reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Darii to masz jeszcze bardziej przechlapane niż ja odnośnie teściowej, bo ja swojej po prostu nie odwiedzam, ona łatwo się "obraża", potrzebuje zaproszenia aby przyjść lub potrzeby, a potrzebe ma zawsze jak mój mąż przyjeżdża ( pomaga od czasu do czasu finansowo, więc ja mam wrażenie że to o to jej najbardziej chodzi). Wiem,że potrafi się wymądrzać na mój temat ale nie prosto mi w oczy tylko do innych ludzi, nawet śmiała twierdzić, że mój maż się ze mną rozwiedzie, bo ja kogoś do sklepu zatrudniam. Ah, szkoda gadania.

Co do wypadku ... ja kiedyś zobaczyłam człowieka rozjechanego przez dwa tiry litewskie... wracałam rowerem o północy z pracy, zresztą to był mój pierwszy raz rowerem, bo autko poszło do warsztatu. Już nigdy więcej rowerem w nocy nie pojechałam, a ten obraz do dziś mam w pamięci, choc minęło prawie 20 lat. Byłam jedna z pierwszych osób, stał tam tylko sam. osobowy, który wzywał policję, ja nie mogłam się zatrzymać, roweru nie chciałam, bo przecież na całej drodze była jego ... Współczuje Ci, bo nie wiem, czy kiedykolwiek o tym zapomnisz.
 
Lawendowy Sen :-) ładny wynik! a może faktycznie na następnym podglądanku drugi jajnik odkryje swoją tajemnicę :tak: ... wiesz, u mnie to w sumie też tylko jeden pracował wydajnie, bo prawy był kiedyś operowany i jest w słabszej formie, tylko kilka na nim miałam, a resztę lewy wyprodukował. I jak widać starczy - i Tobie też życzę tak szczęśliwego zakończenia jak u mnie :tak:
 
MajaSauer mojej koleżance lekarka ok 9tc kazała zmniejszyc dawki luteiny i też wylądowała z krwotokiem na IP w nocy.Także powiedz swojemu lekarzowi,że właśnie MOŻLIWE , a dawkę należy zmniejszać powolutku.Ona ma już zdrową, śliczną córeckzę, ale co przeżyła, to jej....Też invitrówka!Dobrze,że już dobrze!!!!
 
Witam! U mnie ustalona cc na 14 sier,wiec razem z milla mamy koszulki liderek! Nie moge sie doczekac,kiedy zobacze malutka!
Maja ale strachu sie najadlas,zycze aby juz wszystko bylo dobrze.Lawendowy trzymam kciuki za stymulke.Gotadora trzymaj dietke a cukry sie unormuja,ja tez przez to przeszlam i dzieki temu przytylam 8 kg.Sylwia jeszcze raz gratuluje.Nie odpisuje wszystkim bo mi internet siada,pozdrawiam i zycze samych pomyslnosci wszystkim ciezarowkom i staraczkom!!!
 
reklama
Do góry