reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Cześć kochane,
starałam się nadrobić zaległości ale dałam radę tylko kilka ostatnich stron tyle produkujecie
Molla czytając Twoje posty normalnie chce mi się płakać,jakie to jest nie sprawiedliwe,tyle kochana już wycierpiałaś a dalej masz pod górkę,kochana życzę Ci z całego serca żeby Ci wszyscy lekarze się mylili i abyś trafiła na takiego który powie że dzidziuś jest zdrowy,jego wymiary są prawidłowe i co najważniejsze że usłyszysz serduszko! Badź silna i wierz,wiara czyni cuda!
Sony gratuluję wygranej,ale szczęściara z Ciebie,wózeczek jest śliczny!
Gotadora karuzela żyrafka cudna,będziesz mega z niej zadowolona,moja siostra ma identyczną dla synka i bardzo sobie chwaliła
Lawendowy Sen gratuluję zakwalifikowania się,już niedługo będziesz się chwaliła jak dziewczyny wózkami,karuzelami i kojcami ;

A ja byłam dziś na wizycie po 3 miesiącach antykoncepcji by zbadać to i owo ...a tu niespodzianka...
Pani dr zrobiła usg które wyszło wzorcowo, pęcherzyk piękny,endometrium książkowe i....TRANSFERUJEMY W TYM MIESIĄCU :szok::szok::szok:
Jestem od rana jeszcze w szoku bo nastawiałam się na jeszcze przynajmniej miesiąc i wakacje :-D
W sobotę kolejne podglądanko :) a jutro idę ostatni raz na drinka ;-)
 
Tequila no to super :-) Tak tak idź na drinka, bo potem już nie można. A powiem Ci, ze tak mi się chce zimniutkiego piwka albo dobrego drinka, ahhhhh....
Molla i co postanowiłaś?
 
Oskaa wierzę tym bardziej że takie upały znowu,zimne piwko gasi pragnienie,ale powiem Ci że dużo,ba wszystko dałabym za to by te jutro było moim ostatnim przez najbliższe miesiące ciąży :tak::-)
 
TeQuilla, ale super. I u Ciebie widzę wielkie zmiany.
Już niedługo będziemy sobie podsyłały stronki z akcesoriami dla maluszków.
Idź na pysznego drinka i wypij i za moje powodzenie :-)
 
reklama
Lawendowy sen jestem taka zszokowana od rana ,do teraz nie umiem uwierzyć,wiesz myślałam że dziś tylko usg,potem jakieś badania,leki,zabiegi i może w przyszłym miesiącu,a tu taka niespodzianka:-Dmoja lekarka twierdzi że skoro terapia antykami zadziałała na plus i wszystko sie unormowało to nie ma sensu czekać ,no i podobno po odstawianiu antykoncepcji zwiększa się szansa na zajście w ciążę,mam nadzieję że u mnie się sprawdzi :tak: wszystko przemawia za..tylko to moje ostatnie dwa pingwinki i przyznam sie że strasznie się boję że coś pójdzie nie tak :-(
Jutro wypije za siebie,Ciebie i każdą z niezaciążonych dziewczyn by jak najszybciej ujrzały dwie kreski na teście :tak::-D
 
Do góry