reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

to bedzie jak Kajtek z lutego 😁
Bierz pod uwage, ze ostatnie pare tygodni juz jest ciezko i duuzo wolniej wiec dobrze jednak miec wszystko gotowe wczesniej. Moja strsza jest z konca marca i w styczniu czy tam poczatkiem lutego juz prawie wszytsko mialam. I dobrze, bo kregoslup dawal mi popalic na koncowce i ciezko bylo sie ruszac.
Masz juz upatrzony wozek? :)
Nic nie mam wybranego ;)
Najpierw chcemy trochę porządku w garderobie zrobić, w sensie nową;) i wtedy zaczniemy przygotowania dla małego.
Szkoda mi rzeczy znosić do kurzu ;)
A teraz są Internety to jak trzeba będzie to wszystko się ogarnąć.
Co do wózka to nie mam Wogóle pomysłu, bo mieszkam na 3 piętrze bez windy:o i muszę coś lekkiego pomyśleć co by się szybko składało.
Ewentualnie może gdzieś na dole się ten wózek będzie zostawiać ale za bardzo miejsca nie ma.
 
reklama
Nic nie mam wybranego ;)
Najpierw chcemy trochę porządku w garderobie zrobić, w sensie nową;) i wtedy zaczniemy przygotowania dla małego.
Szkoda mi rzeczy znosić do kurzu ;)
A teraz są Internety to jak trzeba będzie to wszystko się ogarnąć.
Co do wózka to nie mam Wogóle pomysłu, bo mieszkam na 3 piętrze bez windy:o i muszę coś lekkiego pomyśleć co by się szybko składało.
Ewentualnie może gdzieś na dole się ten wózek będzie zostawiać ale za bardzo miejsca nie ma.
na wózek czasem trzeba czekac zwłaszcza jeśli jest to model który nie jest na stanie.
Czasem się czeka tygodniami
 
Cześć kobitki.
Niewiem czy mnie jeszcze pamiętacie, ale chyba najwyższy czas wyjść z krzaków;)
Niepowodzenia i porażki spowodowały chwilowe wycofanie się z forum , bym poprostu nie zwariowała od tego wszystkiego, a jak już się udało to człowiek tylko czeka aż w końcu się wykrzaczy .
Jednak po ostatnim transferze w czerwcu , byłam na badaniach połówkowych i mamy 400 gram zdrowego chłopaka😍😍 , ktory ma wszystko na swoim miejscu i mam nadzieke, że w końcu trochę głowa odpuści. Z niecierpliwością na niego czekamy !!
Oczywiście aktywnie was podglądałam z tych krzaczorów :D.
Gratulacje ❤️😀
 
reklama
Do góry