reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Lawendowy...pamietamy z Marcelem i czekamy na niusy! :) same dobre wieści!

Ja czekam na jutro jednak... Byłam co prawda dzis na czczo, ale miałam problem z ta moja maloplytkowoscia, no i muszą się zastanowić. Jutro jeszcze raz badania krwi i zobaczymy :)
Tak bardzo bym chciała juz poznać mojego synka! :)

Pozdrawiam was z pensjonatu nad Wisła! :D
 
reklama
Eleonagratuluje:)) Życzę dużo zdrowia,pokarmu i pociechy z malutkiej. Mnie też czeka cesarka tylko nie znam jeszcze dokladnego terminu. Pozdrawiam
 
Hej Kobietki!
Ja wróciłam z długiego weekendu z Ustronia, z corocznego zlotu rodzinnego, szczęśliwa, pełna emocji, wszyscy się w komplecie zjechali, gratulacjom nie było końca. Moja siostra z brzuszkiem identycznym jak mój tak pięknie wygląda, choć narzekałyśmy obie ja na bóle głowy – które niestety i tam mnie dopadły- a ona na mdłości. Było wspaniale choć warunki polowe bo to pole campingowe ale dałyśmy radę. Muszę Was nadrobić bo może wydarzyło się coś niezwykłego podczas mojej nieobecności. Teraz czas wracać do rzeczywistości która niestety trochę smutna bo JA CHYBA BĘDĘ CHORA!!!:szok: Kurcze, czuje jak mnie bierze, osłabienie, suchy kaszel, katar, krew z nosa- standardowy symptom, przecież tak tam o siebie dbałam, noce były takie ciepłe, ani razu tak nie zmarzłam! Boże i co teraz?! Do lekarza od razu dziewczyny czy macie jakieś domowe sposoby? Już w środę pierwsza wizyta u mojego ginekologa, siedzę i robię listę pytań, w końcu się doczekałam.
 
MAZENKA gratuluje nowej mamusi na forum :-):-):-) oby same takie wieści!!! kiedy podgladanie pęcherzyka lub 2 ;-)?

ELONA duza córcia, gratulacje, ciesz sie swoim cudem :tak:

MILLIA w takim razie jutro bedzie Wasz wielki dzien!!! buziaki dla was!

Milegoo dnia kobietki, wracam prace pisać ... :-(
 
Mazenka tak coś czułam że będziesz miała w granicach 200-300 betkę :-). Ja w tym dniu miałam podobną do Twojej. Gratuluję i życzę nudnej ciąży.

Elona gratulacje
 
reklama
Elonka, gratuluje malej ksiezniczki!!!:-)

Mazenka, beta rewelacyjna!!! Gratuluje!!! :-)

Miliaa,
mam nadzieje,ze juz jutro nie bedzie przeszkod i poznasz Twojego kochanego Marcelka. :tak:
 
Do góry