reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

TeQuila, powiem Ci, że taki spontan jest najlepszy. U mnie też spontan. Ja nie lubię planowania, czekania,
odliczania- kiedy to się wydarzy. Wzięła Cię z zaskoczenia i takie akcje są najlepsze. Już niedługo zabierzesz Pingwinki, aże teraz są upały, to szybciutko się odhibernują i zostaną z Tobą na dobre.
 
reklama
!!!

tequila-pewnie-ze-nam-sie-uda-nie-ma-innej-opcji-pl-000000-1



 
sznurki...super lozeczko...Ernest może spokojnie na swiat przychodzić!:tak:

Kate...widze, ze u ciebie tez dobrze! szyjka możliwe ze skrocila się na chwile, ona działa jak sprezynka, odpoczywaj teraz przez 2 tygodnie i zobaczysz, ze się wydluzy, chociaż mi się wydaje, ze 3,5cm to super wynik!

dziekuje dziewczyny za wszystkie kciuki, bardzo nam się z Marcelkiem przydaly. sytuacja wygląda tak:
Maly przybral na wadze az 600g, wiec wazy mi teraz 2400...to i tak jest trochę mało, ale nadal w granicach normy. także to akurat jest ok.
macica nadal się stawia, ale jakos musi dotrzymać jeszcze chwile.
lozysko mi się tylko postarzalo do IIIstopnia już, sa male zwapnienia. szyjka trochę już skrocona do 2,5cm. ale zamknieta i trzyma.
29 lipca ide juz na oddzial porodowy i będziemy obserwować moje lozysko, mysle, ze na początku sierpnia cc...do 14 na pewno nie dojade...

prof. opowiadal mi tez o cc...będę miała zewnątrzoponowe, oczywiście przed cc podadza mi oxy, myslalam, ze omina mnie skurcze, ale niestety nie da rady...musze wymeczyc swoje. no i potem na ciecie. dziecko mi pokaza, ale go nie dostane. dopiero na sali popoodowej, a po cc leze około 6h na pooperacyjnej...trochę się jednak boje...
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jestem już po pierwszym usg!!!!!! Widziałam moje maleństwo!! Jak mi lekarz pokazał serduszko myślałam że tam umrę! Jakie to jest piękne uczucie!!!!!!! Powiedział że nie ma żadnych nieprawidłowości, ma 9 mm i wszystko jest bez zastrzeżeń. Patrzę na to zdjęcie usg i są tam jeszcze jakieś pomiary ale nie bardzo wiem o co chodzi. Jestem taka szczęśliwa:tak: Powiedział że 7 tydzień więc obliczyłam wszystko idealnie, no, jeden dzień się spóźniłam...Jutro napiszę coś więcej i zobaczę co tam u Was bo jestem dziś tak pełna emocji że ...eh :)
 
reklama
Do góry