reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Malami: daj znać jak będziesz coś więcej już wiedzieć.
To smutne ile nas dręczy stresów związanych najpierw z zajściem, a potem z utrzymaniem ciąży i urodzeniem zdrowego dzidziusia. Ciąża powinna być wspaniałym przeżyciem, a tak naprawdę to jest mnóstwo strachu. Każde zakłucie, ból sprawia, że się trzęsiemy ze strachu czy coś się nie dzieje złego. Ja właśnie tak mam. Ale mimo wszystko warto.

karola1388: wiem, ja też się bałam zobaczyć, ale pomyślałam, że i tak się stresuje, więc przynajmniej będę wiedzieć. Kiedy powinnaś dostać @?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Prija0 no ja to w szoku jestem bo naprawde zabieg 1.12 tu jest teraz 24.12 a ja z przeczucia test i 2 kreski druga słabiutka ale jest i zamurowało mnie ,myslałam ze pobolewa mnie brzuch na @ ale juz teraz tylko czekam i czekam,niby 19.12 byłam u ginki ale nic tam jeszcze widac nie było.
Myślę, że tak dla pewności wypadałoby poczekać, bo faktycznie beta może się jeszcze utrzymywać po ciąży. W sumie to dopiero 3 tygodnie, ale trzymam kciuki, żeby było tak jak zechcesz ;-)

DZIEWCZYNY!! Mam wiesci od Asi1987!!

Dzis o 10:00 rano, Asia urodzila Kajetana!! Porod przez CC, chlopczyk wazy 3,660kg, mierzy 54cm, uzyskal 10pkt. i wszyscy czuja sie dobrze


Niech sie isci cud...


Ślicznie! Gratuluję i standardowo czekam na zdjęcia!

Wesołych świąt jeszcze raz!
 
Emy jestem z Tobą .(*)
Wesołych świat kochana !!!
przytulam...pamiętam...

Witajcie nocnie.
Wszyscy na Pasterce ,a ja w domku i zajadam pierogi .
U nas wigilia mega duża i super było.
Prezenty nie mieściły się pod choinką .:szok::szok::-D:-D:-D
Do tego mój mąż oszalał .
Nasz kochany maluszek w brzuszku też dostał prezent od Mikołaja :szok::szok::-D:-D
Cudowną maskotkę żółtego słonia z podniesioną trąbą :-D:-D:-D
Mikołaj nie wiedział jak popdpisać to się wysilił i napisał .
ANETA + dziecko :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
No wariat mój kochany :-):-)
Wracam do kuchni ,bo cała nocka pewnie przede mną .
Na 14 mam gości ,a ja jeszcze w proszku .:baffled::baffled::-D:-D:-D
Ale dam radę .
Jak przeżyję jutrzejszy dzień to dożyję do końca świata i jeden dzień dłużej .:szok::szok::szok:
Nie mam innego wyjścia .:-D:-D:-D:-D:-D
 
As76 - siedzisz jeszcze w kuchni? :-p Ja właśnie zaraz lecę, ciasto na paszteciki urobić ;-)
Emy - patrzę w niebo i myślę o Was, tulę i życzę spokojnych Świąt ... :tak:
Bibiana - Ciebie też mocno tulę, bo Ty już wiesz co to święta z Filipkiem, a dzisiaj fizycznie Go brakuje, choć na pewno duchowo wdrapał Ci się na kolana. Tulę...


Dziewczynki - ja życzę Wam jednego, zdrowia i dwóch kresek. :tak:

I mam osobiste życzenie jak co roku do św, Mikołaja - by więcej Aniołkowych Mam się nie pojawiało, by mogły donieść ciążę do końca i cieszyć się Maleństwem. :tak:
 
ANIOŁOWIE SIĘ RADUJĄ, POD NIEBIOSY WYŚPIEWUJĄ:
GLORIA, GLORIA, GLORIA IN EXELSIS DEO!
Bóg, w Swojej odwiecznej Miłości do człowieka, po raz kolejny przypomina znak EMMANUELA.
Pragnie, byśmy Go na nowo przyjęli.
W tę Noc Betlejemską dzieląc się opłatkiem z każdym z Was pragnę wspomnieć słowa wieszcza Cypriana Kamila Norwida: "Jest w moim kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny przy wzejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie, ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie".
Niech ogarnie Was uczucie radości, miłości i szczęścia rozlewając się obfitością łask, które niech Nowonarodzone Dziecię Boże wniesie w życie Wasze i Waszych Rodzin.
Niech składany pokłon u żłóbka wprowadzi w Was poczucie bezpieczeństwa i pokoju w Nowym 2012 roku
dając siłę realizacji Marzeń, o które warto walczyć;
Radości, którymi warto się dzielić;
Przyjaciół, z którymi warto być
i Nadziei bez której nie da się żyć.

