reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Neta, Loi dokładnie:) Zimowe babki, ale zarazem jakie gorące:D
Loi dziękuje Kochana i Tobie również sto lat, upragnionego rodzeństwa dla Tymka oraz zdrówka!!!! A jak ty sie czujesz? Doszłaś już do siebie po zabiegu?
Neta wiesz ja w ciąży z Aniołkiem czułam się mega okresowo, nawet dzwoniłam do przyjaciółmi, że znowu się nie udało,a tu zonk i 2 krechy:) Tobie tego życze!! ja już po dniach płodnych,jeszcze wczoraj poprawiliśmy i teraz pozostaje czekać. Jak pójde do gina to zapytam może zobaczy, że była owulacja w tym cyklu. No wiesz ja jak miałam 10-12 lat to 20 latki wydawały mi się takie dorosłe. Ale z syna rośnie gentelmen;) 19 daje mamusi:tak:
Kobietko dzisiaj luty się zaczął i trzymam kciuki za rzucenie fajek:blink: Podrzuć mi swoją siostre do sibie;) Ja ostatnio i teściowej gotuje obiady bo coś choruje.
 
agnieszkaala będzie widać u gina czy jest po owulacji, zawsze to jakaś informacja :-) Również trzymam &&&

Loi
a kiedy owulka ?

Pleni razem z Tobą czekam na wyniki Pappa i amniopunkcji. Ja z całą pewnością też bym się w takiej sytuacji zdecydowała na to badanie, nie wyobrażam sobie, żeby żyć tyle tygodni w takiej niepewności. Kciuki non stop zaciśnięte &&&&&&&&&
 
Neta81 dziś 9dc, więc myślę, że minimum tydzień:-)

Ale tak od jutra to zaczniecie działać chyba:tak::-D

Powiem Wam, że bardzo się wzruszyłam, bo zadzwoniła do mnie koleżanka z pracy i po chwili usłyszałam w słuchawce mega głośne chóralne sto lat odśpiewane przez moich podopiecznych z Ośrodka:happy2: bardzo miłe uczucie, dla nich warto wrócić do pracy :-)
 
reklama
Tyle Solenizantek - Neta , Agnieszkaala, Loi - spełnienia marzeń a szczególnie tego jednego :)

Plenitude
- jak są wyniki, to czemu ten lekarz jeszcze do Ciebie nie dzwonił? Przecież może sobie wyobrazić jak się denerwujesz a my z Tobą. Wynik wynikiem, ale jak piszesz sama - to statystyka i o niczym nie świadczy, ale jednak na wynik się czeka niecierpliwie. Tu niech sobie wychodzi co chce, byle amniopunkcja wyszła dobrze. Niech Twoje Dzieciątko pokaże wszystkim, że statystyki sobie mogą włożyć ... wiadomo gdzie.

Anilek - wiesz co to za nowotwór? może nie jest tak źle?

Loi- spokojnie, wyniki po 6 dniach, jeszcze chyba nie minęły :) Pisze spokojnie a sama co chwilę sprawdzam czy już są.

Enya-
jak się czjesz? Co z Tobą?
 
Do góry