reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
elona--> Gratulacje !!!!!!! :-):-):-):-)

mazenka--> Gratulacje!!!!!!! ja też płakałam gdy ujrzałam swoją betę, ale to były łzy szczęścia:):-):-):-):-)

Sony--> oj mam nadzieje, ze mi "wywali" w końcu brzusio, ile można czekać, chociaż mówią że jeszcze zdążę się nacieszyć i zmęczyć:) Wy wiecie dziewczyny to najlepiej :) ech..:)
 
Dziewczyny jestem na patologii ciąży i zostane tu chyba do porodu. Miałam dzisiaj ktg w szpiatalu, jakoś czułam słabo ruchy. Ktg ok ale bali się mnie wypuścić ze względu iż to ciąża po in vitro.
 
MADZIALENAK ojej to faktycznie Milagros miała przeczucie co do Ciebie dziś.. Trzymaj sie tam dzielnie, a czemu maly sie slabiej ruszał? cos Ci powiedzieli? Wszystko jest juz ok??? Zdenerwowałam sie jak to przeczytałam....Dawaj nam znać
 
To jest dziwne, ale czasami tak mam. Mysle o kims bardzo duzo i nie wiem dlaczego no i zwykle cos sie u tej osoby dzieje. Stad moje pytanie o Madzialenak.

Super, ze jestes pod kontrola, zawsze to lepiej dla ciebie i Seby. Powodzenia, badz dzielna i gratuluje ze w sumie dni/godziny dziela cie od przytulenia malego :)

w ktorym szpitalu jestes?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry