reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Martka ja mieszkam blisko Olsztyna jeżdżę tam do lekarza, ale wiesz,że ja w tej chwili sama i mam zakaz chodzenia. Czy to coś dużego/ciężkiego?
 
gdyby to było jeszcze jakby już był mój mąż to wtedy możemy jakoś to zorganizować, ale ja nawet jeszcze nie wiem kiedy on będzie ... no mam nadzieje że zdąrzy nas odebrać z porodówki :rofl2:
 
k,MzE2MjA3MDQsNDIzMzcz,f,Rocznica_Slubu_2.jpg Lawendowy Sen :-) a to dla Ciebie na napewno mile rozpoczęty wieczór:
 

Załączniki

  • k,MzE2MjA3MDQsNDIzMzcz,f,Rocznica_Slubu_2.jpg
    k,MzE2MjA3MDQsNDIzMzcz,f,Rocznica_Slubu_2.jpg
    33,2 KB · Wyświetleń: 46
reklama
elona...jakim cudem wydebilas od lekarzy cc na 14 sierpnia w tym wieku ciazy??????!!! o_O jestem w szoku nie powiem, bo ja wtedy bede w 38 skończonym tc... Jak coś wspominam teraz o cc to absolutnie nie chcą się zgodzić...
Masz jakieś problemy z ciaza?

madzialenak...jak ty się czujesz w takie upały, też umierasz z Sebastiankiem? Ja z Marcelkiem juz nie daje rady... On taki niespokojny ostatnio jest...

Sony... Dziekuje, ze pytasz :) my żyjemy chociaż słabo... Gorąco w tej Warszawie niemiłosiernie. Topie się na kazdym kroku. Tragedia. Ty chociaz piszesz,że tyłek w basenie mozesz sobie zamoczyc a ja gdzie... W brodziku szpitalnym... O matko, ale niedola, mowie ci :D aż dzis kupiłam sobie pycha naleśniki w bufecie dla poprawy humoru :D

Lawendowy...ciebie na deserek! Tancze i tancze dzis z Marcelem dla ciotki i widze, ze skutkuje! :) bardzo się cieszę i absolutnie nie jestem zła na ciebie! :) skoro masz tu rodzinę to n pewno kiedys się spotkamy:)
wszystkiego dobrego życzę tobie i mężowi! Wiele wspólnych i szczęśliwych lat! Uśmiechu od ucha do ucha i ciaglej pieknej milosci!!
 
Do góry