Opromienionych miłością Bożej Dzieciny Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku

życzy

Marta
 
wiatjcie w 1 dzien swiat:-) jak ten czas szybko leci...zaraz sie skoncza swieta...my dzis na obiadki do dziadkow Meza,bo moi juz nie zyja...wczoraj przy wigilii kazdy zyczyl mi dzidziolka...:-( a jeden wujo meza nawet blizniat:-D nio coz chciala bym aby ich zyczenia dla mnie sie spełniły...prija0 @ powinnam dostac ok27-30go no ja mam tak roznie...nie mam takich cykli jak w zegarku...w sumie co miesiac to jest inaczej...pare mies temu mialam 15go,pozniej 10go,6go,5go a ostatnio 30go...wiec w sumie nie wiem kiedy teraz powinnam dostac...ok27-30chyba wlasnie...korci mnie zeby zrobic test,ale wciaz sie wstrzymuje.w kwietniu zrobilam dosc szybko i troche zalowalam,bo to byla c.biochemiczna.tak jak nap as76 robienie testu przed @ moze przyniesc wlasnie taki skutek jak mialam w kwietniu...nie powiem korci mnie ze hoho tym bardziej,ze test na polce lezy i czeka...as76 a dlaczego stwierdziłas,ze w razie czego z clexane to jesio za wczesnie???? genetyk mi mowil,ze jak bede w ciazy to mam brac od 5 tyg,ale u mnie w 5 tyg to wszystko sie konczyło i wole zaczac brac odrazu niz czekac do 5 tyg...moja ginka jest takiego samego zdania jak ja....

MOJE ANIOŁKI 07.03.2008 ( 5 TYG ) *... 04.05.2008 ( 6 TYG ) *...
 
Karola1388: ja tak myślę, że powinnaś gdzieś dostać 27-28. Jeśli dasz radę to wstrzymaj się choć do środy. I wtedy sprawdź. Ja sobie to tłumaczyłam, że to nie możliwe, jak mi się spóźniał okres to, że tak zawsze jest, do 6tyg. się dostaje. I dopiero po 2tyg. gdy się okres spóźniał coś mi nie dawało spokoju i zrobiłam test. Wiem, że to trudne, tak czekać :-(
 
Dziewczyny chciałabym złożyć Wam Wesołych Świąt i spełnienia wszystkich marzeń, abyśmy za rok były ze swoimi malenstwami, a zafasolkowanym mamusią spokojnej ciąży i szczęśliwego porodu:tak::-)
 
reklama
dziewczynki pamietacie jak wam pisałam,ze boli mnie piers lewa po boku???? boli mnie teraz i druga tez z boku:eek: albo nie wiem wszystkie staniki mam jakies nie wygodne:-D albo zbliza sie@ albo jest fasolinka:szok: przed @ tez mnie bola cycuchy wiec nie łudze sie narazie...prija0 nio poczekam,poczeka...jakie mam wyjscie???? nie chce sie nakrecac jak zawsze i nie chce robic testu tez jak zawsze wczesniej albo w dzien@,bo jestem niecierpliwa...tym bardziej,ze to uczucie pełnosci nadal mnie nie opuszcza-teraz po obzarciu swiatecznym to juz wogole:-D- to jesio te ciagniecia mam...kobieca psychika potrafi niezle namieszac w takich momentach...ja to generalnie chciala bym zrobic ten test po 30 jesli nie dostane @,ale jak znam siebie to ciezko bedzie mi wytrzymac...wyczytałam gdzies w jakims horoskopie,ze dla ciezarnych kobiet byków najwazniejszymi miesiacami beda sierpien i wrzesien...:tak: nio wiec moze moze cos bedzie....dzis bylismy u dziadkow z meza strony i wszyscy pytali czemu nie pije itd...nio a ja na to ze biore leki na rozrzedzenie krwi i mi nie wolno:tak: ale nie wiem czy wszyscy w to uwierzyli...

MOJE ANIOŁKI 07.03.2008 ( 5 TYG ) *... 04.05.2008 ( 6 TYG ) *...
 
Do góry