reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja mam tylko pytania :D :D .
Zielona jestem ;) , ale jeszcze się z zakupami wstrzymuje.
I myślę czy części rzeczy nie kupić używanych.
Oczywiście ważne rzeczy jak fotelik itp nowe ale łóżeczka jakieś bujaki itp to chyba nie musi być wszystko z pudełka.
wozek tez wg mnie nie musi. Fotelik to wiadomo, ale tak to resztw w miare mozliwosci :)
 
reklama
Mamy 5 miesięcy 😁
 

Załączniki

  • bdd55d54-1a66-4e9a-a9bf-9c63adedc4e8.jpg
    bdd55d54-1a66-4e9a-a9bf-9c63adedc4e8.jpg
    50,9 KB · Wyświetleń: 58
Ja zamiast łóżeczka dzisiaj kupiłabym dostawkę, noworodek ciągle chce byc blisko, a tak śpi jakby z Tobą na łóżku ale jest bezpieczny.
moje
Dziecko od pierwszych dni spało samo w lozeczku w pokoju. Nie kupiłam dostawki zbędny wydatek akurat dla mnie. I tak karmiłam go w jego pokoju żeby meza nie budzić, a tam miałam fotel. Mały zasypiał a ja wracałam do swojego pokoju spać. Ale mój akurat nie chciał być z mama non stop. Dopiero po 2 miesiącu mu się to objawiło i przestał sypiać w dzień. A tak to ja nie wiedziałam ze mam dziecko bo tylko spał, jadł i wydalal. W dzień spał w gondoli w salonie a w nocy w swoim łóżeczku. A teraz uczymy spac w swoim łóżku - dostał na 2 urodziny i śpi już kilka nocy.
 

Załączniki

  • IMG_6451.jpeg
    IMG_6451.jpeg
    167,6 KB · Wyświetleń: 64
moje
Dziecko od pierwszych dni spało samo w lozeczku w pokoju. Nie kupiłam dostawki zbędny wydatek akurat dla mnie. I tak karmiłam go w jego pokoju żeby meza nie budzić, a tam miałam fotel. Mały zasypiał a ja wracałam do swojego pokoju spać. Ale mój akurat nie chciał być z mama non stop. Dopiero po 2 miesiącu mu się to objawiło i przestał sypiać w dzień. A tak to ja nie wiedziałam ze mam dziecko bo tylko spał, jadł i wydalal. W dzień spał w gondoli w salonie a w nocy w swoim łóżeczku. A teraz uczymy spac w swoim łóżku - dostał na 2 urodziny i śpi już kilka nocy.
Mam nadzieję, że nasze tez będą ładnie spały u siebie :)
 
Pod koniec lutego.
Dlatego nie szaleje ,bo jeszcze czas i najpierw trzeba zrobić mały remont w domku A potem jakiś kącik dla malucha ;)
to bedzie jak Kajtek z lutego 😁
Bierz pod uwage, ze ostatnie pare tygodni juz jest ciezko i duuzo wolniej wiec dobrze jednak miec wszystko gotowe wczesniej. Moja strsza jest z konca marca i w styczniu czy tam poczatkiem lutego juz prawie wszytsko mialam. I dobrze, bo kregoslup dawal mi popalic na koncowce i ciezko bylo sie ruszac.
Masz juz upatrzony wozek? :)
 
moje
Dziecko od pierwszych dni spało samo w lozeczku w pokoju. Nie kupiłam dostawki zbędny wydatek akurat dla mnie. I tak karmiłam go w jego pokoju żeby meza nie budzić, a tam miałam fotel. Mały zasypiał a ja wracałam do swojego pokoju spać. Ale mój akurat nie chciał być z mama non stop. Dopiero po 2 miesiącu mu się to objawiło i przestał sypiać w dzień. A tak to ja nie wiedziałam ze mam dziecko bo tylko spał, jadł i wydalal. W dzień spał w gondoli w salonie a w nocy w swoim łóżeczku. A teraz uczymy spac w swoim łóżku - dostał na 2 urodziny i śpi już kilka nocy.
W takim łóżeczku to aż się spać chce;)
 
reklama
to bedzie jak Kajtek z lutego 😁
Bierz pod uwage, ze ostatnie pare tygodni juz jest ciezko i duuzo wolniej wiec dobrze jednak miec wszystko gotowe wczesniej. Moja strsza jest z konca marca i w styczniu czy tam poczatkiem lutego juz prawie wszytsko mialam. I dobrze, bo kregoslup dawal mi popalic na koncowce i ciezko bylo sie ruszac.
Masz juz upatrzony wozek? :)
O to prawda, nie ma co czekać z zakupami i urzadzaniem pokoju na ostatnia chwile. Po polowkowych już należy sobie pozwolić na radość zakupów :)
I gdybym miała coś zmienić w sprawie wyprawki to zostawiłabym czesc rzeczy do kupienia rodzinie, bo teraz pytają co kupić a ja już wszystko mam :) i koniec końców pewnie naznosza mi ostatecznie jakieś zabawki (w których już tonę i nie mam gdzie ich upychac) :)
I panuje jakieś takie przekonanie, że trzeba młodym kupić pieluszki, bo ich nigdy nie za wiele- nooo to teraz mam górę pieluch od rozmiaru 0 do 4 każde innej firmy. Mam nadzieję, że dzieci nie będą miały wybrednych tyłków 🤣
 
Do góry