reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
O rany dziewczynki
wiem ,ze dziś Wigilia,ale pobolewa mnie brzuch od 3 dni a zabieg miałam 1.12 czyli ponad 3 tyg temu,zrobiłam test i wyszły 2 kreski :confused: druga taka słaba ale czy to możliwe ze znowu ciąża????? czy moze hcg nie spadło jeszcze???aż jestem zaskoczona czekałam raczej na @

i tak po jednym przytulaniu?????

prija0 GRATULUJĘ :-)
mnie też coś kłuje i pobolewa i dlatego test zrobiłam ,ale piersi nic nie bolą
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Malami: to jest możliwe. Ja zrobiłam test 2 tyg po spodziewanej miesiaczce (też czekałam na nią tak długo, bo mówią, że do 6tyg.) i miałam bardzo wyraźne kreski. Kochana, wiem, że to trudne, ale poczekaj jeszcze chwileczke. Możliwe, że po jednym przytulanku, ja też prawdopodobnie zaszłam za pierwszym razem gdy się przytulaliśmy po zabiegu i chyba to wtedy :-D Ile miałaś BHCG? Ostatnie?Piersi zaczęły mnie boleć dopiero kilka dni temu, więc tym się jeszcze nie przejmuj. Dopiero od kilku dni mam porządne objawy. Zabieg miałam 14 list.

Co do podtrzymania i chłopców. Lekarz mi mówił, że jak się bierze progesterol na podtrzymanie to jeżeli urodzi się dziewczynka to ok, ale jak chłopiec to jest ryzyko że cewkę moczową nie będzie miał na końcu siusiaczka tylko tak jak dziewczynka. I musi być leczony operacyjnie. Napewno nie zdarza się to każdemu chłopczykowi, ale jest ryzyko. To jest 50/50. Ale czasami trzeba brać te leki i ryzykować. Mi lekarz powiedział, że narazie mam dać spokój macicy i odpoczywać. Przestrzegł mnie przed braniem jakichkolwiek leków.
 
Prija0 no ja to w szoku jestem bo naprawde zabieg 1.12 tu jest teraz 24.12 a ja z przeczucia test i 2 kreski druga słabiutka ale jest i zamurowało mnie ,myslałam ze pobolewa mnie brzuch na @ ale juz teraz tylko czekam i czekam,niby 19.12 byłam u ginki ale nic tam jeszcze widac nie było.

Bhcg jeszcze nie robiłam tylko pierwszy test,odczekam kilka dni i znowu zobacze no chyba ze @ bedzie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam z całego serca, by fasolki nie kazały Wam na siebie długo czekać,by 9 miesięcy mijało spokojnie, a potem witał Was głośnym krzykiem zdrowy różowy bobas, który rosnąc szczęśliwie, będzie Wam dawał mnóstwo radości i szczęścia!
Spełnienia marzeń oraz zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla Was i Waszych najbliższych!
 
Kiedy w Betlejem rodzi się Dziecię,
radość przynosi wszystkim na świecie. ·
Niech wraz z Bożą Dzieciną dni szczęśliwe przypłyną,
a pokój jak gwiazdka niech wszystkim świeci.
Mnóstwa prezentów pod zieloną choinką,
pyszności na wigilijnym stole,
wspaniałej rodzinnej atmosfery,
wypełnionej melodią staropolskich kolęd,
a także wystrzałowego, bąbelkowego Sylwestra i spełnienia marzeń
w Nowym 2012 Roku
 
witajcie kochane w wigilijne popoludnie.as76 dziekuje za odpisanie.co ja bym bez was zrobiła...:no: z testem czekam...nie chce sie rozczarowac.co do ciazy biochemicznej to wiem jak to przebiega,bo przechodziłam to w kwietniu...objawow nie mialam,ale okres mi sie spoznial i 2 dni po zrobilam test wyszły 2 kreski znalazlam sie w szpitalu tak na wszelki wypadek po tych 2 poronieniach i tam sie okazalo,ze to biochem.i po 3 dniach dostałam @....korci mnie okrutnie zeby zrobic test....:tak: malami123 i prija dziewczynki super :tak:gratki wielkie:tak: kto wie moze ja tez zaraz do was dolacze????? wczoraj mnie mdliło i przed wczoraj dzis juz nie...:baffled: brzuch mnie juz dzis narazie tez nie pobolewa,ale to uczucie pelnosci jest nadal...i ciagniecie w pachwinach...coz kochane raz jesio wszystkiego dobrego na te swieta.

MOJE ANIOŁKI 07.03.2008 ( 5 TYG ) *... 04.05.2008 ( 6 TYG ) *...
 
reklama
DZIEWCZYNY!! Mam wiesci od Asi1987!!

Dzis o 10:00 rano, Asia urodzila Kajetana!! Porod przez CC, chlopczyk wazy 3,660kg, mierzy 54cm, uzyskal 10pkt. i wszyscy czuja sie dobrze


Niech sie isci cud...
 
Do góry