reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

Iwo planów nie mam:) może pójdziemy do kina w weekend, jak będzie większa możliwość godzinowa, bo jak mój M jest w domu ok. 17, to do kina na 19 -20, i wtedy ja pół seansu prześpię:) a wtedy w weekend jeszcze niezdrowe żarcie:) o plan dobry, ale oczywiście mam nadzieję, że już będzie nie do zrealizowania:) ale skurcze się wyciszyły... hmm idę po tą herbatę z liści malin:)
 
reklama
Zostaje do jutra rano były skurcze, i w moczu wyszło białko, leukocyty,erytrocyty i wszystko co tylko możliwe,muszę zrobić posiew moczu i jak do jutra się nie zacznie to wyjde
 
Też sobie dziś kupię tę herbatkę, choć laski na mamach październikowych piją od ok. 36 tc, a w mojej książce piszą nawet, żeby zaczynać od 34 tc. Podobnie - wspomagająco, uelastyczniajaco, działa na szyjkę olej z wiesiołka (np Oeparol), ale też powinno zacząć się brać go wcześniej.
Ale lepiej późno niż wcale ;)

Aaaa, a siemię lniane też pomaga, bo wpływa na produkcję śluzu i niby jest lepszy poślizg przy szyjce.

Iwo - P. obstawiał 21 jako jego dream day (bo my sobie taki zakład zrobiliśmy :p ), czyli też termin z ostatniego USG.

Agamemnon - no ciekawe co tam doktorek powie :)

Ludzik - to zależy od lekarza. Gdy przyszłam z tym zapaleniem ucha do laryngologa, to trafiłam na nafąfaną sucz, która z wielką łachą zgodziła się mnie przyjąć, ale po pacjentach - kazała czekać może 2, może 3 godziny. Poszłam do innej przychodni, a tam lekarz, gdy zobaczył moje skierowanie sam mnie wywołał. Endokrynolog też przyjmuje kobiety w ciąży i matki karmiące poza kolejką.

Asia - moje kocice to mają latane po kupie ;) A często jedna czatuje na drugą za drzwiami i rzuca się do zabawy. A teraz Tusia ewidentnie ma stracha i panikę - biega po mieszkaniu, ale nie w szajbie ;) a ucieka przed czymś. Wczoraj był spokój. Ona jest jakaś wrazliwsza - zanim ją wykastrowalismy, to podczas rujki, niby ze stresu, potrafiła wylizac i wydrapac sobie placki do krwi :( Martwią mnie takie akcje, bo stres jej nie sprzyja - ona ma ciężką wadę serca (kardiomiopatię przerostowa - serce rośnie do środka) i jak choroba ruszy, to będzie ciężko (tfu, tfu). A Finka z kolei jest jak Garfield ;)

Mona - to kciuki za dobre wyniki!
 
Cyntia wiem, że to wszystko należy szybciej zacząć pić, ale cóż lepiej późno niż wcale, w ogóle w najgorszym razie jeszcze 2 tygodnie przede mną, a w sumie prawie 3, bo lekarz powiedział, że jak wszystko będzie okej, a samo się nie rozkręci, to wywołanie będzie u mnie ok 3.10. Cyntia to razem rodzimy 21.09:) Mój M ma wtedy imieniny, córeczka w prezencie, dobry pomysł:)
 
Cyntia Padlam :-D
A moze ona ma jakas alergie na jedzenie na przyklad i wtedy sie wlasnie drapie. Moja szwagierka ma taki problem z kocurem swoim ze wiecznie wydrapany gdzies jest. Jak zaczyna to ida do weta bo strzala w dupe ze sterydow i sie nie drapie.
Moj kropek tez jak Garfield jak go noe ogole. Ja od jakiegos czasu po nerwie z klakami wszedzie wzielam maszynke do golenia facetow i opierdzielilam oby dwa na lyso ;-) petarda. Polecam bo sprzatanie juz teraz jest przyjemnoscia. Hihi

Mona kciukasy za posiew!

Mychunia a jakie szczegoly chcesz znac. Na stronie internetowej masz wszystko napisane gdzie i o ktorej. U nas beda w pazdzierniku. A w przyszly czwartek idziemy z Anka na warsztaty bezpieczny maluch :-)
 
Ostatnia edycja:
Mychunia nie rezygnuj:) jeszcze może informacje dojdą, w końcu jeszcze dwa dni.

Asia ale tak zupełnie na łyso te kotki załatwiłaś?:)

Moniaa kciuki za wyniki, ja mam jeszcze raz zrobić morfologię i mocz, może w pt pójdę. Ale oczywiście niekoniecznie, bo wolę na porodówkę:)
 
Ludziku tak na 1mm bo ta zerowka w maszynce nigdy do konca zerowka nie jest. Zostawilam glowy tylko i lapki hihi

To moje lysolki troszke odrosniete juz :-)
 

Załączniki

  • 1410941421473.jpg
    1410941421473.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 37
reklama
Asiu - ja sobie dalej pracuje i jakoś do mnie nie dociera ze przy dobrych wiatrach za miesiąc mogę na porodówkę się udać ;-) (w sumie za 3,5 tyg. mały będzie donoszony), :szok: choć ostatnio na tyle fajnie się czuje ze mi się całkiem przestało spieszyć ;-)


...ale mam już prawie wszystko ostatnie paczuszki dojada w tym tyg, nawet zakupiłam już liście maliny i wiesiołka, a propo jaki jest na nie przepis, od kiedy i ile?
 
Do góry