reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Daliśmy takiego słonia też dla córeczki znajomych, bo ona uwielbia słonie, ten jest duży, mięciutki można normalnie na nim spać, no i Ania sobie z nim spała przez pewien czas ... ale na pytanie skąd ma słonia odpowiadała,że "od jujka" , że ja dawałam to nieważne, bo ona świata za jujkiem nie widziała, teraz to dawno wujka nie widziała więc nie wiem, ale pewnie nadal za wujkiem przepada
 
sznurki - ale cudo, prześliczny ten pokoik :tak::tak::tak:

Dziewczyny tak pozytywnie mnie nastawia te forum. We wrześniu zaczynam przygotowania do mojego crio (pod warunkiem, że badania wyjdą ok), już się nie mogę doczekać :tak: Dużo się dowiedziałam i mam nadzieję, że wykorzystam te informacje w przyszłości. Jakoś tak pozytywnie jestem nastawiona. Poszłam dziś zbadać sobie TSH i siedziała koło mnie kobieta w ciąży, nie mogłam się napatrzeć na jej brzuszek. Kiedyś było nie do pomyślenia (nie chciałam zapeszać), że jakieś rzeczy dla niemowląt oglądałam na necie, a teraz czasem spojrzę i zbieram informacje. Jest we mnie jakaś pozytywna energia.
 
Hej, jestem po wizycie w szpitalu w ktorymbede rodzic, w poczekalni spędzilismy dwie godziny, bo bylo spore opoznienie. Pierwszy raz trafilismy na polskiego lekarza i na początku bardzo sie ucieszyłam, że o wszystko jeszcze dokładniej sie wypytam. Niestety on bardzo się spieszyl i nawet nie zbadal Hani. Sprawdzil tylko szyjke, z czterech cm skrócila sie do3,5cm ale jest zamknieta i wyglada dobrze. Wyznaczyl termin wizyty za dwa tygodnie, a gdy zapytalam o cesarke to powiedzial, ze on jest za porodem sn, mimo ze Hania jak na razie ulozona jest posladkowo.
 
reklama
Kate czyli za wiele sie nie dowiedzialas, pewnie za 2 tyg wiecej ustalicie :tak: Szyjke masz nadal wzorcowa , te pół cm skrocenie niczemu nie zagraza jak szyja zamknieta ;-). A powiedz czy Ty rowniez za wszelka ene chcesz miec cc?
J bee wiedziala czy mam szanse za 2 tyg :-( ze kobieta sama nie moze o tym zadecydowac :-(

Avocado pochwal sie jaki kojec tak fajnie usypia :-)???

Sznurki alez Twoj synus ma pokoik słodki :-)

Millia jak tam Twoja wizytka??
 
Do góry