reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Cześć kobitki.
Niewiem czy mnie jeszcze pamiętacie, ale chyba najwyższy czas wyjść z krzaków;)
Niepowodzenia i porażki spowodowały chwilowe wycofanie się z forum , bym poprostu nie zwariowała od tego wszystkiego, a jak już się udało to człowiek tylko czeka aż w końcu się wykrzaczy .
Jednak po ostatnim transferze w czerwcu , byłam na badaniach połówkowych i mamy 400 gram zdrowego chłopaka😍😍 , ktory ma wszystko na swoim miejscu i mam nadzieke, że w końcu trochę głowa odpuści. Z niecierpliwością na niego czekamy !!
Oczywiście aktywnie was podglądałam z tych krzaczorów :D.
 
Cześć kobitki.
Niewiem czy mnie jeszcze pamiętacie, ale chyba najwyższy czas wyjść z krzaków;)
Niepowodzenia i porażki spowodowały chwilowe wycofanie się z forum , bym poprostu nie zwariowała od tego wszystkiego, a jak już się udało to człowiek tylko czeka aż w końcu się wykrzaczy .
Jednak po ostatnim transferze w czerwcu , byłam na badaniach połówkowych i mamy 400 gram zdrowego chłopaka😍😍 , ktory ma wszystko na swoim miejscu i mam nadzieke, że w końcu trochę głowa odpuści. Z niecierpliwością na niego czekamy !!
Oczywiście aktywnie was podglądałam z tych krzaczorów :D.
Pamietamy.Gratulacje.Jak masz pytania pytaj
 
Cześć kobitki.
Niewiem czy mnie jeszcze pamiętacie, ale chyba najwyższy czas wyjść z krzaków;)
Niepowodzenia i porażki spowodowały chwilowe wycofanie się z forum , bym poprostu nie zwariowała od tego wszystkiego, a jak już się udało to człowiek tylko czeka aż w końcu się wykrzaczy .
Jednak po ostatnim transferze w czerwcu , byłam na badaniach połówkowych i mamy 400 gram zdrowego chłopaka😍😍 , ktory ma wszystko na swoim miejscu i mam nadzieke, że w końcu trochę głowa odpuści. Z niecierpliwością na niego czekamy !!
Oczywiście aktywnie was podglądałam z tych krzaczorów :D.
Ja pamiętam 😉 Wspaniale, gratulacje! 🥳🥳
 
Cześć kobitki.
Niewiem czy mnie jeszcze pamiętacie, ale chyba najwyższy czas wyjść z krzaków;)
Niepowodzenia i porażki spowodowały chwilowe wycofanie się z forum , bym poprostu nie zwariowała od tego wszystkiego, a jak już się udało to człowiek tylko czeka aż w końcu się wykrzaczy .
Jednak po ostatnim transferze w czerwcu , byłam na badaniach połówkowych i mamy 400 gram zdrowego chłopaka😍😍 , ktory ma wszystko na swoim miejscu i mam nadzieke, że w końcu trochę głowa odpuści. Z niecierpliwością na niego czekamy !!
Oczywiście aktywnie was podglądałam z tych krzaczorów :D.
No w końcu wypełzłaś😜❤️❤️. Jeszcze raz gratuluję 😍.
Najważniejsze badanie za tobą więc teraz migusiem do jakiegoś sklepu po pierwsze ciuszki ❤️.
 
Ja mam tylko pytania :D :D .
Zielona jestem ;) , ale jeszcze się z zakupami wstrzymuje.
I myślę czy części rzeczy nie kupić używanych.
Oczywiście ważne rzeczy jak fotelik itp nowe ale łóżeczka jakieś bujaki itp to chyba nie musi być wszystko z pudełka.
Pewnie że kupuj używki. Wiem ile was to wszystko kasy kosztowało a przecież na pieniądzach nie śpicie. Na vinted i na olx można trafić dużo perełek 🙂. Ja obydwwa łóżeczka, bo miałam kołyskę i zwykłe, odkupiłam od siostry. Tylko materacyki kupiłam nowe, wiadomo. Bujaczek też mam używany i powiem ci, że rzadko mały w nim siedzi. Bo na początki to jest niezdrowe a teraz Kajtek jest zbyt żwawy żeby siedzieć w miejscu i się bujać.
Jest taki fajny sprzęt Chicco, zapomniałam jak się nazywa, ale to jest kilka rzeczy w jednym. Żałuję, że tego nie miałam, bo to podobno super sprawa. Ktoś pamięta jak to się nazywa?
 
reklama
No w końcu wypełzłaś😜❤️❤️. Jeszcze raz gratuluję 😍.
Najważniejsze badanie za tobą więc teraz migusiem do jakiegoś sklepu po pierwsze ciuszki ❤️.
Bez szaleństwo.
Po naszym leczeniu, konto pustkami świeci .
Trzeba się trochę odkuć ;)
No i pytanie jakie kupić, żeby te dziecko najłatwiej ubrać :D , bo ja się takich małych dzieci boję😅😅
 
Do góry