reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Lawendowy - dużo pięknych jajeczek. Trzymam kciuki &&&&&
Mazenka - dzisiaj na betę jak się nie mylę? No to kochana z rogalem na ustach możesz iść, bo wiesz że będzie pozytywna beta. Ja się bety nie bałam, bałam się powtórzenia po 48 h.
Tequila - też ostatnio o Tobie myślałam . Bardzo mi przykro, że tak się stało. Ale warto spojrzeć z drugiej strony - coś zaiskrzyło, coś drgnęło, zarodek się zaimplantował. To już na prawdę coś, może warto spróbować jeszcze raz? Wiem że nie masz mrożaków, ale może nowa procedura, program rządowy?
miliaa - za dobre wieści w sprawie terminu :-)

Ja uciekam na badania. Zobaczę co z tym moim moczem. Przy okazji powtórzę TSH, zrobię ft4 no i progesteron. W środę wizyta i pewnie będę musiała już się zapisać na usg genetyczne. Choć nadal się zastanawiam czy to ma sens. Nawet jeżeli będzie coś nie tak, to nie poddam się terminacji ciąży. :no:


Miłego dnia dziewczynki
 
reklama
Dzien dobry dziewuszki:)

Lawendowy Sen--> powodzenia dzisiaj, oby jak najwięcej było jajeczek i jak najlepszej jakości !!!!!:happy:
Miliaa--> pomyśl, zaczął sie nowy tydzień-tydzień w którym przywitasz na świecie swojego synka i przytulisz go !!!!! :-)

Sylwia--> co za wieści:-):-):-) nic tylko skakać z radości, cieszę się że Twojej siostrze się udało!!! Odrzuc wszystkie złe myśli, wszystko ma sens, walka o dziecko jest najważniejszym naszym celem do końca!!!! :happy:

A ja dzisiaj już po pobraniu krwi, morfologia i mocz, i PRG dla własnej ciekawości, w czwartek wizyta i w koncu ujrze swoje malenswtwo, bo juz tak dlugo go nie widziałam.....a brzusio jak nie rósł tak nadal nie rośnie...taka moa uroda widocznie:)

Miłego dnia dziewczyny!!!!
 
Tequila bardzo mi przykro :* Ale uda się! I Ty o tym wiesz! Jak każdej z Nas. Mocno trzymam &&&&&&&&&&&
Milia trzymam mocno kciuki, aby to było już dziś :-) Jejuniu już dziś wycałujesz swojego synusia :tak:
Sylwia, domat pogratulujcie siostrom :-) Super! Będziecie razem z brzuszkami chodzić, a później z wóziami na spacerki :-) A jaka radość dla Dziadków :-)

Kochane moje, wracam w sobotę i po powrocie czekam na same dobre wiadomości! Buziaki :*
 
Czesc Dziewczyny,

Widze,ze tydzien zaczyna sie dosc intensywnie :-)

Miliaa, za Twoja cc aby profesorek podjal szybka i sluszna decyzja a Ty mogla juz tulic Marcelka.

Lawendowy, powodzenia na punkcji!!

Mazenka, czekamy na wyniki bety :-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Sylwia, gratulacje dla siostry. Tak bardzo sie martwilas a jednak zycie Was milo zaskoczylo. Cudnie!!! :-)

Tequilla
, wiem co czujesz ja milam ciaze biochemiczna i zadawalam sobie te same pytania co Ty. Najwzaniejsze jednak,ze organizm zaskoczyl. Byc moze zarodek byl wadliwy, dlatego tak sie wszystko zakonczylo. Warto jednak szybko opracowac dalszy plan dzialaania, to najlepsze rozwiazanie. Powodzenia!!!

MILEGO DNIA WSZYSTKIM!!!!!!!!!
 
Sylwia tak, za pół godziny jadę na betę, rano sikaniec wyszedł pozytywny, a i tak się boję i trzęsę jak galareta. Mam nadzieję, że powtórkę już będę mogła zrobić w swoim mieście, bo nie chce mi się już tak jeździć.

Badaniami genetycznymi się nie martw, na bank maluszek jest zdrowy jak ryba :-D

Tequila mimo wszystko też mi się wydaje, ze to dobry znak, coś się działo. Dlatego robię te sikańce, bo co by się nie działo wiem chociaż, że doszło do implantacji, a to już sukces.
 
Witajcie.
Ja tu myślałam, że będę pierwsza a tu same ranne ptaszki :)
Miliaa i w końcu doczekałaś początku tygodnia, obyś miała miłą niespodziankę i dziś cesarkę &&&&&&&
Domat widzę, że z suwaczkiem idziemy łeb w łeb. Trochę szoku doznałam, bo piszesz że za 6 tyg już będziesz miała maleństwo. Wow ale szybko.
Sylwia gratulacje dla siostry, fajnie bo będziecie mieć maleństwa w tym samym wieku i będą się razem bawiły. Moje kuzynki tak miały, różnica między kuzynkami to rok, a między maleństwami nie ma różnicy, w tym samym dniu się urodzili i na tej samej sali leżeli. Prawie jak bliźniaki :)
Madzialenak no właśnie nie mam wydruku nic nie dostałam z bankomatu, chyba dziś polecę do ING złożyć reklamację.
Lawendowa nie wiem czy się zdecydowałaś, oby tak i obyś miała dużo jajeczek i tyle samo zarodków. Z całego serducha Ci życzę.
Tequilla przykro mi, ja po ciąży biochemicznej też miałam ciężko. Przepłakałam swoje, ale bardzo mi pomogła praca. Mój był wtedy za granicą i tylko dziewczyny z pracy wiedziały co się stało.
Oskaa udanego odpoczynku.
Mazenka beta na pewno będzie pozytywna !!!!! W końcu uwierzysz. Szybko ci test sikany wyszedł, u mnie była blada kreska a beta już miała ponad 100.
Memories nic się nie martw po 20 tyg na pewno Ci go wywali :)
Milagros gratulacje 30 tygodnia.
Gotadora ciężko z takimi zaginięciami bliskich, już bym wolała wiedzieć co się z dziadkiem stało lub żeby spokojnie w domku zmarł, a tak to tydzień mordęgi był. Codziennie telefony do szpitali itp.

Zmywam się i jadę do banku i po moją "brygadę RR" Czekam na wieści od Milii
 
Witam dziewczyny!Ja od srody mam moja kruszynke Julke w ramionach,Balam sie tej cc ale nie jest tak zle,pierwsze 2,3 dni najgorzej ,teraz ciagna szwy ale da sie wytrzymac!!!Mala zdrowa ,wazyla 3230kg,od soboty mam pokarm.Jak znajde chwile to was poczytam,Pozdrawiam!!!:-)
 
reklama
Do góry