reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

prija0- gratuluję ! Prezent niesamowity na Święta. Trzymam kciuki za WAS! :)Stosuj się do zaleceń lekarza i sobie leżakuj :)
W wolnej chwli jak ochloniesz napiszesz coś więcej, co się dowiedziałaś o chorych chłopcach ? Mnie czekaja podobne lekarstwa... Możesz na prywatnego.

Jeszcze raz gratuluję!

Mam nadzieję, ze wszystkie za rok o tej porze bedziemy tulić bobasy, ale przygotowywać się do ich powitania :)
 
reklama
Dziękuję :-D Jutro napiszę o tych chłopcach. Chociaż się martwię, to staram się być dobrej myśli.
Duncus: też mam taką nadzieję :D

Mam małe pytanko. Jak wkleić suwaczek?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
prija - gratuluję!

Dziewczyny, ja również chciałabym Wam życzyć spokoju, radości płynącego z betlejemskiej szopki...niech Chrystus - który narodził się przed wiekami - narodzi się na nowo w naszych sercach...

Emi - mocno tule do serca...nie tak miało być...
 
Witam. Jestem nowa na forum:)
W zeszłym roku poroniłam w 26tc.Przyczyna nieznana.:-(o kolejną ciąże staraliśmy się po ok 4ms-tak zalecił mój gin. Mijały miesiące,test za testem i cały czas jedna kreska.. Już myślałam, że jest coś ze mną nie tak ale gin stwierdził że za dużo stresu,nic na siłę się nie da. Rzeczywiście ,odpuściliśmy i daliśmy sobie na luz.. Po jakimś czasie okazało się ze jestem w ciąży:-) moja kruszynka rośnie ale i tak strasznie się boje,że tym razem też może nam się nie udać...
Wtedy z dnia na dzień przestało bić serduszko mojej córeczce i żeby była wiadoma przyczyna to można by było teraz ewentualnie jakoś się przed tym uchronić a tak to lekarze nic nie wiedza i rozkładają ręce.. Gdy już ją urodziłam i leżałam na sali podczas obchodu jeden gin. powiedzial mi tak : no wie pani,czasami tak się zdarza, po prostu rosła,rosła i przestała...:no::no::no:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki z okazji Świąt życzę wszytstkim spełnienia marzeń (wiadomo jakich :blink:), zdrówka dla Was i Waszych dzieciątek (tych w brzuszkach i tych na zewnątrz), duuuuużo cierpliwości i pogodnej atmosfery w święta:p Ode mnie właśnie wyszli goście, bo robiłam spóźnione urodziny (dzięki Duncus za życzenia). Dmuchałam świeczki i miałam tylko jedno marzenie - żeby jeszcze w tym roku dzidziuś pojawił się w moim brzuchu!!! I dzisiaj zrobiłam test owu -pozytywny!!! Działam więc i działam:p Proszę trzymajcie kciuki za mnie!!!
 
Skacze aniołek ,skacze po chmurkachNiesie życzenia w anielskich piórkach .I w każdą szparkę i w każdy kąt Wciśnie się mówiąc:WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia ,życzę Wam kochani szczęścia i powodzenia Wielu łask Bożych i spełnienia marzeń oraz samych pięknych zdarzeń !!!!Aneta z rodziną i iskierką :-)
 

Załączniki

  • 68cec61d001b5b80476aa86d.jpg
    68cec61d001b5b80476aa86d.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 25
Ostatnia edycja:
Witam kochane życzę wszystkim spełnienia tego najważniejszego marzenia, oraz dużo zdrówka, spokoju i radości

U mnie przed świętami dużo pracy (allegro wysyłki książek) to też nie zaglądałam.

Mam nadzieję że pamiętacie historię córeczki kuzynki mojego męża Amelki. Ma już fundację która ją przygarneła jeśli ktoś z was jest w stanie pomóc tej maleńkiej istocie poniżej wklejam linka - i niech wam Bóg w dzieciach wynagrodzi każdy wpłacony grosik na protezy dla małej.

Historia Amelki - Pomoc dla Amelki Historia Amelki - Pomoc dla Amelki Pomoc dla Amelki - Pomoc dla Amelki

Jak pomóc?

Pomóc Amelce można na różne sposoby:



1. przekazanie1% podatku przy rozliczeniu podatkowym

szczegóły przekazania kwoty podatku znajdują się tutaj http://www.amelka.net.pl/?jak-pomoc-,3



2. przekazanie darowizny

Darowiznę w każdej kwocie można wpłacić dla Amelki za pośrednictwem Fundacji "Słoneczko"

Adres fundacji:

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „SŁONECZKO”, 77-400 Złotów, Stawnica 33

Nazwa banku:

Spółdzielczy Bank Ludowy Zakrzewo Oddział w Złotowie,

Numery kont:
darowizny na subkonta podopiecznych: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
wpłaty zagraniczne w euro: kod SWIFT(BIC): GBW CPL PP, 76 8944 0003 0000 2088 2000 0050
wpłaty zagraniczne w dolarach amerykańskich: kod SWIFT(BIC): GBW CPL PP, 97 8944 0003 0000 2088 2000 0060



w tytule przelewu: AMELIA PYKA 195/P
 

Załączniki

  • amelka Pyka.jpg
    amelka Pyka.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 27
Ostatnia edycja:
reklama
Kochane Wszystkim Wam i Waszym Bliskim Życzę Zdrowych , Spokojnych Świąt , pełnych miłości .


Kłaczku to Marynia jak myśle?Ślicznie , popłakałam sie ale zawsze świętra mnie wzruszają.....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry