reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Aduś dzięki ale teraz to już z załatwianiem jest trochę za późno. Jak ja mogę pójść do niego 2 tygodnie przed terminem :baffled:
 
reklama
hej kobietki! pogoda o tyle łaskawa,że słońce nie grzeje, ale nadal duszno, pochmurnie i wciąż czekamy na deszcz jak na zbawienie :tak:
Eryczek waży 360 g, czy to nie za dużo????tzn. ginka twierdzi,że nie.Szyjka-idealna :-) Tylko w moczu wiecej leukocytów i znowu bakterie :zawstydzona/y: czyli wracamy do Furaginy i soku z żurawinki.Spadła mi hemoglobina z 14 na 12 i już mi kazała brać ASCOFER, brała któraś? pomaga to?dziwne, bo biorę Pregnę Plus, a tam jest żelazo i wszystkie witaminki wspomagające jego wchłanianie (no, oprócz wit.C).Czy taki niewielki spadek już pwinien niepokoić?:confused:
 
Madzialenak to jest awaryjna sytuacja, skoro Twój dr nie wypisze skierowania to myślę,że warto spróbować u dr co Aduś poleca. Qurcze, musiało się przyplątać. Oby antybiotyk szybko zadziałał &&&&&

Różyczka super,że się odezwałaś :-) co u Was słychać?
 
martka spadek z 14 na 12 to wcale nie jest niewielki spadek. A hemoglobina w ciąży ważna! Ja biorę Tardyferon. Tego leku Ascofer nie znam.
 
madzialenak - bardzo mi przykro, że to diabelstwo Ci się przyplątało :-( mam nadzieję, że antybiotyk pomoże, a jak nie to może skorzystaj z tego lekarza co Aduś proponuje, nie ma co ryzykować. Trzymaj się, pozdrawiam.
 
madzialenak... Wiem, ze na jakiegoś rodzaju paciorkowce dostaje się antybiotyk też przed samym porodem sn i jest dobrze. Można rodzic bez obaw. Tylko nie wiem czy to konkretnie o twoj rodzaj twój. Ale paciorkowiec to paciorkowiec... Trzymam kciuki, bo wiem,ze wolalas sn!

U nas rzeczywiście dzis na obchodzie dr powiedzial, to kiedy rodzimy? A ja... JAK NAJSZYBCIEJ!! To odpowiedział, ze za tydzień to juz na pewno bede tulić synka! :D
 
reklama
Do góry