reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
katherine: mi tez leciał jak z kranu... a potem mi si e cykle porypały... ja miałam łyżeczkowanie, nie pamiętam jak u ciebie.... :zawstydzona/y:

czarna: ostatnio jak byłam na wizycie, to wszystkie wymiary były prawidłowe (łącznie z wagą dziecka). kolejną wizytę mam za 2 tygodnie, więc zobaczymy. Też spodziewam się, że teraz zacznę przybierać na wadze. Zobaczymy ile... Wg kalkulatorów powinnam przytyć 9-10kg. Mam taki fajny: Noworodek.pl - portal przyjazny matce. W trosce o Ciebie i Twoje dziecko.
 
Ostatnia edycja:
anilek , sprawdziłam , mnie pokazuje , że powinnam mieć +4 teraz a na konie +13 , więc jest ok
U ciebie też będzie dobrze nie martw się . Wybrałaś imię ?
 
Witam,
Jestem tu nowa. Ja poroniłam dwa razy. Pierwszy raz w 13 tygodniu drugi w 6. Teraz mam śliczną córeczkę i zdrową :)
Ma rok i 5miesięcy. W ciąży musiałam trochę poleżeć i towarzyszył mi stres za każdym razem, gdy szłam do toalety, bo bałam się, że znowu będzie plamienie.
Dziewczyny trzymam za was kciuki, na pewno będziecie miały cudowne maluszki, więc głowa do góry :)
 
czarna: u nas z imieniem jest problem... Synowie chcą Maciej, Tomek albo Kuba, ja- Jędrzej albo Maciej, a mój m. nie wie... Więc póki co imię nie wybrane... A jak u Ciebie?
 
małgonia, loi mam tylko wynik widoczny na stronie internetowej z ilościami wolnej podjednostki beta hcg i białka PAPPA, ładnie pod ilościami napisano, ze podane wartości referencyjne podane są dla kobie nie będących w ciąży czyli normy są nie dla mnie.. badanie utworzono na stronie w czwartek po 17 więc lekarz weźmie to do opracowania w przyszłym tygodniu, bez tego nic z tego co widzę nie wiem bo nie mam żadnych norm. mało tego, tylko lekarz może przeliczyć to na jednostki MoM - mediana populacyjna dla danej wysokości wyniku w danej grupie wiekowej, potem jednostki MoM dla obydwu składników badania wpisuje w program komputerowy, do tego dodaje wartość NT (przezierności karkowej dziecka) - a u mnie jest mocno zawyżająca ryzyko i do tego dodaje jeszcze dane ryzyka dla ilości lat które mam i dopiero wówczas wychodzi mu ryzyko każdej z trisomii po kolei. to jest wynik. bez tego programu nic nie odczytam poza tym, że chyba wolna podjednostka beta jest za wysoka..

czarna napisz mi tylko uwzględniając jednostki i normy z Twojego labu, może tak coś odczytam, ale z tego co widzę moja beta to ok 3 MoM..

agatka światełka dla Twoich Aniołków
[*]
[*], cieszę się, ze po tych przeżyciach jesteś ziemska mamą wspaniałego bobaska.

długowłosa mam w lodówce dwie ampułki choragonu bo w listopadzie nie zdążyłam wziąć zastrzyku bo samo pękło, ale na pregnylu (choragon i pregnyl to zamienniki - gonadotropina kosmówkowa) byłam ok 1,5 roku, 10000 jednostek, dwa razy zdarzyło się, że pęcherzyki po wzroście na clo i podaniu zastrzyku z pregnylu nie pękły - to się zdarza. jak u Ciebie sprawa wygląda z owulacją?

neta najlepsze życzenia dla Ciebie, troszkę mnie wczoraj nie było.
 
Ostatnia edycja:
Tak, ja tez mialam lyzeczkowanie. Wrodzona dociekliwosc kaze mi sie zastanawiac, dlaczego po lyzeczkowaniu czesto tak to sie konczy, ze leci jak z kranu, bo logika podpowiada, ze powinno byc mniej. Nie, zebym sie niepokoila, bo wiem, ze wiele dziewczyn tak wlasnie ma, po prostu szukam wyjasnienia. No, i licze na to, ze to bedzie pierwszy i ostatni okres w tym roku ;)

Widze, ze wspolny mianownik to Maciej w takim razie. A niezdecydowani nie maja glosu ;)
 
Pleni,dziekuje za zyczenia :*
Agatka witaj, (*)(*) dla Aniolkow.
ja zaobserwowalam dzis troche podbarwionego krwia sluzu wiec jutro jak nic wpadnie @ :((( smutno mi choc nie wiem czego sie spodziewalam... Mialam nadzieje,ze choc raz mi cos sie uda bez problemow...ech musze wspomagacze zakupic,witaminy dla meza i probujemy dalej.
 
U mnie wczoraj byl piekny pecherzyk 21 mm ale moj gin bal sir ze moze sam nie chciec peknac dlatego dal mi choragon. Jak sie nir uda zafasolkowac to stedy bedziemy inaczj dzialac. a ja juz sie nastawilam ze peknie i b obedzie z tego sliczny dzizdzius.... :-(
 
reklama
długowłosa u mnie był chyba nawet odrobinkę większy jak pękł, ok 23, ale nic dokładnie nie wiem. trzymam kciuki żeby się udało &&&&, jeśli wcześniej tego nie brałaś powinno pęknąć bo organizm będzie w lekkim szoku i nie powinien stawiać oporu. zdarzało się już wcześniej, że na naturalnym cyklu nie pękały?
 
Do góry