reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Witajcie - nie zaglądałam tu dość długo...ale nie mam na nic czasu :baffled:
Jak Wasze suwaczki poszybowały!!!!
Kate, Madzialenak - Wy już na wylocie!!!! Trzymam kciuki &&&&&
Gotadora, Osska- i u Was zaraz 30tc!!! Ale czas leci...
Jak Wy znosicie te upały w ciąży dziewczyny?????

U nas czas tek leci szybko - Maluszki rosną jak na drożdżach. Musiałam już popakować za małe rzeczy...a dopiero co rozm.50 był ciut za duży... Strasznie leci czas!
 
reklama
Madzialenak nie denerwuj się zawczasu. Poczekaj co dr powie. Mam nadzieję, ze to jednak nic groźnego. Wiesz, czasem w tym necie tak straszą :no:
Maja mi po ivf w Invimedzie dr powiedział, żeby na razie nie współżyć. Jak już chodziłam do dr prowadzącego ciąże, to ok 15tc zapytałam czy możemy współżyć, to dr powiedział, ze TAK tylko bez szaleństw, z głową ;-) (tzn. bez jakiś "fikołków łóżkowych" :-D). Mi się wydaje, ze jak ciąża nie jest zagrożona, to dlaczego sobie i dzidzi odmawiać przyjemności :-) Tak, tak dla dzidzi to też przyjemność!
Różyczko tak, czas strasznie szybko leci. Mój mąż ostatnio pyta: który to już tydzień? No to ja: 30 a on: cooooooooooo???? :szok: już????????
A co do upałów, to mi chyba dokuczały tak jak każdemu innemu. Nie wydaje mi się, żebym jakoś szczególnie je odczuwała.
 
Ostatnia edycja:
Dodzwoniłam się do dr, mam przyjechać po receptę na antybiotyk. Już nie chcę rodzić sn bo boje się, że pomimo brania antybiotyków mały zarazi się tym paciorkowcem :-(
 
Ostatnia edycja:
Majaw drugim lub trzecim trymestrze na pewno przyjdzie Ci ochota, my kochaliśmy się tylko raz jakoś w 14-15 tygodniu i pózniej bardzo panikowałam, więc odpuściliśmy zupełnie.Pod koniec ciąży podobno można, by przyspieszyć akcję, ale u kobiet ze sklonnościami do infekcji bakteryjnych nie za bardzo, bo coś znowu może się wykluć.
 
Madzialenak, ale mnie zmartwiłaś. Może spróbuj umówić się dzisiaj na wizytę do Twojego dr, niech Cie gdzieś wcisną, bo przecież nie możesz żyć w niepewności.

Milagros, czekam na zdjęcia pokoiku Małej :-)

Różyczko, ale czas leci. Dzieci rosną jak na drożdżach, tylko my wciąż piękne i młode :-)
 
Kurcze, Madzialenak, ze też teraz musiało się to przyplątać....Oby antybiotyk szybciutko pozbył się tego. A co do porodu, to zobaczysz co dr na to. Jak będzie chociaż cień cienia, że małemu może zaszkodzić naturalny, to pewnie, ze lepiej cesarka.
 
MADZIELANEK to wydaje mi sie ze dostaniesz skierowanie na cc, bo antybiotyk tak szybko moze nie zadzialac... ale nie martw sie na Zaspie b.dobrze robia cesarki
 
reklama
MADZIALENAK jak chcesz dam Ci namiar na dr ktore mnie teraz przymuje na końcówce, on przeprowadza cc, przyjmuje zawsze w czwartki w gabinecie.. daj znac to smsem posle
 
Do góry