reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Karola1388 skoro lekarz tak powiedzial to wie co mowi mam nadzieje...bedzie dobrze i tylko tego trzeba sie trzymac:-) zazdraszczam tego czucia:zawstydzona/y: to musi byc cudowne uczucie wiecej takich pozytywnych informacji poprosze:tak:
 
reklama
dzięki za ciepłe słowa i mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze.:-D

Diana_D pytałaś o to w którym tygodniu byłam jak podejrzewano u mnie puste jajo płodowe byłam dokładnie 10 dni po spodziewanej miesiączce a jak sie potem okazało ze jednak jest dzieciątko to byłam w 7 tc więc wychodzi że był to 5tc.
pozdrawia Was serdecznie i szczęścia życzę i wytrwałości :))))))
 
martussia i Elka- witajcie dziewczyny zapalam
[*] dla waszych aniołków

Kobietko- brawo to już ponad tydzień, wiem, że nie jest łatwo ale dasz radę

Karola- to super, że wszystko dobrze

Napisałam wczoraj długiego posta i mi wcięło, pozdrawiam was wszyskie
 
A jesli chodzi o palenie to ja palilam nieduzo ale zawsze szczegolnie przy drinku;-)no wiadomo jak zaszlam w ciaze to oczywiscie rzucilam a wlasciwie to przestalam palic nie mialam ani troche ochoty no niestety potoczylo sie jak potoczylo a palic dalej nie pale juz ponad prawie 3 tyg liczac od straty troche mnie czasami pociagnie ale jak narazie udaje mi sie powstrzymac mam nadzieje ze dam rade jak najdluzej:cool2:
 
Witam nowe aniolkowe mamy i dla waszych dzieciątek zapalam (*)

Karola dobrze, że wszystko ok. To musi być niesamowite czuć ruchy dziecka. Tak sobie myśle czy ja kiedyś je poczuje. Za tym chyba najbardziej tęsknię mimo, że nigdy nie zaznałam tego uczucia. Czuć w sobie czyjeś kopniaczki, czyjąś piętkę...wzruszylam się :)
Zazdroszcze tym kobietom, które dowiadują sie o ciąży np w trzecim miesiącu - cały ten stres juz za nimi. Ja bym chciała przespać te koszmarne dla mnie 12 tyg i umieć cieszyć sie ciążą.
 
Karola, ale warto. :tak:

Elka, wspolczuje... Byc moze badanie hist. pat. nic nie da bo wykonuje sie je glownie pod katem zasniadu groniastego, ale pamietaj ze strata nie wyklucza udanej ciazy. Daj sobie czas na bol, a kiedy wyplaczesz juz lzy, uwierz w zycie. Co do palenia... Wiesz, ja rzucalam kiedys dopiero kiedy dowiadywalam sie ze jestem w ciazy, czyli jak mi sie @ z tydzien spoznila, a palilam po kilkanascie papierosow dziennie. I donaszalam kazda ciaze. Palenie rzucilam na 2 lata przed pierwsza ciaza stracona, czyli organizm byl juz czysty i... Nie, absolutnie nie uwazam ze palenie w ciazy jest ok bo nie jest, ale nie probuj doszukiwac sie przyczyny poronienia w paru fajkach pod drinka bo sie zagryziesz. Natomiast skoro juz 3 tygodnie nie palisz to gratuluje decyzji i zycze wytrwalosci.

Gatta, ;-) Ja cienka w slodkie slowka jestem, ale kolokwializmem zawsze chetnie sluze.
 
Kłaczek ja nie obwiniam palenia o strate tylko napisalam jaka byla moja historia z fajkami a te 3 tyg niepalenia to licze sobie od straty bo wiadomo ze w ciazy sie nie pali :-)a tak jesli mam byc dokladna to ostatnia fajke spalilam 28.01.2012 i wtedy okres spoznial mi sie tylko jeden dzien:-pale postanowilam sie wstrzymac i mialam nosa hehehehe
 
Elka, w ciazy tez sie liczy! To Ty juz calkiem dlugo nie palisz! I bedzie coraz latwiej.

A to dlaczego warto - nieostre ale ten typ marnie pozuje.

 
reklama
Witam.
straciłam mojego aniołka 4.03. 2012.
To był 10 tc ale lekarze stwierdzili że moje maleństwo przestało się rozwijać w 6 tc. O tym, że maleństwo przestało się rozwijać dowiedziałam się podczas rutynowej wizyty. To był cios w samo serce.
 
Do góry