reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Kiwsia dobre :-D widzisz jaki anioł z Ciebie. Niech to docenia chociaż ty miałaś coś innego na myśli.
Ja też dziś grzeczna jak aniołek i mój miał rano przyjemności:tak: Niech się teraz tylko co odezwie niedobrego, ale już mu zaznaczyłam, że za dużo nie mogę, bo i mnie smaki łapią a przecież mam zakaz. No nic trzeba go dopieścić, żeby nie marudził że czuje się odepchnięty.
 
Miliaa powodzenia w szpitalu!

ja mam taką żyrafkę

tmp_image_preview.jpg

co do spania, to póki co ja nie mam koszmarów, a wręcz przeciwnie, jak np dzisiaj śniła mi się cudna noc z mężem :zawstydzona/y:
 

Załączniki

  • tmp_image_preview.jpg
    tmp_image_preview.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 76
Ostatnia edycja:
Qrcze dziewczyny ale dałam w d..pe - pakuje sobie wyniki itd odkreslam listę co mam mieć do spzitala dla siebie i postanowiłam do karty dopiąc DO tak żeby był pod ręką. Patrzę na zdjęcie z nostalgią myśląc jaka byłam kiedyś piękna i młoda i nagle serce mi zamiera bo mój wzrok pada na date wydania. Ch...ra jasna mam od roku nieważny dowód, nikt (nie tylko ja) tego nie zauważył (nawet mandat dostałam posługując się nieważnym dokumentem! a ponoć oni coś tam sprawdzają w bazach), no nic doszłam trochę do siebie bo przecież mam paszport, otwieram go i patrzę na datę ważności - i oczom nie wierzę 13.08 tego roku!!!! Właśnie robie fryz i tapetę muszę pędzić na zdjecie i do urzędu. Przynajmniej będę mieć papier, że złożyłam wniosek o nowe dokumenty. Boziu jaka jestem zła na siebie normalnie para mi uszami leci, że też tego nie sprawdziłam wcześniej (przyznam, że nawet mi to przez myśl nie przeszło):zawstydzona/y::wściekła/y:
 
Kiwisia, spokojnie i bez nerw. Opanuj emocje i zatrzymaj parę z uszu, bo jeszcze fotograf zrobi Ci zdjęcie z tą parą,
a potem za każdym razem będziesz musiała ją uruchamiać, bo nie będziesz podobna do siebie i bez pary ani rusz :-D

Miliaa, trzymam kciuki za wizytkę. I pamiętam, że Ty tez pamiętasz :-) Dziękuje Ci kochana.

Madzialenak, Ty również się nie stresuj, chociaż wiem, że dobrze się tak mówi. Rozumiem, że się martwisz,
to naturalny stan, ale na pewno wszystko będzie dobrze i z Tobą i z Sebusiem.

Fajne te Wasze karuzele. Sama z chęcią bym sobie taką z projektorem teraz kupiła;-)
 
reklama
Kiwisia nie martw się, paszport masz jeszcze ważny, a zapewne i prawo jazdy masz, a nowy dowód raz dwa Ci wyrobią

Lawendowy Sen :-) ja dużo wcześniej zbierałam i ciuszki i zabawki, co mi się podobało to buch do kartonu dla naszych maluchów. Tę żyrawkę z fishera dostałam od znajomych na sprzedaż, stwierdziłam,że fajna i zostawiłam dla nas i takim cudem mamy masę zabawek, pluszaków mam trzy ogromniaste worki, zamierzam je teraz wszystkie poprać, a dla dzieciaczków będziemy raz na jakiś czas nową zabawkę dawać. Mój mąż też masę nakupował na car bootcie, za grosze mamy sporo zabawek właśnie fisher prica, no i okazało się,że są tak fajne,że ostatnio powyciągałam żeby m zobaczył co pokupował to się normalnie sam bawił :-D Także Kochana- wszystkie plany już masz, niedługo zaczynasz stymulację więc możesz zbierać już zabawki :tak:
 
Do góry