reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Madzialenak - mężuś napewno przemyśli sprawę i Cię przeprosi. Tacy są Ci mężczyźni, że jak czasem coś palną to po prostu szczęka opada i nie wiadomo czy płakać czy się śmiać.

Dziewczyny mam pytanko, muszę zrobić antyTG, antyTPO i ft4. Czy te badania muszę zrobić w odpowiednim dniu cyklu czy to nie ma znaczenia? Muszę przyznać, że w końcu znalazłam kompetentnego endokrynologa :tak:
 
reklama
Czesc dziewczyny

Od wczoraj mam takie dziwne skurcze promieniujące ku dołowi, kilkusekundowe. Mam nadzieje, że to nic groźnego i że po prostu więzadła macicy się rozciągają..czy któraś z Was tak miała, czy to jest normalne? Początkowo myślałam że to pęcherz moczowy, że być może dzidzia uciska już...sama już nie wiem. Czy dzwonić do lekarza czy to jest normalne wg Was?
Teraz jest u mnie 13 tydzień wg usg.
Miłego dzionka dla wszystkich
 
Memories najlepiej jak coś Cię niepokoi to zadzwoń do lekarza, ja nic takiego nie miałam więc nie potrafię Cię uspokoić. Trzymam kciuki, aby nie było to coś poważnego
 
♥ Miłego dnia dziewuszki ♥


396992_502992649771679_1216788711_n.jpg
 
reklama
Do góry