dziewczyny w czwartek mam pierwsze usg-boje sie cholernie. Jestem okropnie zestresowana,nie potrafię opanować strachu. A jeszcze znowu naczytalam sie o ciąży pozamacicznej i jest jeszcze gorzej. Piszą,ze objawy mogą być takie same jak przy prawidłowej ciąży......
 
Karamelku juz ci pisałam na "Kto po invitro" nie wkręcaj sobie. Muisz być dzielna, do czwartku tylko chwila. Choc przyznam się że i ja się bałam. Najpierw czekałam na pozytywny teścior, potem na te pierwsze USG (i też się zastanawiałam czy oby dobrze się zagnieździło). Trzeba wierzyć że wszystko ok.

A teraz czekam na USG w 12 tyg a właściwie 13, bo to będzie 12t3d. Będziemy mieli 28ego września dla mnie to całe lata świetlne. A wiadomo to będzie USG w którym dowiemy sie czy wszystko ok.

Mam niezłe mdłości, praktycznie od 8 tyg, nasiliły się. Z jedzeniem jestem bardzo wybredna, drażnią mnie zapachy różne.
Przytyc nie przytyłam bo mało jem. Piersi bolą jakby mniej jak zaraz po transferze, ale sutki są inne i bardziej tkliwe.
Mnie też ciagle coś kłuje i już dwa razy zaobserowowałam na wydzielinie poprogesteronowej lekkie zaróżownienie, przestraszyłam się ale wytłumaczyłam sobie że najwyraźniej zadrapałam się aplikatorem, skoro nie plamie to jest ok.

Pozdrawiam Was słonka
 
Madmax: wsio ok. Moze kluc tam i tu

Karamel: nie denerwuj sie. Bedzie dobrze. Niestety takie uroli ciazy. Najpierw sie boisz o testa, poten czy jest serce, potem aby 1szy trymestr, potem oby do porodu, potem czy porod dobry itd..... I tak juz zostanie;)
 
Zosia_K- to wszystko jest silniejsze ode mnie. Wiem,ze nie powinnam,ale to jest silniejsze ode mnie. Ja wierze,ze będzie dobrze. Przy in vitro jest małe prawdopodobieństwo ciąży pozamacicznej,lekarze nawet zalecają ivf tym kobieta,które już przechodziły przez taka ciążę,ale niestety zdarza sie(wszystko przeczytałam:-). I rzeczywiście,jeżeli coś przeczytam,od razu mam takie same objawy:-). Jeżeli chodzi o wydzieline z pochwy,to już kiedyś pisałam,ze czasami pojawiają mi sie lekko zarozowione grudki. Dziewczyny pisały,ze miewaly coś takiego,mówiły ze to może być podrazniona sluzowka.
Modle sie aby sie udało. Pomyśle sie tez za Was!!!!
 
Karamel1981nie martw się,wszystko będzie dobrze,zobaczysz. I zabraniam ci mysleć o ciaży pozamacicznej!!! Wybij to sobie z głowy!Musisz być dobrej mysli.
Madmax mnie w ciązy też kuło i nic się nic się nie dzialo,wszystko bylo w porzadku.
Dziewczyny a Krzysiowi wychodzą na raz 4 zęby!!! Strasznie się męczy i płacze.Dostaje ibum przeciwbólowy i smaruje mu żelem dziąsła,ale pomaga to na godzinę,dwie.
 
reklama
Kasia 30 mojemu Domikowi wyszly 2jedynki z dolu,teraz ida z gory,prawa jedynka lada dzien sie przebije.Tragedi nie ma,bo maluch nie marudzi,czasami mu dziasla posmaruje,ale problem mamy z nocami.Czesto sie budzi i poplakuje,od razu staje,albo na czworaka.Musze wtedy wstac,polozyc go spowrotem,albo na rece i przytulic.Zasypia od razu,ale ja potem na rzesach chodze w dzien ,po takim kilkukrotnym wstawaniu.Myslisz,ze to pzez zabkowanie ? Krzysiu twoj tez sie tak wybudza ? Mojemu maluchowi dalam dzis na noc czopek Vibrucol.Zobaczymy czy pomoze przespac nocke.
 
Do góry