reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Bez szaleństwo.
Po naszym leczeniu, konto pustkami świeci .
Trzeba się trochę odkuć ;)
No i pytanie jakie kupić, żeby te dziecko najłatwiej ubrać :D , bo ja się takich małych dzieci boję😅😅
Ja tu niedawno pisałam że u mnie pierwszy miesiąc to mały tylko w pajacykach łaził bo się bałam coś innego ubrać 😅
 
Bez szaleństwo.
Po naszym leczeniu, konto pustkami świeci .
Trzeba się trochę odkuć ;)
No i pytanie jakie kupić, żeby te dziecko najłatwiej ubrać :D , bo ja się takich małych dzieci boję😅😅
ja nigdy nie ubierałam małych dzieci a przy swoim to tylko bałam się ubrać spodenek bo on strasznie chude nóżki miał. Bodziaki miałam tylko te przez głowę, te zapinane szybko odłożyłam do kartona bo zapinanie tego przyprawiało mnie o irytację. Pare razy ubrałam - jak skończyłam ubierać okazało się ze mały zrobił kupę i musiałam ponownie to rozpinać 🤦🏻‍♀️ nigdy więcej. Bodziaka tylko rozpinalam dół i po sprawie. Ale ile matek tyle wygód, każdej co innego pasuje. Dlatego taki wybór na rynku.
 
Bez szaleństwo.
Po naszym leczeniu, konto pustkami świeci .
Trzeba się trochę odkuć ;)
No i pytanie jakie kupić, żeby te dziecko najłatwiej ubrać :D , bo ja się takich małych dzieci boję😅😅
Super się kupuje używane rzeczy dla dzieci, są zwykle w ogóle niezużyte. Ubranka fajne, bo już kilka razy przeprane to nawet bardziej miękkie w dotyku się robią. Łóżeczka oba mamy używane i tylko materace kupiliśmy nowe z fiki miki.
Jak tak się dobrze zastanowie to nowe mamy te materace, foteliki i bazy, prześcieradła, kilka ciuszkow (dosłownie z 8 sztuk), meble z ikei komoda i szafa.
A tak reszta to używane - masa ciuszkow, łóżeczka, kołyska, dostawka, przewijak, wanienka, kokon, karuzele, waga, wyparzarka do butelek, poduszki do karmienia, wózek i pełno innych pewnie zbędnych rzeczy, którymi zostaliśmy obdarowani :D dobrze, że mamy spore mieszkanie 🤣
A to co się uda zaoszczędzić warto wydać na suszarkę bebnowa, super sprawa szczególnie jak urodzisz jeszcze przed wiosna.
 
Super się kupuje używane rzeczy dla dzieci, są zwykle w ogóle niezużyte. Ubranka fajne, bo już kilka razy przeprane to nawet bardziej miękkie w dotyku się robią. Łóżeczka oba mamy używane i tylko materace kupiliśmy nowe z fiki miki.
Jak tak się dobrze zastanowie to nowe mamy te materace, foteliki i bazy, prześcieradła, kilka ciuszkow (dosłownie z 8 sztuk), meble z ikei komoda i szafa.
A tak reszta to używane - masa ciuszkow, łóżeczka, kołyska, dostawka, przewijak, wanienka, kokon, karuzele, waga, wyparzarka do butelek, poduszki do karmienia, wózek i pełno innych pewnie zbędnych rzeczy, którymi zostaliśmy obdarowani :D dobrze, że mamy spore mieszkanie 🤣
A to co się uda zaoszczędzić warto wydać na suszarkę bebnowa, super sprawa szczególnie jak urodzisz jeszcze przed wiosna.
Bosz ile tego potrzeba, zawsze się mówiło że dziecko potrzebuje tylko kochających rodziców 😆😆
 
Ja mam tylko pytania :D :D .
Zielona jestem ;) , ale jeszcze się z zakupami wstrzymuje.
I myślę czy części rzeczy nie kupić używanych.
Oczywiście ważne rzeczy jak fotelik itp nowe ale łóżeczka jakieś bujaki itp to chyba nie musi być wszystko z pudełka.
No jasne, ja miałam 90% używanych rzeczy i jestem baaardzo zadowolona, polecam dobre i dla portfela i dla planety 😉
 
Bez szaleństwo.
Po naszym leczeniu, konto pustkami świeci .
Trzeba się trochę odkuć ;)
No i pytanie jakie kupić, żeby te dziecko najłatwiej ubrać :D , bo ja się takich małych dzieci boję😅😅
Ja zamiast łóżeczka dzisiaj kupiłabym dostawkę, noworodek ciągle chce byc blisko, a tak śpi jakby z Tobą na łóżku ale jest bezpieczny.
 
reklama
Cześć kobitki.
Niewiem czy mnie jeszcze pamiętacie, ale chyba najwyższy czas wyjść z krzaków;)
Niepowodzenia i porażki spowodowały chwilowe wycofanie się z forum , bym poprostu nie zwariowała od tego wszystkiego, a jak już się udało to człowiek tylko czeka aż w końcu się wykrzaczy .
Jednak po ostatnim transferze w czerwcu , byłam na badaniach połówkowych i mamy 400 gram zdrowego chłopaka😍😍 , ktory ma wszystko na swoim miejscu i mam nadzieke, że w końcu trochę głowa odpuści. Z niecierpliwością na niego czekamy !!
Oczywiście aktywnie was podglądałam z tych krzaczorów :D.
na kiedy termin? Gratulacje i odzywaj sie 😁
 
Do góry