reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
wielu głębokich i radosnych przeżyć,
wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości
oraz błogosławieństwa Bożego
w każdym dniu nadchodzącego Roku



Dziewczyny Życzę Wam żeby każda z Was zobczyła szczęśliwe II kreseczki i się doczekała malutkiego cudu

Emy
-kochana jestem Całym sercem z Tobą, nie tak miało być Tobie w szczególności życzę spokoju ducha, żeby wszystko na spokojnie się poukładało i nadziei na lepsza przyszłość.

 
reklama
A ja Wam słoneczka życzę , żeby zawsze na naszych ustach gościł uśmiech, żebyśmy się nigdy nie poddawały i były silne... na tyle ile potrafimy, żebyśmy sobie ze wszystkim radziły i życzę Wam, jak najpiękniejszych momentów w życiu z mężami, partnerami i tymi małymi skarbami, które w Naszym życiu się pojawiają mimo czasem złych momentów.... Życzę Wam jak najlepiej, żeby te Święta były dla Was pogodnymi Świętami, pełnymi radości i uśmiechu... A przyszłym mamą, które nie długo będę miały koło siebie najwspanialszy cud.... życzę jak najlepiej!!! :-* Wesołych Świąt kochane

ps. fizycznie może czuje się już lepiej, choć mam wrażenie, jak by mój brzuch rósł... :-( a wiem, że przecież tak nie jest, a psychicznie............ słabo :-( brakuje mi strasznie mojego eks.......... :-( ale wiem, że nie mam co na niego liczyć..... :-( bo wiem, że nawet gdyby dowiedział się, że poroniłam nie zadzwonił by ani nie odezwał by się ;-(((
 
Gdy opłatek bielusieńki weźmiesz w swoje dłonie, wspomnij w wieczór uroczysty chociaż chwilę o mnie. Chociaż jestem dziś od Ciebie kilometrów wiele, tym opłatkiem w myślach też się z Tobą dzielę.
Zycze aby kazda doczekala szeczesliwych II kreseczek i szczesliwego rozwiazania

Emy- Tule Cie z calego serca . Zycze aby i Twoja marzenia sie spelnily. Ehh nie moge wciaz i wszedzie mam malego przed oczyma..... :((*) tuleeeeee

Julia z Gracjankiem​
 
Dzuuulija- przytulam , staraj się nie myśleć o tym pacanie , nie jest tego wart, wiem łatwo powiedzieć , ale dasz radę jesteś silną kobietą jak my wszystkie i wierzę mocno ,że czeka gdzieś na Ciebie ten właściwy książę z bajki i przy nim zapomnisz o wszystkich kłopotach tego Ci życzę na Święta ,nadziei i wiary w lepsze jutro:tak:
 
Witam nowe mamuśki aniołkowe .
Zapalam światełko (*)

Dziewczynki mam już 9 latka w domu :szok::szok::-D:-D:-D
9 lat temu o godzinie 1,25 w nocy urodził się mój kochany Kubuś .
Tak dawno ,a niby wczoraj ...
Łobuz nad łobuzy ,
uparciuch nad uparciuchy
Dzielny ,ża momentami go podziwiam
kawalarz i złośliwiec jakiego świat nie widział :szok::szok::-D:-D:-D
Ale właśnie za to go tak kocham :-D:-D:-D
Za te 9 lat rehabilitacji ,za te wszystkie trudne chwile ,
za wszystkie jego sukcesy i porażki
i za wyjątkowość :tak::-D:-D:-D
Wszystkiego najlepszego synku
 
Witam nowe mamuśki aniołkowe .
Zapalam światełko (*)

Dziewczynki mam już 9 latka w domu :szok::szok::-D:-D:-D
9 lat temu o godzinie 1,25 w nocy urodził się mój kochany Kubuś .
Tak dawno ,a niby wczoraj ...
Łobuz nad łobuzy ,
uparciuch nad uparciuchy
Dzielny ,ża momentami go podziwiam
kawalarz i złośliwiec jakiego świat nie widział :szok::szok::-D:-D:-D
Ale właśnie za to go tak kocham :-D:-D:-D
Za te 9 lat rehabilitacji ,za te wszystkie trudne chwile ,
za wszystkie jego sukcesy i porażki
i za wyjątkowość :tak::-D:-D:-D
Wszystkiego najlepszego synku
NAJLEPSZEGO DLA KUBUSIA żeby był dalej taki czarujący jak jest i zdrówka :)
Wiec i wy dziś obchodzicie urodzinki:)
 
reklama
Do góry